GFIF UTOMHUSSTATISTIK 2009

uppdaterad 21 december

Kompletteringar och korrigeringar emottages tacksamt på per.crona@gfif.se

M 100m
David Sennung            91 Ullevi FK                   10.81
Jonas Hilmersson         88 Ullevi FK                   11.04    10.78w
Patrik Andersson         91 IF Kville                   11.01    10.83w
Simon Johansson          90 Ullevi FK                   11.25
Axel Bergrahm            92 IFK Göteborg                11.30
John Svensson            86 IF Kville                   11.32
Tobias Block             93 Mölndals AIK                11.36
Marcus Persson           89 Ullevi FK                   11.38
M 150m
Patrik Andersson         91 IF Kville                   16.46
David Sennung            91 Ullevi FK                   16.65
Josua Gustafsson         88 Ullevi FK                   17.04
Daniel Falk              88 Lerum Friidrott             17.06
John Svensson            86 IF Kville                   17.59
Niclas Ohlsson           87 Mölndals AIK                17.63
M 200m
Patrik Andersson         91 IF Kville                   22.20    21.87w
Axel Bergrahm            92 IFK Göteborg                22.27
David Sennung            91 Ullevi FK                   22.30    22.10w
Daniel Norgren           90 IF Kville                   22.70
Tobias Block             93 Mölndals AIK                22.73
Simon Johansson          90 Ullevi FK                   22.87
Daniel Persson           90 Mölndals AIK                23.01
Erik Lindahl             90 IF Kville                   23.09
John Svensson            86 IF Kville                   23.17
Jonas Hilmersson         88 Ullevi FK                   23.19    23.08i
Eric Johansson           86 Ullevi FK                            22.63i
M 300m
Patrik Andersson         91 IF Kville                   36.22
Peter Wigren             80 Ullevi FK                   36.47
Erik Lindahl             90 IF Kville                   36.88
Desmond Manu             92 Sävedalens AIK              37.03
Simon Gyllensten         92 Örgryte IS                  37.48
Pontus Ahlstedt          94 Lerum Friidrott             37.76
Niklas Pålsson           94 Mölndals AIK                37.84
Erik Hansson             92 Mölndals AIK                38.14
M 400m
Axel Bergrahm            92 IFK Göteborg                48.89
*Ragnar Frostasson       82 Ullevi FK / Island          49.10
Daniel Norgren           90 IF Kville                   49.80
Desmond Manu             92 Sävedalens AIK              50.21
Fabian Willskytt         87 IF Kville                   50.35
Peter Wigren             80 Ullevi FK                   51.47
Andreas Petersson        92 Örgryte IS                  51.64
Oliver Willskytt         92 Ullevi FK                   51.90    51.38i
Josua Gustafsson         88 Ullevi FK                   52.06
Alexander Lesser         93 Sävedalens AIK              52.21
Oscar Edman              90 Sävedalens AIK              52.25
Eric Johansson           86 Ullevi FK                            51.45i
M 800m
Jakob Gustafsson         84  Ullevi FK                  1.50.63
Peter Gustafsson         86  Ullevi FK                  1.53.00
John Eliasson            89 Sävedalens AIK              1.53.52
Oscar Edman              90 Sävedalens AIK              1.54.76
Desmond Manu             92 Sävedalens AIK              1.55.57
Jonas Legernes           91 Ullevi FK                   1.55.61
Axel Andersson           92 Mölndals AIK                1.56.10
Bernhard Brundin         92 Sävedalens AIK              1.57.89
Mattias Grahn            87 Ullevi FK                   1.59.98
M 1500m
Jakob Gustafsson         84 Ullevi FK                   3.43.41
Eric Senorski            89 Örgryte IS                  3.51.04
Jonas Legernes           91 Ullevi FK                   3.54.95
John Eliasson            89 Sävedalens AIK              3.59.04
Andreas Åkesson          90 Örgryte IS                  4.04.00
Alexander Shah           82 Ullevi FK                   4.08.67
Axel Andersson           92 Mölndals AIK                4.09.04
Henrik Blåder            90 Ullevi FK                   4.12.33
Bernhard Brundin         92 Sävedalens AIK              4.12.53    4.09.39i
Alexis Mutabazi          90 Mölndals AIK                4.13.65
Fredrik Johansson        85 Ullevi FK                              4.03.85i
Alexander Lötvall        93 Mölndals AIK                           4.11.83i
M 3000m
Eric Senorski            89 Örgryte IS                  8.24.41
Fredrik Johansson        85 Ullevi FK                   8.31.80
Jonas Legernes           91 Ullevi FK                   8.31.90    8.31.02i
Mattias Borg             85 Ullevi FK                   8.49.40    8.30.08i
Johan Strand             87 Ullevi FK                   8.53.88
Filip Johansson          92 Sävedalens AIK              9.04.46
Alexis Mutabazi          90 Mölndals AIK                9.14.02
Henrik Blåder            90 Ullevi FK                   9.17.26
Jens Petrusson           94 Ullevi FK                   9.17.73
Jörgen Ekdahl            87 Lerum Friidrott             9.20.31    9.02.79i
Dan-Eric Archer          84 Sävedalens AIK                         8.40.04i
Daniel Tidholm           81 Sävedalens AIK                         9.10.38i
M 5000m
Fredrik Johansson        85 Ullevi FK                   14.35.69
Dan-Eric Archer          84 Sävedalens AIK              14.52.68
Andreas Åkesson          90 Örgryte IS                  15.34.82
Filip Johansson          92 Sävedalens AIK              15.44.28
Jörgen Ekdahl            87 Lerum Friidrott             15.55.74
Göran Sander             67 Solvikingarna               15.57.98
Zakaria Azzedine         89 Sävedalens AIK              15.58.53
Jörgen Ekdahl            87 Lerum Friidrott             16.05.21
Niclas Woodbridge        91 Örgryte IS                  16.06.47
Alexis Mutabazi          90 Mölndals AIK                16.06.48
M 10000m
Göran Sander             67 Solvikingarna               32,08,5m
Alexis Mutabazi          90 Mölndals AIK                33,54,7m
Anders Sundholm          67 Solvikingarna               33,57,8m
Alexander Nilsson        95 Mölndals AIK                34,00,0m
Olle Dahlberg            87 Solvikingarna               34,08,8m
Andreas Olsson           79 Solvikingarna               34,18,4m
Robert Nelje             86 Solvikingarna               34,19,6m
Magnus Larsson           90 Mölndals AIK                34,22,5m
Mattias Jonson           80 Solvikingarna               34,23,2m
Joakim Röstlund          81 Solvikingarna               34,38,8m
M Halvmaraton
Erik Petersson           80 Mölndals AIK                1.05.11
Fredrik Johansson        85 Ullevi FK                   1.10.46
Göran Sander             67 Solvikingarna               1.14.18
Olle Dahlberg            87 Solvikingarna               1.15.21
Jan Swenson              68 Solvikingarna               1.15.30
M Maraton
Fredrik Johansson        85 Ullevi FK                   2.30.12
Göran Sander             67 Solvingarna                 2.32.41
Erik Petersson           80 Mölndals AIK                2.36.26
Patrik Nyström           70 Ullevi FK                   2.36.50
Anders Soovik            76 Kongahälla AIK              2.45.36
Peter Oom                74 FK Herkules                 2.46.38
Thomas Rennemo           72 Göteborg                    2.48.50
Mattias Jonson           80 Solvikingarna               2.50.18
Kristoffer Sideby        72 Ullevi FK                   2.50.37
Johan Lagerqvist         71 Solvikingarna               2.54.40
M 60m häck
Robert Kronberg          76 IF Kville                   7.66
M 110m häck
Robert Kronberg          76 IF Kville                   13.64
Dennis Acson             81 Örgryte IS                  14.54
Josua Gustafsson         88 Ullevi FK                   14.61
Marcus Persson           89 Ullevi FK                   14.86
Julius Haight            88 Örgryte IS                  16.09
Lucas Persson            93 Mölndals AIK                16.63
*Joao Gulherme Raposo    85 IF Kville                   16.70
Carl-Fredrik Sjöland     91 Sävedalens AIK              18.49
M 200m häck
Robert Kronberg          76 IF Kville                   24.22
M 400m häck
Erik Lindahl             90 IF Kville                   56.32
Lucas Persson            93 Mölndals AIK                60.63
Carl-Fredrik Sjöland     91 Sävedalens AIK              62.53
Jonatan Malka            88 IF Kville                   62.69
Mathias Grahn            87 Ullevi FK                   63.60
M 2000m hinder
Jonas Legernes           91 Ullevi FK                   5.49.80
Mattias Borg             85 Ullevi FK                   6.05.87
Joakim Johansson         88 Örgryte IS                  6.15.10
Anders Soovik            76 Kongahälla AIK              6.29.08
M 3000m hinder
Eric Senorski            89 Örgryte IS                   8.52.28
Jonas Legernes           91 Ullevi FK                    8.56.30
Jörgen Ekdahl            87 Lerum Friidrott              9.49.47
Oscar Andreasson         92 Sävedalens AIK              10.16.45
Björn Hellgren           62 IF Kville                   10.19.48
Johan Wettergren         75 IF Kville                   10.22.50
Anders Johansson         81 Mölndals AIK                10.40.19
Erik Karlsson            81 Sävedalens AIK              10.46.25
M Höjd
Ola Carlsson             75 Örgryte IS                  2.13
Joel Spolén              83 Örgryte IS                  2.06
Jan-Erik Wanhainen       71 IFK Göteborg                2.02    2.11i
Sebastian Nordström Ärnbä91 Mölndals AIK                1.98
Axel Bonevik             92 Mölndals AIK                1.93    1.96i
Josua Gustafsson         88 Ullevi FK                   1.92    2.00i
Oskar Rybo               89 IF Kville                   1.91    1.95i
Simon Gyllensten         92 Örgryte IS                  1.89
Erik Liberg              93 Sävedalens AIK              1.88
Christoffer Vannas       90 Ullevi FK                   1.84
Martin Eriksson          83 Örgryte IS                          2.01i
M Stav
Alhaji Jeng              81 Örgryte IS                  5.65    5.81i
Oscar Janson             75 Ullevi FK                   5.60
Gustaf Hultgren          83 Örgryte IS                  5.32    5.36i
Joakim Norman            84 Mölndals AIK                5.00
Reine Eklund             77 Örgryte IS                  4.83
Sebastian Axell          91 Lerum Friidrott             4.71
Simon Gyllensten         92 Örgryte IS                  4.60
Viktor Fröberg           90 IF Kville                   4.50    4.66i
Johan Ramberg            89 Örgryte IS                  4.49    4.64i
Anders Andreasson        94 Örgryte IS                  4.41
Deniz Mahshid            80 Örgryte IS                          4.85i
M Längd
Robert Bagge             82 Mölndals AIK                7.22    7.24i
Jim Christensson         89 Mölndals AIK                6.87    6.94w
Simon Gyllensten         92 Örgryte IS                  6.70
Viktor Broo              92 Sävedalens AIK              6.67
Daniel Persson           90 Mölndals AIK                6.65
Mattias Abulu            91 Ullevi FK                   6.64    6.92w    7.04i
Erik Olsson              89 Örgryte IS                  6.60
Sebastian Axell          91 Lerum Friidrott             6.51
Josua Gustafsson         88 Ullevi FK                   6.48
M Tresteg
Christian Olsson         80 Örgryte IS                  17.24
Martin Eriksson          83 Örgryte IS                  15.65
Mathias Ström            87 Örgryte IS                  15.33
Daniel Falk              88 Lerum Friidrott             15.31    15.34i
Ousainou Mbye            80 Örgryte IS                  14.50    14.78i
Sadeeh Mbye              92 Ullevi FK                   14.33
Mattias Abulu            91 Ullevi FK                   14.10
Erik Olsson              89 Örgryte IS                  13.76
Axel Bonevik             92 Mölndals AIK                13.34
Henning Elofsson         91 Örgryte IS                  13.12
Anton Andersson          81 Örgryte IS                           16.03i
M Kula 7.26 kg
Magnus Lohse             84 Mölndals AIK                17.92
Christian Ehrenborg      83 Mölndals AIK                16.13    17.03i
Anders Lundell           88 Ullevi FK                   16.06
Jonas Lohse              87 Mölndals AIK                14.83    16.35i
Anders Axlid             66 Ullevi FK                   14.76
Martin Gren              89 Ullevi FK                   14.49
Philip Åman              77 IF Kville                   14.38    14.65i
Christer Björkander      83 Lerum Friidrott             13.79    13.95i
Josua Gustafsson         88 Ullevi FK                   13.00
Daniel Korhonen          76 IF Kville                   12.92
M Diskus 2.0 kg
Per Rosell               87 Ullevi FK                   60.26
Christian Ehrenborg      83 Mölndals AIK                50.11
Martin Gren              89 Ullevi FK                   43.83
Anders Lundell           88 Ullevi FK                   42.85
Anders Axlid             66 Ullevi FK                   42.83
Philip Åman              77 IF Kville                   41.05
Jonas Lohse              87 Mölndals AIK                41.04
Christer Björkander      83 Lerum Friidrott             39.73
Josua Gustafsson         88 Ullevi FK                   39.27
Jonathan Gren            88 Örgryte IS                  37.80
M Slägga 7.26 kg
Daniel Korhonen          76 IF Kville                   50.72
Magnus Lohse             84 Mölndals AIK                48.50
Anders Lundell           88 Ullevi FK                   46.91
Johan Björnstad          90 Ullevi FK                   44.77
Anders Axlid             66 Ullevi FK                   42.55
Niklas Bardin            92 Ullevi FK                   42.14
Christer Björkander      83 Lerum Friidrott             41.91
Josua Gustafsson         88 Ullevi FK                   36.70
Rikard Lorén             92 Ullevi FK                   34.43
Henrik Balkander         78 Lerum Friidrott             33.32
M Spjut 800 gr
Jonas Lohse              87 Mölndals AIK                76.02
Pontus Thomée            87 Lerum Friidrott             72.93
Joni Kaartinen           89 Ullevi FK                   65.70
Carl Ström               91 Ullevi FK                   59.46
Sebastian Axell          91 Lerum Friidrott             54.87
Henrik Balkander         78 Lerum Friidrott             47.96
Erik Ringdahl            90 IF Kville                   47.74
Daniel Falk              88 Lerum Friidrott             47.28
Gustaf Hultgren          83 Örgryte IS                  45.90
Patrik Lindskog          78 Lerum Friidrott             44.81
M Castorama
Jonas Lohse              87 Mölndals AIK                2.875
Anders Lundell           88 Ullevi FK                   2.764
Anders Axlid             66 Ullevi FK                   2.744
Christer Björkander      83 Lerum Friidrott             2.621
Philip Åman              77 IF Kville                   2.426
Josua Gustafsson         88 Ullevi FK                   2.378
Sebastian Axell          91 Lerum Friidrott             2.335
Gustaf Hultgren          83 Örgryte IS                  2.281
Martin Gren              89 Ullevi FK                   2.166
Henrik Balkander         78 Lerum Friidrott             2.160
M Tiokamp
Josua Gustafsson         88 Ullevi FK                   6.798
M 4x100m
Ullevi FK                seniorer                       41.66
IF Kville                seniorer                       43.07
Ullevi FK                P19                            43.53
Ullevi FK                P17                            44.68
Mölndals AIK             seniorer                       44.85
Lerum Friidrott          M22                            45.48
Sävedalens AIK           P19                            46.48
IFK Göteborg             seniorer                       48.63
M 4x400m
IF Kville                P19                            3.30.70
M 4x800m
Sävedalens AIK           M22                            7.54.15
M 4x1500m
P19 100m
David Sennung            91 Ullevi FK                   10.81
Patrik Andersson         91 IF Kville                   11.01
Simon Johansson          90 Ullevi FK                   11.25
Erik Lindahl             90 IF Kville                   11.52
Fredrik Nyhlén           91 Mölndals AIK                11.56
Mikael Skalenius         90 IF Kville                   11.71
Gustav Henriks           90 Mölndals AIK                11.72
David Sunnemar           91 Örgryte IS                  11.76
Sebastian Axell          91 Lerum Friidrott             11.81
Viktor Fröberg           90 IF Kville                   12.09
P19 200m
Patrik Andersson         91 IF Kville                   22.20
David Sennung            91 Ullevi FK                   22.30
Daniel Norgren           90 IF Kville                   22.70
Simon Johansson          90 Ullevi FK                   22.87
Daniel Persson           90 Mölndals AIK                23.01
Erik Lindahl             90 IF Kville                   23.09
Mikael Skalenius         90 IF Kville                   23.52
David Sunnemar           91 Örgryte IS                  23.80
Fredrik Nyhlén           91 Mölndals AIK                24.16
P19 400m
Daniel Norgren           90 IF Kville                   49.80
Oscar Edman              90 Sävedalens AIK              52.25
Erik Lindahl             90 IF Kville                   53.03
Sebastian Axell          91 Lerum Friidrott             53.54
Mattias Abulu            91 Ullevi FK                   53.97
Magnus Balander Andersson91 Mölndals AIK                54.62
Fredrik Nyhlén           91 Mölndals AIK                54.72
Mikael Skalenius         90 IF Kville                   55.03
Patrik Lilja             90 Sävedalens AIK              56.29
P19 800m
Oscar Edman              90 Sävedalens AIK              1.54.96
Jonas Legernes           91 Ullevi FK                   1.55.61
Alexis Mutabazi          90 Mölndals AIK                2.01.43
Henrik Blåder            90 Ullevi FK                   2.03.48
Daniel Norgren           90 IF Kville                   2.03.63
Tobias Gustafsson        91 Sävedalens AIK              2.04.15
Oskar Bryngelsson        91 Ullevi FK                   2.04.43
Magnus Larsson           90 Mölndals AIK                2.05.99
Johan Lund               91 Sävedalens AIK              2.06.77
Andreas Åkesson          90 Örgryte IS                  2.10.56
P19 1000m
Alexis Mutabazi          90 Mölndals AIK                2.41.46
Tobias Gustafsson        91 Sävedalens AIK              2.43.97
Magnus Larsson           90 Mölndals AIK                2.45.30
P19 1500m
Jonas Legernes           91 Ullevi FK                   3.54.95
Andreas Åkesson          90 Örgryte IS                  4.04.00
Henrik Blåder            90 Ullevi FK                   4.12.33
Alexis Mutabazi          90 Mölndals AIK                4.13.65
Oskar Bryngelsson        91 Ullevi FK                   4.16.28
Tobias Gustafsson        91 Sävedalens AIK              4.19.82
Magnus Larsson           90 Mölndals AIK                4.22.48
Johan Lund               91 Sävedalens AIK              4.27.97
P19 3000m
Jonas Legernes           91 Ullevi FK                   8.31.90
Alexis Mutabazi          90 Mölndals AIK                9.14.02
Henrik Blåder            90 Ullevi FK                   9.17.26
Niclas Woodbridge        91 Örgryte IS                  9.26.18
Marcus Waerme            91 Kongahälla AIK              9,47,6m
Magnus Larsson           90 Mölndals AIK                9.49.11
P19 5000m
Andreas Åkesson          90 Örgryte IS                  15.34.82
Niclas Woodbridge        91 Örgryte IS                  16.06.47
Alexis Mutabazi          90 Mölndals AIK                16.06.48
Magnus Larsson           90 Mölndals AIK                16.13.70
Henrik Blåder            90 Ullevi FK                   16.25.41
Mikael Lidström          90 Ullevi FK                   19.11.28
P19 110m häck (100 cm)
Sebastian Axell          91 Lerum Friidrott             15.84
Mattias Abulu            91 Ullevi FK                   16.63
Carl-Fredrik Sjöland     91 Sävedalens AIK              17.21
P19 300m häck (91 cm)
Erik Lindahl             90 IF Kville                   39.08
Carl-Fredrik Sjöland     91 Sävedalens AIK              43.12
P19 2000m hinder
Jonas Legernes           91 Ullevi FK                   5.49.80
Oskar Bryngelsson        91 Ullevi FK                   6.36.95
Christopher Ljungne      90 Ullevi FK                   6.38.20
Niclas Woodbridge        91 Örgryte IS                  6.39.07
Andreas Åkesson          90 Örgryte IS                  6.43.74
Tobias Gustavsson        91 Sävedalens AIK              6.44.63
P19 Höjd
Sebastian Nordström Ärnbä91 Mölndals AIK                1.98
Christoffer Vannas       90 Ullevi FK                   1.84
Sebastian Axell          91 Lerum Friidrott             1.78
Mattias Abulu            91 Ullevi FK                   1.75
P19 Stav
Sebastian Axell          91 Lerum Friidrott             4.71
Viktor Fröberg           90 IF Kville                   4.50
Mattias Abulu            91 Ullevi FK                   3.60
P19 Längd
Daniel Persson           90 Mölndals AIK                6.65
Mattias Abulu            91 Ullevi FK                   6.64    6.92w
Sebastian Axell          91 Lerum Friidrott             6.51
Viktor Fröberg           90 IF Kville                   6.36
David Sunnemar           91 Örgryte IS                  6.34
David Sennung            91 Ullevi FK                   6.31
Henning Elofsson         91 Örgryte IS                  6.30
Felix Francois           90 Örgryte IS                  6.30
Fredrik Nyhlén           91 Mölndals AIK                6.25
Michael Skalenius        90 IF Kville                   5.71
P19 Tresteg
Mattias Abulu            91 Ullevi FK                   14.10
Henning Elofsson         91 Örgryte IS                  13.12
Anton Belfrage           91 Mölndals AIK                13.02
David Sunnemar           91 Örgryte IS                  13.00
Michael Skalenius        90 IF Kville                   11.99
P19 Kula 6.0 kg
Sebastian Axell          91 Lerum Friidrott             13.85
Jonathan Carbe           90 Örgryte IS                  13.08
Mattias Berglund         90 Örgryte IS                   9.59
Mattias Abulu            91 Ullevi FK                    9.33
Simon Johansson          90 Ullevi FK                    9.19
P19 Diskus 1.75 kg
Sebastian Axell          91 Lerum Friidrott             41.47
Mattias Abulu            91 Ullevi FK                   24.87
P19 Slägga 6.0 kg
Johan Björnstad          90 Ullevi FK                   51.15
Sebastian Axell          91 Lerum Friidrott             25.78  (7.26)
P19 Spjut 800 gr
Carl Ström               91 Ullevi FK                   59.46
Sebastian Axell          91 Lerum Friidrott             54.87
Anton Bergrahm           90 IFK Göteborg                39.60
Mattias Abulu            91 Ullevi FK                   37.67
Daniel Viiki             90 Lerum Friidrott             37.12
P19 Tiokamp
Sebastian Axell          91 Lerum Friidrott             6.637
Mattias Abulu            91 Ullevi FK                   5.065
P19 4x100m
IF Kville                                               43.47
Ullevi FK                                               43.53
Sävedalens AIK                                          47.57
P19 4x400m
IF Kville                                               3.30.70
P19 3x800m
Sävedalens AIK                                          6.03.55
Ullevi FK                                               6.15.56
P17 100m
Axel Bergrahm            92 IFK Göteborg                11.30
Tobias Block             93 Mölndals AIK                11.36
Simon Gyllensten         92 Örgryte IS                  11.50
Hampus Andersson         93 Ullevi FK                   11.58
Oliver Willskytt         92 Ullevi FK                   11.58
Mahyar Noghani           93 Ullevi FK                   11.61
Tobias Nilsson           93 Ullevi FK                   11.81
Desmond Manu             92 Sävedalens AIK              11.83
Björn Mattsson           92 IF Kville                   11.86
Alexander Lesser         93 Sävedalens AIK              11.88
P17 200m
Axel Bergrahm            92 IFK Göteborg                22.27   21.92w
Tobias Block             93 Mölndals AIK                22.73
Desmond Manu             92 Sävedalens AIK              23.23
Hampus Andersson         92 Ullevi FK                   23.30
Tobias Nilsson           93 Ullevi FK                   23.43
Alexander Lesser         93 Sävedalens AIK              23.62
Andreas Petersson        92 Örgryte IS                  23.74
Erik Hansson             92 Mölndals AIK                23.85
Oskar Persson            93 Ullevi FK                   23.93
Oliver Willskytt         92 Ullevi FK                   23.95
P17 400m
Axel Bergrahm            92 IFK Göteborg                48.89
Desmond Manu             92 Sävedalens AIK              50.21
Andreas Petersson        92 Örgryte IS                  51.64
Oliver Willskytt         92 Ullevi FK                   51.90
Alexander Lesser         93 Sävedalens AIK              52.21
Jakob Rockmyr            93 Lerum Friidrott             52.99
Alexander Lötvall        93 Mölndals AIK                53.59
Erik Hansson             92 Mölndals AIK                53.91
Björn Mattsson           92 IF Kville                   53.91
Pontus Ulander           93 Sävedalens AIK              55.54
P17 800m
Desmond Manu             92 Sävedalens AIK              1.55.57
Axel Andersson           92 Mölndals AIK                1.56.10
Bernhard Brundin         92 Sävedalens AIK              1.57.89
Alexander Lesser         93 Sävedalens AIK              2.02.98
Alexander Lötvall        93 Mölndals AIK                2.00.10
Mikael Wåhlin            92 Sävedalens AIK              2.04.65
Axel Bergrahm            92 IFK Göteborg                2.04.81
Jakob Rockmyr            93 Lerum Friidrott             2.06.38
Pontus Ulander           93 Sävedalens AIK              2.06.56
P17 1500m
Axel Andersson           92 Mölndals AIK                4.09.04
Bernhard Brundin         92 Sävedalens AIK              4.12.53
Filip Johansson          92 Sävedalens AIK              4.15.26
Björn Hammar             92 Sävedalens AIK              4.20.93
P17 3000m
Filip Johansson          92 Sävedalens AIK              9.04.46
Axel Andersson           92 Mölndals AIK                9.27.18
Björn Hammar             92 Sävedalens AIK              9.43.84
Carl Senorski            93 Örgryte IS                  9.57.74
P19 5000m
Filip Johansson          92 Sävedalens AIK              15.44.28
P17 110m häck 91 cm
Mahyar Noghani           92 Ullevi FK                   14.54
Lucas Persson            93 Mölndals AIK                14.83
Simon Gyllensten         92 Örgryte IS                  14.93
Tobias Block             93 Mölndals AIK                14.95
Axel Bonevik             92 Mölndals AIK                15.53
Erik Liberg              93 Sävedalens AIK              17.36
Daniel Flisak            93 Ullevi FK                   17.51
P17 300m häck 84 cm
Tobias Block             93 Mölndals AIK                39.07
Oliver Willskytt         92 Ullevi FK                   39.53
Oskar Persson            93 Ullevi FK                   41.29
Lucas Persson            93 Mölndals AIK                42.32
Pontus Ulander           93 Sävedalens AIK              44.91
Youssef Methani          93 Ullevi FK                   45.89
Arvin Bahmani            93 IFK Göteborg                46.29
P17 2000m hinder
Oscar Andreasson         92 Sävedalens AIK              6.19.83
Björn Hammar             92 Sävedalens AIK              6.35.55
Carl Senorski            93 Örgryte IS                  6.50.55
Albin Thunberg           92 Sävedalens AIK              7.05.28
Torsten Kymmer           93 Sävedalens AIK              7.14.67
Desmond Manu             92 Sävedalens AIK              7.29.20
P17 Höjd
Axel Bonevik             92 Mölndals AIK                1.93
Simon Gyllensten         92 Örgryte IS                  1.89
Erik Liberg              93 Sävedalens AIK              1.88
Johannes Nilsson         93 Mölndals AIK                1.79
Oskar Persson            93 Ullevi FK                   1.79
Oscar Waldner            93 Sävedalens AIK              1.78
Daniel Flisak            93 Ullevi FK                   1.74
Jonathan Börnell         93 Lerum Friidrott             1.67
P17 Stav
Simon Gyllensten         92 Örgryte IS                  4.60
Viktor Moen              93 Ullevi FK                   4.11
Johan Ehlinger           93 Örgryte IS                  4.08
Erik Liberg              93 Sävedalens AIK              2.70
Oskar Waldner            93 Sävedalens AIK              2.60
P17 Längd
Simon Gyllensten         92 Örgryte IS                  6.70
Viktor Broo              92 Sävedalens AIK              6.67
Oskar Persson            93 Mölndals AIK                6.22
Axel Bonevik             92 Mölndals AIK                6.17
Sadeeh Mbye              92 Ullevi FK                   6.15
Axel Engvall             93 Ullevi FK                   5.77
Johan Ehlinger           93 Örgryte IS                  5.65
Hampus Andersson         92 Ullevi FK                   5.59
Desmond Manu             92 Sävedalens AIK              5.51
Erik Liberg              93 Sävedalens AIK              5.45
P17 Tresteg
Sadeeh Mbye              92 Ullevi FK                   14.33
Axel Bonevik             92 Mölndals AIK                13.34
Axel Engvall             93 Ullevi FK                   12.99
Oskar Persson            93 Ullevi FK                   12.80
Daniel Flisak            93 Ullevi FK                   12.63
Andreas Norström         92 Ullevi FK                   11.60
Oscar Waldner            93 Sävedalens AIK              11.35
Youssef Methani          93 Ullevi FK                   11.28
P17 Kula 5.0 kg
Niklas Bardin            92 Ullevi FK                   11.63
Erik Liberg              93 Sävedalens AIK              11.58
Viktor Broo              92 Sävedalens AIK              11.40
Simon Gyllensten         92 Örgryte IS                  10.09
Andreas Petersson        92 Örgryte IS                   8.36  (7.26)
Oscar Waldner            93 Sävedalens AIK               8.24
Jonathan Björkqvist      93 IFK Göteborg                 7.52
P17 Diskus 1.5 kg
Anton Hilmersson         92 Ullevi FK                   42.79
Niklas Bardin            92 Ullevi FK                   36.83
Erik Liberg              93 Sävedalens AIK              37.09
Daniel Zäll              93 Ullevi FK                   36.93
Linus Uddh               93 Mölndals AIK                30.13
Simon Gyllensten         92 Örgryte IS                  23.24
Andreas Petersson        92 Örgryte IS                  22.30  (2.0)
Jonathan Björkqvist      93 IFK Göteborg                20.55
P17 Slägga 5.0 kg
Niklas Bardin            92 Ullevi FK                   60.46
Rikard Lorén             92 Ullevi FK                   48.45
Anton Hilmersson         92 Ullevi FK                   41.59
Erik Liberg              93 Sävedalens AIK              29.40
Oscar Waldner            93 Sävedalens AIK              21.08
P17 Spjut 700 gr
Linus Uddh               93 Mölndals AIK                52.74
Erik Liberg              93 Sävedalens AIK              46.80
Simon Gyllensten         92 Örgryte IS                  45.21
Lucas Persson            93 Mölndals AIK                43.41
Daniel Zäll              93 Ullevi FK                   36.23  (800gr)
Axel Bergrahm            92 IFK Göteborg                35.67
Niklas Bardin            92 Ullevi FK                   35.26  (800gr)
Anton Hilmersson         92 Ullevi FK                   30.10
P17 Tiokamp
Erik Liberg              93 Sävedalens AIK              4.575
Oscar Waldner            93 Sävedalens AIK              3.838
P17 4x100m
Ullevi FK                                               44.68
P17 Stafett 1000m
Mölndals AIK                                            2.01.67
Sävedalens AIK                                          2.03.36
P17 3x800m
Mölndals AIK                                            6.11.43
Sävedalens AIK                                          6.29.51
Sävedalens AIK, lag 3                                   6.48.05
P15 100m
Niklas Pålsson           94 Mölndals AIK                11.81
Pontus Ahlstedt          94 Lerum Friidrott             11.95
Zagros Noa               94 Mölndals AIK                12.14
Gabriel Eriksson         94 Sävedalens AIK              12.62
Joel Fjällborg           94 Mölndals AIK                12.71
John Collin              94 Sävedalens AIK              12.79
Hampus Corneliusson      94 Lerum Friidrott             12.88
Joel Eriksson            94 Lerum Friidrott             12.95
Marcus Tegnebrink        94 Sävedalens AIK              13.68
P15 200m
Pontus Ahlstedt          94 Lerum Friidrott             24.57
Gabriel Eriksson         94 Sävedalens AIK              25.56
John Collin              94 Sävedalens AIK              26.20
P15 300m
Pontus Ahlstedt          94 Lerum Friidrott             37.76
Niklas Pålsson           94 Mölndals AIK                37.84
Anton E Larsson          94 Ullevi FK                   38.77
Gabriel Eriksson         94 Sävedalens AIK              39.40
Hampus Börjesson         94 Sävedalens AIK              39.78
Zagros Noa               94 Mölndals AIK                40.00
John Collin              94 Sävedalens AIK              40.60
Hampus Corneliusson      94 Lerum Friidrott             42.42
Gustav Sedelius          94 IFK Göteborg                44.73
P15 400m
Pontus Ahlstedt          94 Lerum Friidrott             53.39
P15 800m
Jens Petrusson           94 Ullevi FK                   2.01.38
Hampus Börjesson         94 Sävedalens AIK              2.05.26
Pontus Ahlstedt          94 Lerum Friidrott             2.06.60
Alexander Eriksson       94 Kongahälla AIK              2.13.23
Gabriel Eriksson         94 Sävedalens AIK              2.13.90
Matz Larsson             94 Mölndals AIK                2.15.04
Jonas Lundman            94 Majornas IK                 2.18.53
Hampus Corneliusson      94 Lerum Friidrott             2.20.95
Felix Jeske Magnusson    94 Sävedalens AIK              2.27.32
P15 1000
Jens Petrusson           94 Ullevi FK                   2.39.33
P15 1500m
Jonathan Weichbrodt      94 Mölndals AIK                4.44.01
P15 2000m
Jens Petrusson           94 Ullevi FK                   5.52.01
Jonathan Weichbrodt      94 Mölndals AIK                6.17.26
Matz Larsson             94 Mölndals AIK                6.17.80
Hampus Börjesson         94 Sävedalens AIK              6.22.02
Gabriel Eriksson         94 Sävedalens AIK              6.42.66
P15 3000m
Jens Petrusson           94 Ullevi FK                    9.17.73
Matz Larsson             94 Mölndals AIK                10.04.96
P15 100m häck 84 cm
Hampus Corneliusson      94 Lerum Friidrott             14.94
Anton E Larsson          94 Ullevi FK                   15.99
Felix Jeske Magnusson    94 Sävedalens AIK              17.40
Johan Persson            94 Ullevi FK                   18.10
Gabriel Eriksson         94 Sävedalens AIK              18.54
P15 300m häck 76 cm
Gabriel Eriksson         94 Sävedalens AIK              45.40
John Collin              94 Sävedalens AIK              45.42
Pontus Ahlstedt          94 Lerum Friidrott             47.22
P15 1500m hinder
P15 Höjd
Hampus Corneliusson      94 Lerum Friidrott             1.69
Anton E Larsson          94 Ullevi FK                   1.64
Felix Jeske Magnusson    94 Sävedalens AIK              1.60
Johan Persson            94 Ullevi FK                   1.56
Markus Vaarala           94 Ullevi FK                   1.56
P15 Stav
Anders Andreasson        94 Örgryte IS                  4.41
Hampus Corneliusson      94 Lerum Friidrott             3.36
André Lundin             94 Örgryte IS                  3.10
Oliver Malm              94 Örgryte IS                  3.05
Felix Jeske Magnusson    94 Sävedalens AIK              2.86
Joel Eriksson            94 Lerum Friidrott             2.30
P15 Längd
Anton E Larsson          94 Ullevi FK                   5.82
Niklas Pålsson           94 Mölndals AIK                5.69
Hampus Corneliusson      94 Lerum Friidrott             5.44
Felix Jeske Magnusson    94 Sävedalens AIK              5.20
Johan Persson            94 Ullevi FK                   5.00
Gustav Sedelius          94 IFK Göteborg                4.86
Atrin Taghdisi           94 IFK Göteborg                4.80
Felix Jeske Magnusson    94 Sävedalens AIK              4.77
Markus Vaarala           94 Ullevi FK                   4.33
P15 Tresteg
Felix Jeske Magnusson    94 Sävedalens AIK              11.80
Johan Persson            94 Ullevi FK                   10.59
P15 Kula 4.0 kg
Felix Jeske Magnusson    94 Sävedalens AIK              12.33
Markus Vaarala           94 Ullevi FK                   10.80
Anton E Larsson          94 Ullevi FK                   10.43
Hampus Corneliusson      94 Lerum Friidrott              9.36
Atrin Taghdisi           94 IFK Göteborg                 8.87
P15 Diskus 1.0 kg
Felix Jeske Magnusson    94 Sävedalens AIK              35.29
Fredrik Jonsson          94 GIF Manhem                  32.86
Hampus Corneliusson      94 Lerum Friidrott             32.53
Marcus Vaarala           94 Ullevi FK                   31.15
Joel Eriksson            94 Lerum Friidrott             27.03
P15 Slägga 4.0 kg
Fredrik Jonsson          94 GIF Manhem                  25.11
P15 Spjut 600 gr
Marcus Vaarala           94 Ullevi FK                   49.72
Felix Jeske Magnusson    94 Sävedalens AIK              41.17
Pontus Ahlstedt          94 Lerum Friidrott             38.54
Niklas Pålsson           94 Mölndals AIK                37.53
Jens Petrusson           94 Ullevi FK                   33.13
Andreas Andersson        94 Örgryte IS                  29.58  (800)
Hampus Corneliusson      94 Lerum Friidrott             29.49
Anton E Larsson          94 Ullevi FK                   27.76
P15 Åttakamp
Hampus Corneliusson      94 Lerum Friidrott             5.380
Felix Jeske Magnusson    94 Sävedalens AIK              5.079
P15 4x100m
Sävedalens AIK                                          49.19
Ullevi FK                                               49.66
P15 3x800m
Sävedalens AIK                                          6.33.97
Mölndals AIK                                            6.45.43
Sävedalens AIK              P14                         6,49,5 m
Majornas IK                                             7,11,3 m
Sävedalens AIK              lag 3                       7,36,7 m
P14 100m                 GM 12.70
Kevin Fankl              95 Ullevi FK                   12.28
Dennis Forsman           95 Sävedalens AIK              12.44
Joakim Rosenqvist        95 Sävedalens AIK              12.67
Philip Ingvason          95 Ullevi FK                   12.77
Erik Gedda               95 Mölndals AIK                12.84
Philip Erixon            95 Ullevi FK                   12.86
Philip Ngwe              95 Mölndals AIK                12.97
Jakob Vikenadler         95 Sävedalens AIK              13.08
Martin Selin             95 Ullevi FK                   13.14
Patrik Rodås             95 Ullevi FK                   13.49
P14 200m
Kevin Fankl              95 Ullevi FK                   25.77
Martin Selin             95 Ullevi FK                   26.54
Philip Ingvason          95 Ullevi FK                   26.62
P14 300m                 GM 42.00
Joakim Rosenqvist        95 Sävedalens AIK              39.19
Dennis Forsman           95 Sävedalens AIK              40.08
Philip Erixon            95 Ullevi FK                   40.79
Jacob Vikenadler         95 Sävedalens AIK              41.24
Erik Gedda               95 Mölndals AIK                41.92
Philip Ingvason          95 Ullevi FK                   42.20
Kevin Fankl              95 Ullevi FK                   42.98
Benjamin Akyol           95 Ullevi FK                   43.37
Alexander Nilsson        95 Mölndals AIK                44.03
David Kappelin           95 Örgryte IS                  46.10
P14 800m                 GM 2.20.00
Joakim Rosenqvist        95 Sävedalens AIK              2.06.77  2,05,7m
Alexander Nilsson        95 Mölndals AIK                2.09.78
Jakob Vikenadler         95 Sävedalens AIK              2.10.10  2,08,8m
Olof Simann              95 Majornas IK                 2.20.87
Hjalmar Thunberg         95 Sävedalens AIK              2.23.35
Adam Larsson             95 Sävedalens AIK              2.23.39
Tobias Karlsson          95 Sävedalens AIK              2.24.54  2,22,6m
Martin Selin             95 Ullevi FK                   2.25.88
Ludvig Torell            95 Mölndals AIK                2.27.36
Benjamin Akyol           95 Ullevi FK                   2.28.01
Jakob Ranglin Grissler   95 Majornas IK                          2,18,7m
P14 1500m
Joakim Rosenqvist        95 Sävedalens AIK              4.22.46
Alexander Nilsson        95 Mölndals AIK                4.24.20
Jacob Vikenadler         95 Sävedalens AIK              4.28.56
Jakob Ranglin Grissler   95 Majornas IK                 4.54.58
P14 2000m                GM 6.50.00
Alexander Nilsson        95 Mölndals AIK                6.09.85
Joakim Rosenqvist        95 Sävedalens AIK              6.09.88
Jakob Vikenadler         95 Sävedalens AIK              6.17.42
Jakob Ranglin Grissler   95 Majornas IK                 6.27.25
Olof Simann              95 Majornas IK                 6.37.42
Tobias Karlsson          95 Sävedalens AIK              6.39.89
Hjalmar Thunberg         95 Sävedalens AIK              6.46.45
Benjamin Akyol           95 Ullevi FK                   7.12.91
P14 100m häck 84 cm      GM 16.70
Filip Romeo              95 Ullevi FK                   14.98
Teodor Söderberg         95 Ullevi FK                   15.00
Kevin Fankl              95 Ullevi FK                   15.62
Philip Ngwe              95 Mölndals AIK                15.67
Patric Rodås             95 Ullevi FK                   15.75
Philip Erixon            95 Ullevi FK                   15.80
Gustav Liberg            95 Sävedalens AIK              16.51
Martin Selin             95 Ullevi FK                   17.02
Jakob Flisak             95 Ullevi FK                   18.03
Philip Ingvason          95 Ullevi FK                   18.17
P14 300m häck 76 cm    GM 48.00
Joakim Rosenqvist        95 Sävedalens AIK              44.02
Philip Ingvason          95 Ullevi FK                   45.53
Philip Ngwe              95 Mölndals AIK                46.12
Philip Erixon            95 Ullevi FK                   47.04
Martin Selin             95 Ullevi FK                   47.87
Ludvig Torell            95 Mölndals AIK                50.29
P14 1500m hinder         GM 5.35.00
Joakim Rosenqvist        95 Sävedalens AIK              4.40.11
Jakob Vikenadler         95 Sävedalens AIK              4,46,0m
Alexander Nilsson        95 Mölndals AIK                4.46.66
Olof Simann              95 Majornas IK                 5.09.87
Tobias Karlsson          95 Sävedalens AIK              5.17.04
P14 Höjd                 GM 1.58
Gustav Liberg            95 Sävedalens AIK              1.70
Kevin Fankl              95 Ullevi FK                   1.70
Jakob Flisak             95 Ullevi FK                   1.64
Teodor Söderberg         95 Ullevi FK                   1.64
Philip Erixon            95 Ullevi FK                   1.60
Filip Romeo              95 Ullevi FK                   1.60
Joel de Souza            95 Ullevi FK                   1.53
Jonas Skoog              95 Ullevi FK                   1.49
Adrian Eriksson          95 Mölndals AIK                1.49
David Kappelin           95 Örgryte IS                  1.44
Benjamin Akyol           95 Ullevi FK                   1.44
P14 Stav                 GM 2.40
David Kappelin           95 Örgryte IS                  3.51
Magnus Jomyr             95 Örgryte IS                  3.45
Jesper Örtberg           95 Lerum Friidrott             2.45
Gustav Liberg            95 Sävedalens AIK              2.30
P14 Längd                GM 5.00
Kevin Fankl              95 Ullevi FK                   5.81
Martin Selin             95 Ullevi FK                   5.46
Patric Rodås             95 Ullevi FK                   5.42
Philip Erixon            95 Ullevi FK                   5.37
Jakob Flisak             95 Ullevi FK                   5.33
Filip Romeo              95 Ullevi FK                   5.31
Philip Ingvason          95 Ullevi FK                   5.15
Dennis Forsman           95 Sävedalens AIK              5.02
Philip Ngwe              95 Mölndals AIK                4.81
Gustav Liberg            95 Sävedalens AIK              4.71
P14 Tresteg              GM 10.60
Jakob Flisak             95 Ullevi FK                   12.23
Martin Selin             95 Ullevi FK                   11.13
Gustav Liberg            95 Sävedalens AIK              10.37
David Kappelin           95 Örgryte IS                   9.93
Magnus Jomyr             95 Örgryte IS                   9.90
Gustav Rönnberg          95 Mölndals AIK                 9.68
P14 Kula 4.0 kg          GM 10.00
Jakob Flisak             95 Ullevi FK                   11.81
Kevin Fankl              95 Ullevi FK                   11.15
Gustav Liberg            95 Sävedalens AIK               9.78
Patric Rodås             95 Ullevi FK                    9.61
Philip Erixon            95 Ullevi FK                    9.22
Filip Romeo              95 Ullevi FK                    9.12
Teodor Söderberg         95 Ullevi FK                    8.75
Max Ringström            95 Mölndals AIK                 8.42
Martin Selin             95 Ullevi FK                    8.22
Gabriel Valfridsson      95 Mölndals AIK                 7.96
P14 Diskus 1.0 kg        GM 26.00
Gustav Liberg            95 Sävedalens AIK              41.80
Jakob Flisak             95 Ullevi FK                   34.38
Magnus Jomyr             95 Örgryte IS                  22.77
David Kappelin           95 Örgryte IS                  18.58
P14 Slägga 4.0 kg        GM 25.00
Jakob Flisak             95 Ullevi FK                   42.69
Gustav Liberg            95 Sävedalens AIK              32.84
David Kappelin           95 Örgryte IS                  18.02
Magnus Jomyr             95 Örgryte IS                  14.34
P14 Spjut 600 gr         GM 32.00
Kevin Fankl              95 Ullevi FK                   41.89
Jakob Flisak             95 Ullevi FK                   32.56
Erik Gedda               95 Mölndals AIK                30.23
Max Ringström            95 Mölndals AIK                29.77
Philip Ngwe              95 Mölndals AIK                29.17
Benjamin Akyol           95 Ullevi FK                   28.50
Jakob Theil              95 Sävedalens AIK              25.06
Max Persson              95 Ullevi FK                   23.96
Gustav Liberg            95 Sävedalens AIK              23.15
David Kappelin           95 Örgryte IS                  20.65
P14 Åttakamp
Gustav Liberg            95 Sävedalens AIK              3.980
P13 80m                  GM 10.90
Felix So                 96 IFK Göteborg                10.15
Hugo Forsberg            96 Sävedalens AIK              10.17
Noah Elliot              96 Ullevi FK                   10.50
Filip Dahm               96 Ullevi FK                   10.51
Emil Nilsson             96 Mölndals AIK                10.66
Victor Fingal            96 Sävedalens AIK              10.95
Melker Karlsson          96 Ullevi FK                   10.96
Herman Olvik             96 Ullevi FK                   11.00
Emil von Barth           96 Ullevi FK                   11.01
Jonatan Nordh            96 Sävedalens AIK              11.14
P13 200m                 GM 28.00
Hugo Forsberg            96 Sävedalens AIK              25.59  25,3m
Filip Dahm               96 Ullevi FK                   26.23
Felix So                 96 IFK Göteborg                26.46  26,1m
Emil Nilsson             96 Mölndals AIK                27.44
Melker Karlsson          96 Ullevi FK                   27.55
Victor Fingal            96 Sävedalens AIK              27.89
Jonatan Nordh            96 Sävedalens AIK              28.23
Emil von Barth           96 Ullevi FK                   28.55
Samuel Ekman             96 Ullevi FK                   28.62
Hugo Johnning            96 Ullevi FK                   28.88
P13 600m                 GM 1.46.00
Gustaf Stensjö           96 Sävedalens AIK              1.36.45   1,33,5m
Noah Elliot              96 Ullevi FK                   1.37.27   1,32,7m
Victor Fingal            96 Sävedalens AIK              1.40.47   1,36,9m
Hugo Forsberg            96 Sävedalens AIK              1.44.55
Jonathan Nordh           96 Sävedalens AIK              1.44.68
Daniel Bucht             96 Sävedalens AIK              1.44.86
Gustav Karlbom           96 Ullevi FK                   1.46.55
Gabriel Steffensen       96 Sävedalens AIK              1.46.65   1,42,9m
Hugo Johnning            96 Ullevi FK                   1.49.25
Victor Spjern            96 Sävedalens AIK              1.49.31   1,48,0m
P13 800m
Gustaf Stensjö           96 Sävedalens AIK              2.13.84
Noah Elliot              96 Ullevi FK                   2.15.36
P13 1500m                GM 5.08.00
Gustaf Stensjö           96 Sävedalens AIK              4.27.36
Oskar Lindqvist          96 Sävedalens AIK              4.53.35
Gabriel Steffensen       96 Sävedalens AIK              4.57.74
Daniel Bucht             96 Sävedalens AIK              5.00.56
Oskar Carlsson           96 Kongahälla AIK              5.01.12
Gustav Karlbom           96 Ullevi FK                   5.04.93
Victor Spjern            96 Sävedalens AIK              5.08.60
Erik Söderberg           96 Mölndals AIK                5.46.66
Simon Nilesen            96 Sävedalens AIK              5.47.25
Alexander Ohlsson        96 Mölndals AIK                5.50.83
P13 60m häck 76 cm       GM 10.70
Victor Fingal            96 Sävedalens AIK               9.92
Emil von Barth           96 Ullevi FK                   10.12
Hugo Forsberg            96 Sävedalens AIK              10.26
Melker Karlsson          96 Ullevi FK                   10.31
Herman Olvik             96 Ullevi FK                   10.48
Carl Ivarsson            96 Lerum Friidrott             10.63
Hugo Johnning            96 Ullevi FK                   10.91
Jonathan Nordh           96 Sävedalens AIK              11.60
Boye Ayoade              96 Ullevi FK                   12.17
Jonatan Edsinger         96 Lerum Friidrott             12.48
P13 1500m hinder   
Gustaf Stensjö           96 Sävedalens AIK              4.43.55
P13 Höjd                 GM 1.45
Noah Elliot              96 Ullevi FK                   1.60
Jonathan Persgården      96 Kongahälla AIK              1.56
John Amundsson           96 Sävedalens AIK              1.47
Hugo Johnning            96 Ullevi FK                   1.47
Teodor Back              96 Sävedalens AIK              1.47
Hugo Forsberg            96 Sävedalens AIK              1.45
Samuel Ekman             96 Ullevi FK                   1.45
Victor Fingal            96 Sävedalens AIK              1.42
Boye Ayoade              96 Ullevi FK                   1.40
Simon Nielsen            96 Sävedalens AIK              1.40
Victor Spjern            96 Sävedalens AIK              1.40
P13 Stav                 GM 2.10
Carl Ivarsson            96 Lerum Friidrott             3.05
Esa Hiltunen             96 Ullevi FK                   3.05
Jonathan Nordh           96 Sävedalens AIK              2.55
Victor Fingal            96 Sävedalens AIK              2.45
Jonatan Edsinger         96 Lerum Friidrott             2.05
Teodor Back              96 Sävedalens AIK              1.70
P13 Längd zon            GM 4.80
Felix So                 96 IFK Göteborg                5.69
Emil Nilsson             96 Mölndals AIK                5.52
Noah Elliot              96 Ullevi FK                   5.44
Hugo Forsberg            96 Sävedalens AIK              5.30
Filip Dahm               96 Ullevi FK                   5.22
Emil von Barth           96 Ullevi FK                   4.90
John Amundsson           96 Sävedalens AIK              4.87
Herman Olvik             96 Ullevi FK                   4.67
Melker Karlsson          96 Ullevi FK                   4.65
Jonathan Nordh           96 Sävedalens AIK              4.64
P13 Tresteg zon          GM 9.80
Felix So                 96 IFK Göteborg                11.58
Herman Olvik             96 Ullevi FK                   10.47
Victor Fingal            96 Sävedalens AIK              10.45
Jonathan Nordh           96 Sävedalens AIK              10.19
Emil von Barth           96 Ullevi FK                    9.98
Teodor Back              96 Sävedalens AIK               9.97
John Amundsson           96 Sävedalens AIK               9.81
Viktor Johansson         96 Ullevi FK                    9.72
Boye Ayoade              96 Ullevi FK                    9.66
Victor Spjern            96 Sävedalens AIK               9.02
P13 Kula 3.0 kg          GM 10.00
Esa Hiltunen             96 Ullevi FK                   10.34
Erik Söderberg           96 Mölndals AIK                10.25
Jimi Kaartinen           96 Ullevi FK                   10.12
Hugo Forsberg            96 Sävedalens AIK               9.55
Noah Elliot              96 Ullevi FK                    9.25
Teodor Back              96 Sävedalens AIK               9.05
Hugo Johnning            96 Ullevi FK                    8.53
Boye Ayoade              96 Ullevi FK                    8.47
Samuel Ekman             96 Ullevi FK                    8.15
Simon Nielsen            96 Sävedalens AIK               8.14
P13 Diskus 0.6 kg        GM 24.00
Hugo Johnning            96 Ullevi FK                   33.78
Jonathan Nordh           96 Sävedalens AIK              27.34
Boye Ayoade              96 Ullevi FK                   27.08
Simon Nielsen            96 Sävedalens AIK              23.60
Jonatan Edsinger         96 Lerum Friidrott             20.74
Samuel Ekman             96 Ullevi FK                   18.71
Jesper Schlegel          96 IF Kville                   17.88
Carl Ivarsson            96 Lerum Friidrott             16.54
Rasmus Persson           96 Sävedalens AIK              15.89
Anders Söderlund         96 Lerum Friidrott             15.87
P13 Slägga 3.0 kg        GM 22.00
Simon Nielsen            96 Sävedalens AIK              14.06
Carl Ivarsson            96 Lerum Friidrott             13.56
Jonatan Edsinger         96 Lerum Friidrott             12.13
Andreas Söderlund        96 Lerum Friidrott             11.37
P13 Spjut 400 gr         GM 30.00
Jimi Kaartinen           96 Ullevi FK                   49.36
Esa Hiltunen             96 Ullevi FK                   48.11
John Amundsson           96 Sävedalens AIK              43.48
Noah Elliot              96 Ullevi FK                   36.64
Samuel Ekman             96 Ullevi FK                   33.16
Erik Söderberg           96 Mölndals AIK                28.60
Simon Nielsen            96 Sävedalens AIK              27.87
Victor Spjern            96 Sävedalens AIK              27.52
Boye Ayoade              96 Ullevi FK                   26.02
Carl Ivarsson            96 Lerum Friidrott             25.96
P13 Boll 300 gr
John Amundsson           96 Sävedalens AIK              46.34
Hugo Forsberg            96 Sävedalens AIK              45.67
Melker Karlsson          96 Ullevi FK                   38.62
Hugo Johnning            96 Ullevi FK                   35.37
Boye Ayoade              96 Ullevi FK                   34.40
Victor Fingal            96 Sävedalens AIK              30.53
Jonatan Edsinger         96 Lerum Friidrott             30.48
Carl Ivarsson            96 Lerum Friidrott             27.92
Jonathan Nordh           96 Sävedalens AIK              25.01
P13 Femkamp
Hugo Forsberg            96 Sävedalens AIK              4.540
John Amundsson           96 Sävedalens AIK              3.905
Victor Fingal            96 Sävedalens AIK              3.856
Hugo Johnning            96 Ullevi FK                   3.818
Melker Karlsson          96 Ullevi FK                   3.394
Jonathan Nordh           96 Sävedalens AIK              3.282
Boye Ayoade              96 Ullevi FK                   2.882
Carl Ivarsson            96 Lerum Friidrott             2.834
Jonatan Edsinger         96 Lerum Friidrott             2.759
P13 4x80m
Ullevi FK                                               41.99
Mölndals AIK                                            47.09
Majornas IK                                             50.53
P13 stafett 1000m
P13 3x600m
Sävedalens AIK           lag 1                          5.06.94
Sävedalens AIK           lag 2                          5.23.65
Sävedalens AIK           lag 3                          5.31.22
Ullevi FK                                               5.45.01
Mölndals AIK                                            5.56.80
P12 80m
David Hollela            97 Ullevi FK                   11.62
Daniel Eriksson          97 Mölndals AIK                11.89
Viktor Johansson         97 Ullevi FK                   11.92
Isac Larsson             97 Sävedalens AIK              11.93
Eric Andreasson          97 IF Kville                   12.02
Alexander Metze          97 Mölndals AIK                12.14
David Thorinsson         97 Majornas IK                 12.32
William Berglind M       97 Ullevi FK                   12.36
P12 200m
Chadly Maduka            97 Örgryte IS                  27.43
Isac Larsson             97 Sävedalens AIK              29.14
Andreas Kramer           97 Sävedalens AIK              29.25
Eric Andreasson          97 Mölndals AIK                30.24
Viktor Johansson         97 Ullevi FK                   30.42
Robin Jacobsson          98 Ullevi FK                   31.47
Leo Magnusson            98 Sävedalens AIK              31.64
Albert Nolebring         97 Örgryte IS                  33.12
Gustav Ridderland        98 Kongahälla AIK              33.35
Wictor Brännvall         99 Kongahälla AIK              33.68
Simon Wallenlind         97 Mölndals AIK                28.81w
P12 600m
Andreas Kramer           97 Sävedalens AIK              1.39.84
Leo Magnusson            98 Sävedalens AIK              1.45.96
Isac Larsson             97 Sävedalens AIK              1.48.69
Jonathan Köre            97 Sävedalens AIK              1.48.93
Anton Claesson           97 Mölndals AIK                1.49.52
Simon Wallenlind         97 Mölndals AIK                1.49.68
Alexander Waerme         97 Kongahälla AIK              1.52.87
Filip Wadman             97 Mölndals AIK                1.54.74
Axel Jeske Magnusson     99 Sävedalens AIK              1.58.12
Filip Steussloff         98 Mölndals AIK                1.58.33
P12 800m
Andreas Kramer           97 Sävedalens AIK              2.22.31
Isac Larsson             97 Sävedalens AIK              2.33.55
Leo Magnusson            98 Sävedalens AIK              2.34.43
Alexander Waerme         97 Kongahälla AIK              2.42.65
P12 1500m
Andreas Kramer           97 Sävedalens AIK              4.52.10
Leo Magnusson            98 Sävedalens AIK              5.02.23
Alexander Waerme         97 Kongahälla AIK              5.30.81
Filip Wadman             97 Mölndals AIK                5.37.50
Sebastian Nilsson        98 Mölndals AIK                5.51.63
P12 60m häck 76 cm
Andreas Kramer           97 Sävedalens AIK              11.49
Jonathan Köre            97 Sävedalens AIK              12.12
Eric Andreasson          97 IF Kville                   12.17
Alexander Metze          97 Mölndals AIK                12.41
William Berglind-M       97 Ullevi FK                   13.25
Alexander Greger         97 Ullevi FK                   13.43
Henrik Bergius           97 Majornas IK                 14.29
P12 Höjd
Andreas Kramer           97 Sävedalens AIK              1.43
Alexander Waerme         97 Kongahälla AIK              1.42
Viktor Johansson         97 Ullevi FK                   1.40
Arvid Ryberg             98 Örgryte IS                  1.37
Daniel Eriksson          97 Mölndals AIK                1.31
Eric Andreasson          97 IF Kville                   1.30
Robin Jacobsson          98 Ullevi FK                   1.30
Axel Jeske Magnusson     99 Sävedalens AIK              1.30
Filip Steussloff         98 Mölndals AIK                1.27
Mauro Karlsfred          98 Ullevi FK                   1.25
Melker Blomgren          98 Lerum Friidrott             1.25
P12 Längd zon
Andreas Kramer           97 Sävedalens AIK              4.59
Isac Larsson             97 Sävedalens AIK              4.53
Axel Jeske Magnusson     99 Sävedalens AIK              4.24
David Hollela            97 Ullevi FK                   4.23
Filip Schwartz           98 Mölndals AIK                4.22
Robin Jacobsson          98 Ullevi FK                   4.21
Filip Steussloff         98 Mölndals AIK                4.20
Daniel Eriksson          97 Mölndals AIK                4.17
Melker Blomgren          98 Lerum Friidrott             4.15
Alexander Metze          97 Sävedalens AIK              4.12
Leo Magnusson            98 Sävedalens AIK              4.11
P12 Tresteg zon
Viktor Johansson         97 Ullevi FK                   9.28
P12 Kula 3.0 kg
Viktor Johansson         97 Ullevi FK                   9.50
David Thorinsson         97 Majornas IK                 6.46
P12 Diskus 0.6 kg
William Berglind-M       97 Ullevi FK                   23.17
Christian Vlasic         97 Lerum Friidrott             21.67
Melker Blomgren          98 Lerum Friidrott             19.95
Nils Selin               97 IFK Göteborg                16.45
Jacob Helgesson          98 Lerum Friidrott             15.95
Alexander Greger         97 Ullevi FK                   15.37
Tim Bohlin               97 Lerum Friidrott             14.94
P12 Slägga 3.0 kg
P12 Spjut 400 gr
Viktor Johansson         97 Ullevi FK                   34.28
Fredrik Cognell          97 IF Kville                   22.45
Rickard Hall             97 Lerum Friidrott             19.30
Nils Selin               97 Ullevi FK                   18.52
Anton Hall               97 Lerum Friidrott             17.70
Elias Lindahl            00 Lerum Friidrott             17.10
Johan Ohlsson            98 Lerum Friidrott             16.72
Andreas Kramer           97 Sävedalens AIK              16.63
August Hessler           99 Majornas IK                 14.79
Linus Mellbring          99 Lerum Friidrott             14.51
P12 Femkamp
K 100m
Lena Berntsson           78 Ullevi FK                   11.50
Therese Bohlén-Kinn      87 Ullevi FK                   11.85
Emelie Svensson          89 Ullevi FK                   12.03
Erika Brandt             92 Mölndals AIK                12.31
Linda Berntsson          87 Mölndals AIK                12.34
Anna Hildingsson         93 Lerum Friidrott             12.42
Hedda Linderstam         92 Göteborgs KIK               12.50
Ulrika Nyhlén            93 Mölndals AIK                12.51
Linnea Svensson          89 Lerum Friidrott             12.58
Rebecka Nilsson          93 Ullevi FK                   12.64
K 150m
Lena Berntsson           78 Ullevi FK                   17.72
Emelie Svensson          89 Ullevi FK                   18.53
Erika Brandt             92 Mölndals AIK                18.64
Anna Hildingsson         93 Lerum Friidrott             18.91
Rebecca Nilsson          93 Ullevi FK                   19.14
Linnea Kullberg          92 Ullevi FK                   19.55
Hanna Mattisson          92 Ullevi FK                   19.55
Kajsa Kärnman            92 Örgryte IS                  19.91
K 200m
Lena Berntsson           78 Ullevi FK                   23.66
Emelie Svensson          89 Ullevi FK                   24.69
Anna Hildingsson         93 Lerum Friidrott             25.30
Erika Brandt             92 Mölndals AIK                25.40
Hedda Linderstam         92 Göteborgs KIK               25.56
Lovisa Lindh             91 Ullevi FK                   25.61
Sabina Winqvist          91 Göteborgs KIK               25.81
Rebecca Nilsson          93 Ullevi FK                   25.99    25.70i
Linnea Kullberg          92 Ullevi FK                   26.17
Anette Persson           85 IF Kville                   26.19
Ulrika Nyhlén            93 Mölndals AIK                         25.64i
Jenny Carlsson           95 Ullevi FK                            25.89i
K 300m
Lena Berntsson           78 Ullevi FK                   40.30
Jenny Carlsson           95 Ullevi FK                   41.40
Felicia Palmqvist        91 Mölndals AIK                42.64
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                42.79
Josefine Dahlqvist       88 IF Kville                   42.97
Anette Persson           85 IF Kville                   43.00
Matilda Lago             94 Göteborgs KIK               43.61
Evelina Hiiltunen        95 Ullevi FK                   43.63
Tova Eurén               94 Göteborgs KIK               43.80
Linnea Harrysson         92 Ullevi FK                   43.80
K 400m
Lovisa Lindh             91 Ullevi FK                   56.20
Emelie Svensson          89 Ullevi FK                   56.41
Mary Alenbratt           90 Kongahälla AIK              59.69
Felicia Palmqvist        91 Mölndals AIK                59.93
Maria Jangsten           89 Sävedalens AIK              60.40
Matilda Lago             94 Göteborgs KIK               61.15
Annie Dahlgren           93 Lerum Friidrott             61.85    60.81i
Josefine Dahlqvist       88 IF Kville                   62.36
Ida Holm                 93 Lerum Friidrott             62.47
Julia Magnusson          85 IF Kville                   62.48
Paulina Orell            81 Ullevi FK                            58.86i
Hanns Nilsson            88 Ullevi FK                            59.12i
Sabina Winqvist          91 Göteborgs KIK                        59.63i
Linnea Harrysson         92 Ullevi FK                            60.94i
K 800m
Lovisa Lindh             91 Ullevi FK                   2.06.37
Maria Jangsten           89 Sävedalens AIK              2.12.72
Mary Alenbratt           90 Kongahälla AIK              2.13.43    2.11.47i
Elin Borglund            91 Sävedalens AIK              2.14.44
Ida Holm                 93 Lerum Friidrott             2.17.54
Maria Larsson            94 Ullevi FK                   2.18.64    2.17.98i
Tova Eurén               94 Göteborgs KIK               2.21.88
Louise Bichler           91 Sävedalens AIK              2.22.17
Matilda Lago             94 Göteborgs KIK               2.22.26
Jennifer Himaj           93 Örgryte IS                  2.24.07
Charlotta Fougberg       85 Ullevi FK                              2.10.42i
Pernilla Sävestrand      86 Sävedalens AIK                         2.15.33i
Petra Forsberg           80 Sävedalens AIK                         2.18.30i
K 1000m
Lovisa Lindh             91 Ullevi FK                   2.47.47
Charlotta Fougberg       85 Ullevi FK                   2.48.57
Elin Borglund            91 Sävedalens AIK              2.57.13
Maria Borglund           91 Sävedalens AIK              2.59.30
Louise Bichler           91 Sävedalens AIK              3.05.42
K 1500m
Charlotta Fougberg       85 Ullevi FK                   4.24.44
Sara Trané               85 Mölndals AIK                4.27.20
Lovisa Lindh             91 Ullevi FK                   4.28.03
Mary Alenbratt           90 Kongahälla AIK              4.32.75    4.28.48i
Elin Borglund            91 Sävedalens AIK              4.36.14
Maria Borglund           91 Sävedalens AIK              4.41.32
Maria Jangsten           89 Sävedalens AIK              4.44.95
Louise Bichler           91 Sävedalens AIK              4.48.79
Helena Wallin            81 Solvikingarna               4.52.69
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                4.57.18
Karin Svensson           90 Örgryte IS                             4.55.51i
K 3000m
Charlotta Fougberg       85 Ullevi FK                    9.55.79
Maria Borglund           91 Sävedalens AIK              10.02.70
Elin Borglund            91 Sävedalens AIK              10.11.28
Christin Johansson       78 IF Kville                   10.11.47
Emma Dahl                91 Örgryte IS                  10.14.29
Louise Bichler           91 Sävedalens AIK              10.35.22
Ann Hellgren             67 IF Kville                   10.37.09
Helena Wallin            81 Solvikingarna               10.41.10
Jennifer Himaj           93 Örgryte IS                  10.47.81
Nina Persson             91 Örgryte IS                  10.49.99
K 5000m
Charlotta Fougberg       85 Ullevi FK                   17.47.36
Helena Wallin            81 Solvikingarna               17.49.73
Christin Johansson       78 IF Kville                   18.20.44
Ann Hellgren             67 IF Kville                   18.34.27
Paula Wass               68 IF Kville                   19,18,7m
Linda Karlsson           79 Solvikingarna               19,25,4m
Linnea Ivarsson          94 Lerum Friidrott             19.53.75
Karin Ohrankämmen        61 Sävedalens AIK              19.55.89
Ingela Berrum            63 Solvikingarna               19,57,5m
Karin Ohrankämmen        61 Sävedalens AIK              20,02,6m
K 10000m
Helena Wallin            81 Solvikingarna               37.39.48
Paula Wass               68 IF Kville                   38,37,6m
Paula Schön              62 IF Kville                   38,59,3m
Linda Karlsson           79 Solvikingarna               39,40,4m
Camilla Larsson          75 Team Triathlon              39,56,4m
Camilla Andersson        90 Sävedalens AIK              40,02,2m
K Halvmaraton
Therese Hagersjö         77 klubblös                    1.20.25
Karin Schön              62 IF Kville                   1.24.23
Linda Filipsson          82 IF Kville                   1.25.16
Ann Hellgren             67 IF Kville                   1.25.24
Helena Wallin            81 Solvikingarna               1.25.59
Ann Hellgren             67 IF Kville                   1.27.42
Linda Karlsson           79 Solvikingarna               1.27.45
Jaana Jobe               57 Solvikingarna               1.28.09
Linda Andersson          85 IF Kville                   1.29.27
Josefin Andersson        82 Solvikingarna               1.29.32
K Maraton
Therese Hagersjö         77 klubblös                    2.49.02
Jaana Jobe               57 Solvikingarna               3.03.12
Anna-Belle Forsmark      73 Göteborg                    3.14.39
Ingela Berrum            63 Solvikingarna               3.20.31
Maria Thärnå             84 Göteborg                    3.22.35
Malin Andersson          82 FK Herkules                 3.25.07
Jenny Norlin             74 Göteborg                    3.27.13
Helen Axelsson           60 Solvikingarna               3.28.46
Bibbi Lindh			 44 Solvikingarna			  3.29.59
Linda Kjäll              81 FK Herkules                 3.30.00
K Häck 100m
Moa Larsson              85 Ullevi FK                   13.95
Sabina Winqvist          91 Göteborgs KIK               14.17
Estelle Montler          91 Göteborgs KIK               15.29
Kajsa Levin              83 Mölndals AIK                16.43
K Häck 400m
Sabina Winqvist          91 Göteborgs KIK               62.30
Linnea Ivarsson          94 Lerum Friidrott             69.74
Clara von Corswant       93 Mölndals AIK                70.11
Amanda Fredlund          92 Sävedalens AIK              70.23
K Hinder 1500m
Charlotta Fougberg       85 Ullevi FK                   4.49.31
Maria Borglund           91 Sävedalens AIK              4.59.35
Maria Larsson            94 Ullevi FK                   5.09.70
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                5.25.71
K Hinder 2000m
Charlotta Fougberg       85 Ullevi FK                   6.56.45
Maria Borglund           91 Sävedalens AIK              6.57.75
Emma Dahl                91 Sävedalens AIK              7.16.23
K 3000m hinder
Sara Trané               85 Mölndals AIK                10.21.20
Charlotta Fougberg       85 Ullevi FK                   10.59.69
K Höjd
Emma Green               84 Örgryte IS                  1.96
Ebba Jungmark            87 Mölndals AIK                1.86
Khaddi Sagnia            94 Ullevi FK                   1.70
Estelle Montler          91 Göteborgs KIK               1.70
Linda Pewik              91 Mölndals AIK                1.69
Sabina Winqvist          91 Göteborgs KIK               1.67
Jenny Carlsson           95 Ullevi FK                   1.63
Michaela Meijer          93 Örgryte IS                  1.61
Åse Lundin               88 Göteborgs KIK               1.60    1.65i
Jill Höstman             96 Lerum Friidrott             1.60
Vendela von Corswant     93 Mölndals AIK                1.60    1.64i
Hanna Engberg            94 Sävedalens AIK              1.60
Angelica Johansson       83 Örgryte IS                          1.76i
*Mari Klaup              90 Örgryte IS / Estland                1.74i
K Stav
Malin Dahlström          89 Göteborgs KIK               4.16
Michaela Meijer          93 Örgryte IS                  4.15
Fanny Berglund           88 Göteborgs KIK               4.05
Sara Eriksson            91 Ullevi FK                   3.85
Theresia Nyberg          92 Göteborgs KIK               3.53    3.60i
Louise Staffas           90 Ullevi FK                   3.35    3.42i
Lisa Torell              91 Mölndals AIK                3.20
Olivia Axell             94 Sävedalens AIK              3.10
Madeleine Rodås          92 Ullevi FK                   3.07
Anna Borg                89 Göteborgs KIK                       3.50i
Cecilia Horak            90 Sävedalens AIK                      3.28i
K Längd
Erika Brandt             92 Mölndals AIK                6.01
Melissa Stenzon          91 Göteborgs KIK               6.00
Linda Berntsson          87 Mölndals AIK                5.99    6.20w
Khaddi Sagnia            94 Ullevi FK                   5.89
Lynn Johnson             94 Ullevi FK                   5.66
Malin Dahlström          89 Göteborgs KIK               5.66
Sabina Winqvist          91 Göteborgs KIK               5.63
Rebecca Nilsson          93 Ullevi FK                   5.61    5.66i
*Mari Klaup              90 Örgryte IS / Estland        5.60
Sofia Rahdevi            87 Mölndals AIK                5.58
Anna Hildingsson         93 Lerum Friidrott             5.56
Ebba Jungmark            87 Mölndals AIK                        5.59i
K Tresteg
Ekanem Etim              92 Ullevi FK                   12.94
Lynn Johnson             94 Ullevi FK                   12.92
Sara Brankell            83 Mölndals AIK                12.92
Kajsa Levin              83 Mölndals AIK                12.90
Khaddi Sagnia            94 Ullevi FK                   12.76
Nathalie Nagy            92 Mölndals AIK                11.74
Jennifer Czerapowicz     93 Ullevi FK                   11.74    12.04i
Amy Quinones             84 Göteborgs KIK               11.72
Melissa Stenzon          91 Göteborgs KIK               11.59
Amanda Klöv              92 Ullevi FK                   11.42
Hanna Jängnemyr          93 Mölndals AIK                11.42
Martina Wahnström        87 Ullevi FK                            12.23i
Maria Augutis            90 Ullevi FK                            12.14i
K Kula 4.0 kg
Linda Nestorsson         75 Ullevi FK                   13.97
Anna Söderberg           73 Ullevi FK                   13.54
Terese Christensson      89 Mölndals AIK                13.12
Rebecka Holmqvist        89 Mölndals AIK                12.38    12.56i
Anna-Karin Svensson      81 Ullevi FK                   11.95    12.98i
*Marie Klaup             90 Örgryte IS/Estland          10.98
Sabina Winqvist          91 Göteborgs KIK               10.68
Veronica Karlsson        80 Ullevi FK                   10.44
Emma Johannesson         84 Ullevi FK                   10.42
Ida Fälted               85 Ullevi FK                   10.37
Mia Callenberg           89 Lerum Friidrott             10.37
K Diskus 1.0 kg
Anna Söderberg           73 Ullevi FK                   61.11
Anna-Karin Svensson      81 Ullevi FK                   48.87
Karolina Pedersen        87 Ullevi FK                   40.35
Veronica Karlsson        80 Ullevi FK                   40.34
Linda Nestorsson         75 Ullevi FK                   38.10
Emma Johannesson         84 Ullevi FK                   36.47
Emelie Larsson           91 Ullevi FK                   33.50
Alexandra Axell          89 Lerum Friidrott             33.17
Rebecka Holmqvist        89 Mölndals AIK                32.10
Mia Callenberg           89 Lerum Friidrott             31.96
K Slägga 4.0 kg
Emma Johannesson         84 Ullevi FK                   64.54
Karolina Pedersen        87 Ullevi FK                   62.99
Anna Zachrisson          82 Ullevi FK                   51.28
Anna Söderberg           73 Ullevi FK                   50.91
*Adalheidur Vigfusdotir  82 Ullevi FK / Island          48.94
Jennie Glarbjerg         90 Ullevi FK                   48.43
Ida Fälted               85 Ullevi FK                   45.16
Emma Jones               85 Ullevi FK                   44.45
Karolina Wäli-Arvidsson  93 Ullevi FK                   42.89
Sara Westerlund          91 Ullevi FK                   38.63
Veronica Karlsson        80 Ullevi FK                   37.82
K Spjut 600 gr
Emelie Larsson           91 Ullevi FK                   49.97
*Mari Klaup              90 Örgryte IS / Estland        45.43
Anna Boberg              87 Sävedalens AIK              42.88
Angelica Roos            89 Mölndals AIK                38.83
Bina Merzaai             92 Ullevi FK                   35.93
Julia Eriksson           94 Ullevi FK                   32.34
Emelie Persson           93 Ullevi FK                   31.24
Veronica Karlsson        80 Ullevi FK                   31.02
Anna Söderberg           73 Ullevi FK                   30.82
Linda Nestorsson         75 Ullevi FK                   28.95
K Castorama
Anna Söderberg           73 Ullevi FK                   3.303
Karolina Pedersen        87 Ullevi FK                   2.797
Emma Johannesson         84 Ullevi FK                   2.785
Linda Nestorsson         75 Ullevi FK                   2.724
Veronica Karlsson        80 Ullevi FK                   2.709
*Marie Klaup             90 Örgryte IS / Estland        2.571
Anna-Karin Svensson      81 Ullevi FK                   2.525
Emelie Larsson           91 Ullevi FK                   2.426
Ida Fälted               85 Ullevi FK                   2.406
Sara Westerlund          91 Ullevi FK                   2.295
Mia Callenberg           89 Lerum Friidrott             2.290
K Sjukamp
Sabina Winqvist          91 Göteborgs KIK               4.928
K 4x100m
Ullevi FK                Seniorer                       46.26
Göteborgs Kvinnliga IK   F19                            47.83
Mölndals AIK             F17                            48.96
Ullevi FK                F17                            49.24
Lerum Friidrott          K22                            49.96
Lerum Friidrott          F17                            50.85
Göteborgs Kvinnliga IK   F17                            51.03
IF Kville                Seniorer                       51.39
Göteborgs Kvinnliga IK                                  51.68
Mölndals AIK             F17, lag 2                     52.04
Mölndals AIK             F19                            50,5 m
K 4x400m
K 4x800m
K 3x1500m
Ullevi FK                Seniorer                       14.13.23
F19 100m
Felicia Palmqvist        91 Mölndals AIK                13.29
Louise Broo              90 Sävedalens AIK              13.97
Nathalie Åklint          91 Ullevi FK                   14.27
Sara Andersson           90 Mölndals AIK                14.42
F19 200m
Lovisa Lindh             91 Ullevi FK                   25.61
Sabina Winqvist          91 Göteborgs KIK               25.81
Felicia Palmqvist        91 Mölndals AIK                26.74
Nathalie Åklint          91 Ullevi FK                   29.14
Louise Broo              90 Sävedalens AIK              29.79
F19 400m
Lovisa Lindh             91 Ullevi FK                   56.20
Mary Alenbratt           90 Kongahälla AIK              59.69
Felicia Palmqvist        91 Mölndals AIK                59.93
Camilla Andersson        90 Sävedalens AIK              68.06
F19 800m
Lovisa Lindh             91 Ullevi FK                   2.06.37
Mary Alenbratt           90 Kongahälla AIK              2.13.43
Elin Borglund            91 Sävedalens AIK              2.14.44
Louise Bichler           91 Sävedalens AIK              2.22.17
Sabina Winqvist          91 Göteborgs KIK               2.26.25
Moa Kullebjörk           91 Ullevi FK                   2.35.17
F19 1500m
Lovisa Lindh             91 Ullevi FK                   4.28.03
Mary Alenbratt           90 Kongahälla AIK              4.32.75
Elin Borglund            91 Sävedalens AIK              4.36.14
Maria Borglund           91 Sävedalens AIK              4.41.32
Louise Bichler           91 Sävedalens AIK              4.48.79
Emma Dahl                91 Örgryte IS                  4.58.72
Nina Persson             91 Örgryte IS                  5.04.56
Camilla Andersson        90 Sävedalens AIK              5.14.85
Moa Kullebjörk           91 Ullevi FK                   5.22.34
F19 3000m
Maria Borglund           91 Sävedalens AIK              10.02.70
Elin Borglund            91 Sävedalens AIK              10.11.28
Emma Dahl                91 Örgryte IS                  10.14.29
Louise Bichler           91 Sävedalens AIK              10.35.22
Nina Persson             91 Örgryte IS                  10.49.99
Camilla Andersson        90 Sävedalens AIK              11.09.41
Moa Kullebjörk           91 Ullevi FK                   11.49.26
F19 100m häck 84 cm
Sabina Winqvist          91 Göteborgs KIK               14.17
Estelle Montler          91 Göteborgs KIK               15.29
F19 300m häck 76 cm
Sabina Winqvist          91 Göteborgs KIK               43.59
Felicia Palmqvist        91 Mölndals AIK                47.29
F19 2000m hinder
Maria Borglund           91 Sävedalens AIK              6.57.75
Emma Dahl                91 Örgryte IS                  7.10.46
Camilla Andersson        90 Sävedalens AIK              7.50.93
F19 Höjd
Estelle Montler          91 Göteborgs KIK               1.70
Linda Pewik              91 Mölndals AIK                1.69
Sabina Winqvist          91 Göteborgs KIK               1.67
Jenny Fridström          90 Göteborgs KIK               1.51
F19 Stav
Sara Eriksson            91 Ullevi FK                   3.85
Louise Staffas           90 Ullevi FK                   3.35
Lisa Torell              91 Mölndals AIK                3.20
Frida Engström           90 Mölndals AIK                2.80
Cecilia Horak            90 Sävedalens AIK              2.80
Ida Nykvist              91 Ullevi FK                   2.55
F19 Längd
Melissa Stenzon          91 Göteborgs KIK               6.00
Sabina Winqvist          91 Göteborgs KIK               5.63
*Mari Klaup              90 Örgryte IS / Estland        5.60
Lisa Stenström           91 Mölndals AIK                5.14
Sofia Jeryd              90 Lerum Friidrott             4.35
F19 Tresteg
Melissa Stenzon          91 Göteborgs KIK               11.59
Matilda Hultman          91 Lerum Friidrott             10.85
Anna Ridderstolpe        91 Ullevi FK                   10.40
F19 Kula 4.0 kg
*Mari Klaup              90 Örgryte IS / Estland        10.98
Sabina Winqvist          91 Göteborgs KIK               10.68
Emelie Larsson           91 Ullevi FK                    9.40
Sara Westerlund          91 Ullevi FK                    8.96
Sandra Johansson         91 Ullevi FK                    7.85
Madeleine Olsson         90 Örgryte IS                   7.10
F19 Diskus 1.0 kg
Emelie Larsson           91 Ullevi FK                   33.50
Sara Westerlund          91 Ullevi FK                   31.94
*Mari Klaup              90 Örgryte IS / Estland        29.02
Sandra Johansson         91 Ullevi FK                   28.82
F19 Slägga 4.0 kg
Jennie Glarbjerg         90 Ullevi FK                   48.43
Sara Westerlund          91 Ullevi FK                   38.63
Sandra Johansson         91 Ullevi FK                   34.77
Ida Nyassi               90 Göteborgs KIK               32.22
Madeleine Olsson         90 Örgryte IS                  32.04
*Mari Klaup              90 Örgryte IS / Estland        30.41
Emelie Larsson           91 Ullevi FK                   24.62
F19 Spjut 600 gr
Emelie Larsson           91 Ullevi FK                   49.97
*Mari Klaup              90 Örgryte IS / Estland        45.43
Sara Westerlund          91 Ullevi FK                   26.46
F19 Sjukamp
Sabina Winqvist          91 Göteborgs KIK               4.928
F19 4x100m
Göteborgs Kvinnliga IK   F19                            47.83
F19 Stafett 1000m
Göteborgs Kvinnliga IK                                  2.14.19
F19 3x800m
F17 100m
Erika Brandt             92 Mölndals AIK                12.31
Anna Hildingsson         93 Lerum Friidrott             12.42
Ulrika Nyhlén            93 Mölndals AIK                12.51
Hedda Linderstam         92 Göteborgs KIK               12.50
Rebecca Nilsson          93 Ullevi FK                   12.64
Nathalie Nagy            92 Mölndals AIK                12.77
Hanna Mattisson          92 Ullevi FK                   12.87
Linnea Kullberg          92 Ullevi FK                   12.94
Amanda Fredlund          92 Sävedalens AIK              13.04
Kajsa Kärnman            92 Örgryte IS                  13.13
F17 200m
Anna Hildingsson         93 Lerum Friidrott             25.30
Erika Brandt             92 Mölndals AIK                25.40
Hedda Linderstam         92 Göteborgs KIK               25.56
Rebecca Nilsson          93 Ullevi FK                   25.99
Linnea Kullberg          92 Ullevi FK                   26.17
Ulrika Nyhlén            93 Mölndals AIK                26.29
Linnea Edsand            93 Sävedalens AIK              26.54
Kajsa Kärnman            92 Örgryte IS                  26.72
Michaela Meijer          93 Örgryte IS                  26.81
Amanda Fredlund          92 Sävedalens AIK              26.93
Josefin Thompson         92 Göteborgs KIK               26.94
F17 400m
Annie Dahlgren           93 Lerum Friidrott             61.85
Ida Holm                 93 Lerum Friidrott             62.47
Linnea Harrysson         92 Ullevi FK                   63.08
Jennifer Czerapowicz     93 Ullevi FK                   64.45
F17 800m
Ida Holm                 93 Lerum Friidrott             2.17.54
Jennifer Himaj           93 Örgryte IS                  2.24.07
Sofie Hallman            92 Sävedalens AIK              2.31.76
Charlotta Edvinsson      92 Göteborgs KIK               2.33.51
Maria Larsson            93 Mölndals AIK                2.33.80
Jennifer Czerapowicz     93 Ullevi FK                   2.37.56
Michaela Meijer          93 Örgryte IS                  2.38.45
Lina Marcussen           93 Lerum Friidrott             2.39.20
Anna Hildingsson         93 Lerum Friidrott             2.40.45
Amanda Fredlund          92 Sävedalens AIK              2.47.51
F17 1500m
Jennifer Himaj           93 Örgryte IS                  5.03.21
Maria Larsson            93 Mölndals AIK                5.22.68
Frida Lilja              92 Sävedalens AIK              5.30.86
F17 3000m
Jennifer Himaj           93 Örgryte IS                  10.47.81
Emma Rutgersson          93 Sävedalens AIK              11.25.98
F17 100m häck 76 cm
Ulrika Nyhlén            93 Mölndals AIK                13.90
Michaela Meijer          93 Örgryte IS                  14.48
Jennifer Czerapowicz     93 Ullevi FK                   14.87
Lina Marcussen           93 Lerum Friidrott             15.24
Frida Löfvenborg         93 Mölndals AIK                15.25
Amanda Fredlund          92 Sävedalens AIK              15.49
Hanna Jängnemyr          93 Mölndals AIK                15.52
Anna Hildingsson         93 Lerum Friidrott             16.40
Sofie Hallman            92 Sävedalens AIK              16.52
Sabina Hedhag            92 Ullevi FK                   16.79
F17 300m häck 76 cm
Erika Brandt             92 Mölndals AIK                43.66
Linnea Kullberg          92 Ullevi FK                   45.89
Jennifer Czerapowicz     93 Ullevi FK                   47.17
Sofie Hallman            92 Sävedalens AIK              47.80
Lina Marcussen           93 Lerum Friidrott             48.54
Amanda Fredlund          92 Sävedalens AIK              48.58
Clara von Corswant       93 Mölndals AIK                48.87
Josefin Thompson         92 Göteborgs KIK               50.85
Linnea Eklund            92 Göteborgs KIK               51.56
F17 1500m hinder
Ida Holm                 93 Lerum Friidrott             5.42.42
F17 Höjd
Michaela Meijer          93 Örgryte IS                  1.61
Vendela von Corswant     93 Mölndals AIK                1.60
Frida Löfvenborg         93 Mölndals AIK                1.58
Anna Hildingsson         93 Lerum Friidrott             1.57
Karin Bengtsson          92 Mölndals AIK                1.56
Amanda Klöv              92 Ullevi FK                   1.56
Lina Marcussen           93 Lerum Friidrott             1.55
Jennifer Czerapowicz     93 Ullevi FK                   1.54
Hanna Jängnemyr          93 Mölndals AIK                1.54
Sabine Hedhag            92 Ullevi FK                   1.52
F17 Stav
Michaela Meijer          93 Örgryte IS                  4.15
Theresia Nyberg          92 Göteborgs KIK               3.53
Madeleine Rodås          92 Ullevi FK                   3.07
Hanna Jängnemyr          92 Mölndals AIK                2.65
F17 Längd
Erika Brandt             92 Mölndals AIK                6.01
Rebecca Nilsson          93 Ullevi FK                   5.61
Anna Hildingsson         93 Lerum Friidrott             5.56
Nathalie Nagy            92 Mölndals AIK                5.47
Michaela Meijer          93 Örgryte IS                  5.47
Ulrika Nyhlén            93 Mölndals AIK                5.47
Josefin Thompson         92 Göteborgs KIK               5.29
Hanna Jängnemyr          93 Göteborgs KIK               5.28
Amanda Fredlund          92 Sävedalens AIK              5.27
Jennifer Czerapowicz     93 Ullevi FK                   5.21
Sofie Hallman            92 Sävedalens AIK              5.18
F17 Tresteg
Ekanem Etim              92 Ullevi FK                   12.94
Nathalie Nagy            92 Mölndals AIK                11.74
Jennifer Czerapowicz     93 Ullevi FK                   11.74
Amanda Klöv              92 Ullevi FK                   11.42
Hanna Jängnemyr          93 Göteborgs KIK               11.42
Josefin Thompson         92 Göteborgs KIK               11.21
Sofie Hallman            92 Sävedalens AIK              10.98
Sabina Hedhag            92 Ullevi FK                   10.79
Hanna Racklin            92 Lerum Friidrott             10.29
Annahita Nikavar         92 Sävedalens AIK               9.57
F17 Kula 3.0 kg
Anna Hildingsson         93 Lerum Friidrott             10.91
Hanna Jängnemyr          92 Mölndals AIK                10.25
Michaela Meijer          93 Örgryte IS                  10.14
Stephanie Ericsson       93 Ullevi FK                    9.83
Jennifer Czerapowicz     93 Ullevi FK                    9.61
Lina Marcussen           93 Lerum Friidrott              9.26
Sabina Hedhag            92 Ullevi FK                    9.08
Jennifer Jeryd           93 Lerum Friidrott              7.97
Karolina Wäli-Arvidsson  93 Ullevi FK                    7.84
Sofie Hallman            92 Sävedalens AIK               7.20
F17 Diskus 1.0 kg
Maria Livrell Klingberg  93 Sävedalens AIK              23.57
Lina Marcussen           93 Lerum Friidrott             22.68
Jennifer Jeryd           93 Lerum Friidrott             21.21
Anna Hildingsson         93 Lerum Friidrott             20.93
Karolina Wäli-Arvidsson  93 Ullevi FK                   18.16
F17 Slägga 4.0 kg
Karolina Wäli-Arvidsson  93 Ullevi FK                   42.89
Stephanie Ericsson       93 Ullevi FK                   37.41
Sigrid Thunberg          93 Sävedalens AIK              20.87
Jennifer Jeryd           93 Lerum Friidrott             20.22
Linnea Edsand            93 Sävedalens AIK              18.45
Ulrika Nyhlén            93 Mölndals AIK                18.43
Maria Livrell Klingberg  93 Sävedalens AIK              18.21
Anna Hildingsson         93 Lerum Friidrott             17.54
F17 Spjut 600 gr
Bina Merzaai             92 Ullevi FK                   35.93
Emelie Persson           93 Ullevi FK                   31.24
Michaela Meijer          93 Örgryte IS                  29.63
Hanna Racklin            93 Lerum Friidrott             26.94
Linnea Edsand            93 Sävedalens AIK              26.83
Alice Lermalm            92 Göteborgs KIK               25.20
Stephanie Ericsson       93 Ullevi FK                   24.95
Amanda Fredlund          92 Sävedalens AIK              22.49
Karolina Wäli-Arvidsson  93 Ullevi FK                   20.96
Anna Hildingsson         93 Lerum Friidrott             20.90
F17 Sjukamp
Michaela Meijer          93 Örgryte IS                  4.644
Anna Hildingsson         93 Lerum Friidrott             4.266
Jennifer Czerapowicz     93 Ullevi FK                   4.034
Lina Marcussen           93 Lerum Friidrott             3.765
Sofie Hallman            92 Sävedalens AIK              3.723
Amanda Fredlund          92 Sävedalens AIK              3.510
Sabina Hedhag            92 Ullevi FK                   3.220
Stephanie Ericsson       93 Ullevi FK                   2.708
F17 4x100m
Mölndals AIK             lag 1                          48.96
Ullevi FK                                               49.24
Lerum Friidrott                                         50.85
Göteborgs Kvinnliga IK                                  51.03
Mölndals AIK             lag 2                          52.04
Sävedalens AIK                                          53.77
F17 Stafett 1000m
Ullevi FK                                               2.20.65
Mölndals AIK             lag 1                          2.23.69
Mölndals AIK             lag 2                          2.26.72
F17 3x800m
F15 100m
Khaddi Sagnia            94 Ullevi FK                   12.65
Olivia Axell             94 Lerum Friidrott             13.27
Kamila Pietruszka        94 Göteborgs KIK               13.32
Jennie Honkanen          94 Ullevi FK                   13.70
Gry Olsson               94 Göteborgs KIK               13.83
Malin Cederqvist         94 Göteborgs KIK               13.92
Siri Andrén              94 Sävedalens AIK              14.14
Amanda Fransson          94 Kongahälla AIK              14.15
Julia Forsberg           94 Lerum Friidrott             14.20
Moa Karlin-Josefsson     94 Sävedalens AIK              14.28
F15 300m
Matilda Lago             94 Göteborgs KIK               43.54
Tova Eurén               94 Göteborgs KIK               43.80
Kamila Pietruszka        94 Göteborgs KIK               44.00
Linnea Ivarsson          94 Lerum Friidrott             44.86
Malin Cederqvist         94 Göteborgs KIK               45.91
Moa Karlin-Josefsson     94 Sävedalens AIK              46.56
Siri Andrén              94 Sävedalens AIK              47.60
Sofie Tornström          94 Lerum Friidrott             48.00
Sophia Geirup            94 Kongahälla AIK              48.29
Rebecka Wallin           94 Sävedalens AIK              48.61
F15 400m
Matilda Lago             94 Göteborgs KIK               61.15
Siri Andrén              94 Sävedalens AIK              66.63
F15 600m
Linnea Ivarsson          94 Lerum Friidrott             1.45.07
Johanna Greger           94 Ullevi FK                   1.47.49
Julia Eriksson           94 Ullevi FK                   1.51.25
F15 800m
Maria Larsson            94 Ullevi FK                   2.18.64
Tova Eurén               94 Göteborgs KIK               2.21.88
Matilda Lago             94 Göteborgs KIK               2.22.26
Evelina Beramand         94 Mölndals AIK                2.23.49
Linnea Ivarsson          94 Lerum Friidrott             2.24.33
Johanna Greger           94 Ullevi FK                   2.28.97
Malin Cederqvist         94 Göteborgs KIK               2.35.68
Sofie Tornström          94 Lerum Friidrott             2.36.05
Julia Eriksson           94 Ullevi FK                   2.38.21
Khaddi Sagnia            94 Ullevi FK                   2.48.56   2,45,6m
F15 1500m
Maria Larsson            94 Ullevi FK                   4.57.90
Linnea Ivarsson          94 Lerum Friidrott             5.28.64
F15 2000m
Maria Larsson            94 Ullevi FK                   6.49.29
Sophia Geirup            94 Kongahälla AIK              7.37.69
Sofie Tornström          94 Lerum Friidrott             7.37.81
Elsa Pedersen            94 Kongahälla AIK              7.37.87
Lina Rissvik             94 Mölndals AIK                7.40.58
Johanna Greger           94 Ullevi FK                   7.47.14
Vera Tornberg            94 Lerum Friidrott             8.08.90
F15 80m häck 76 cm
Khaddi Sagnia            94 Ullevi FK                   11.75
Tova Eurén               94 Göteborgs KIK               12.57
Lynn Johnson             94 Ullevi FK                   12.67
Julia Eriksson           94 Ullevi FK                   13.00
Matilda Lago             94 Göteborgs KIK               13.64
Hanna Engberg            94 Sävedalens AIK              13.75
Liv Thorén               94 Göteborgs KIK               14.02
Linnea Ivarsson          94 Lerum Friidrott             14.13
Johanna Greger           94 Ullevi FK                   14.36
Clara Henry              94 Mölndals AIK                14.53
F15 300m häck 76 cm
Tova Eurén               94 Göteborgs KIK               45.27
Matilda Lago             94 Göteborgs KIK               45.80
Linnea Ivarsson          94 Lerum Friidrott             48.99
Emma Sköldberg           94 Mölndals AIK                51.22
Sofia Eskilstorp         94 Mölndals AIK                53.64
F15 1500m hinder
Maria Larsson            94 Ullevi FK                   5.09.70
Tova Eurén               94 Göteborgs KIK               5,31,8m
Matilda Lago             94 Göteborgs KIK               6.01.02
Malin Cederqvist         94 Göteborgs KIK               6.10.66
Liv Thorén               94 Göteborgs KIK               6.53.44
Matilda Lago             94 Göteborgs KIK               6.53.53
F15 Höjd
Khaddi Sagnia            94 Ullevi FK                   1.70
Hanna Engberg            94 Sävedalens AIK              1.60
Liv Thorén               94 Göteborgs KIK               1.54
Lynn Johnson             94 Ullevi FK                   1.53
Tova Eurén               94 Göteborgs KIK               1.53
Clara Henry              94 Mölndals AIK                1.52
Sofia Eskilstorp         94 Mölndals AIK                1.48
Johanna Greger           94 Ullevi FK                   1.45
Linnea Ivarsson          94 Lerum Friidrott             1.42
Julia Eriksson           94 Ullevi FK                   1.41
F15 Stav
Olivia Axell             94 Lerum Friidrott             3.10
Liv Thorén               94 Göteborgs KIK               2.50
F15 Längd
Khaddi Sagnia            94 Ullevi FK                   5.89
Lynn Johnson             94 Ullevi FK                   5.66
Tova Eurén               94 Göteborgs KIK               5.17
Kamila Pietruszka        94 Göteborgs KIK               5.08
Moa Karlin-Josefsson     94 Sävedalens AIK              4.91
Amanda Fransson          94 Kongahälla AIK              4.89
Olivia Axell             94 Lerum Friidrott             4.87
Gry Olsson               94 Göteborgs KIK               4.85
Julia Eriksson           94 Ullevi FK                   4.83
Hanna Engberg            94 Sävedalens AIK              4.75
Malin Cederqvist         94 Göteborgs KIK               4.75
F15 Tresteg
Lynn Johnson             94 Ullevi FK                   12.92
Khaddi Sagnia            94 Ullevi FK                   12.76
Kamila Pietruszka        94 Göteborgs KIK               11.01
Julia Eriksson           94 Ullevi FK                   10.51
Amanda Fransson          94 Kongahälla AIK              10.36
Matilda Lago             94 Göteborgs KIK               10.22
Moa Karlin-Josefsson     94 Sävedalens AIK              10.06
Gry Olsson               94 Göteborgs KIK                9.84
Malin Cederqvist         94 Göteborgs KIK                9.69
Julia Forsberg           94 Lerum Friidrott              9.46
F15 Kula 3.0
Lynn Johnson             94 Ullevi FK                   12.10
Emma Palm                94 Sävedalens AIK              11.07
Julia Eriksson           94 Ullevi FK                   10.09
Khaddi Sagnia            94 Ullevi FK                    9.74
Liv Thorén               94 Göteborgs KIK                9.66
Malin Cederqvist         94 Göteborgs KIK                9.43
Julia Forsberg           94 Lerum Friidrott              9.27
Alessandra Wall          94 Ullevi FK                    9.13
Jennifer Johansson       94 Kongahälla AIK               9.11
Sara Nordström           94 IFK Göteborg                 8.67
F15 Diskus 0.6 kg
Emma Palm                94 Sävedalens AIK              28.49
Olivia Axell             94 Lerum Friidrott             23.78
Julia Forsberg           94 Lerum Friidrott             20.67
Lisa Engström            94 Lerum Friidrott             20.54
Vera Tornberg            94 Lerum Friidrott             19.64
Sofie Tornström          94 Lerum Friidrott             15.08
F15 Slägga 3.0 kg
Angelica Wäli-Arvidsson  94 Ullevi FK                   41.93
Mathilda Nordén          94 Ullevi FK                   31.61
Lisa Engström            94 Lerum Friidrott             20.65
Olivia Axell             94 Lerum Friidrott             14.44
Julia Forsberg           94 Lerum Friidrott             14.25
F15 Spjut 400 gr
Julia Eriksson           94 Ullevi FK                   48.04
Enisa Seferaj            94 Ullevi FK                   38.73
Khaddi Sagnia            94 Ullevi FK                   38.22
Pernilla Johansson       94 Ullevi FK                   34.92
Lynn Johnson             94 Ullevi FK                   34.00
Malin Cederqvist         94 Göteborgs KIK               33.12
Liv Thorén               94 Göteborgs KIK               32.98
Jennifer Johansson	 94 Kongahälla AIK              29.58
Emma Palm                94 Sävedalens AIK              25.97
Julia Forsberg           94 Lerum Friidrott             24.38
F15 Sexkamp
Julia Eriksson           94 Ullevi FK                   4.413
Linnea Ivarsson          94 Lerum Friidrott             3.425
Johanna Greger           94 Ullevi FK                   3.309
F15 4x100m
Göteborgs Kvinnliga IK                                  51.68
Mölndals AIK                                            53.01
Göteborgs Kvinnliga IK   lag 2                          53.12
Ullevi FK                                               54.84
Sävedalens AIK                                          56.57
Lerum Friidrott                                         61.71
F15 stafett 1000m
F15 3x800m
Göteborgs Kvinnliga IK                                  7.28.83
Kongahälla AIK                                          7.41.97
Mölndals AIK                                            7.44.55
Sävedalens AIK           lag 1                          7.51.17
Lerum Friidrott                                         8.05.70
Göteborgs Kvinnliga IK   lag 2                          8.08.51
Sävedalens AIK           lag 2                          8.10.92
F14 100m                 GM 13.40
Stina Kilborn            95 Göteborgs KIK               13.39
Robyn Melin Godor        95 Mölndals AIK                13.46
Jenny Carlsson           95 Ullevi FK                   13.48
Nina Lundin              95 Göteborgs KIK               13.52
Malin Roth               95 Kongahälla AIK              13.63
Nathalie Fast Ekström    95 Mölndals AIK                13.63
Jennie Honkanen          95 Ullevi FK                   13.65
Ragnhild Kilborn         95 Göteborgs KIK               13.75
Eveliina Hiltunen        95 Ullevi FK                   13.75
Ronja Olsson             95 Ullevi FK                   13.78
F14 300m                 GM 46.00
Jenny Carlsson           95 Ullevi FK                   41.40
Evelina Hiltunen         95 Ullevi FK                   43.63
Minda Langmoen           95 Kongahälla AIK              45.23
Frida Thorsson           95 Ullevi FK                   46.02
Ronja Olsson             95 Ullevi FK                   46.21
Julia Alfredsson         95 Örgryte IS                  46.22
Liv Omsén                95 Sävedalens AIK              46.42
Linnea Lindén            95 Sävedalens AIK              46.43
Anna Lind                95 Göteborgs KIK               46.66
Matilda Svensson         95 Ullevi FK                   47.35
F14 600m
Jenny Carlsson           95 Ullevi FK                   1.39.24
Stina Kilborn            95 Göteborgs KIK               1.46.89
Sara Skogman             95 Göteborgs KIK               1.48.19
F14 800m                 GM 2.35.00
Minda Langmoen           95 Kongahälla AIK              2.24.32
Jenny Holm               95 Mölndals AIK                2.25.58
Michaela Lindegran       95 Mölndals AIK                2.26.49
Eveliina Hiltunen        95 Ullevi FK                   2.29.51   2,28,1m
Lisa Jerpenfeldt         95 Sävedalens AIK              2.29.66
Jenny Carlsson           95 Ullevi FK                   2.30.12
Jessica Bengtsson        95 Sävedalens AIK              2.30.36
Astrid Svensson          95 Ullevi FK                   2.35.29
Frida Thorsson           95 Ullevi FK                   2.35.64
Malin Kymmer             95 Sävedalens AIK              2.36.92
F14 1500m
Lisa Jerpenfeldt         95 Sävedalens AIK              5.14.72
Jessica Bengtsson        95 Sävedalens AIK              5.19.17
F14 2000m                GM 7.36.00
Jessica Bengtsson        95 Sävedalens AIK              7.13.45
Siri Ohrankämmen         95 Sävedalens AIK              7.17.62
Lisa Jerpenfeldt         95 Sävedalens AIK              7.17.85
Felicia Stuhlhofer       95 Sävedalens AIK              7.25.49
Malin Kymmer             95 Sävedalens AIK              7.30.13
Astrid Svensson          95 Ullevi FK                   7.35.29
Tove Fougberg            95 Sävedalens AIK              7.39.75
Liv Omsén                95 Sävedalens AIK              7.41.08
Kristina Sundström       95 Sävedalens AIK              8.17.66
F14 80m häck 76 cm       GM 13.50
Jenny Carlsson           95 Ullevi FK                   12.13
Nathalie Fast Ekström    95 Mölndals AIK                12.48   11,9m
Paulina Hermansson       95 Ullevi FK                   12.68
Matilda Svensson         95 Ullevi FK                   12.74   12,5m
Stina Kilborn            95 Göteborgs KIK               12.98
Johanna Edlund           95 Mölndals AIK                13.06
Emelie Larsson           95 Mölndals AIK                13.07
Ragnhild Kilborn         95 Göteborgs KIK               13.22
Nina Lundin              95 Göteborgs KIK               13.25
Sara Skogman             95 Göteborgs KIK               13.39
F14 300m häck 76 cm      GM 53.00
Nathalie Fast Ekström    95 Mölndals AIK                47.43
Jenny Holm               95 Mölndals AIK                48.74
Sara Skogman             95 Göteborgs KIK               49.52
Matilda Svensson         95 Ullevi FK                   51.43
Johanna Edlund           95 Mölndals AIK                51.58
Kristina Sundström       95 Sävedalens AIK              53.20   52,7m
Malin Kvist              95 Mölndals AIK                54.19
Sabine Hofmann           95 Lerum Friidrott             49,8m
F14 1500m hinder         GM 6.05.00
Lisa Jerpenfeldt         95 Sävedalens AIK              5.38.77
Michaela Lindegran       95 Mölndals AIK                5.54.97 5,40,7m
Siri Ohrankämmen         95 Sävedalens AIK              5.47.22
Liv Omsén                95 Sävedalens AIK              5,57,9m
Felicia Stuhlhofer       95 Sävedalens AIK              6.02.97
F14 Höjd                 GM 1.47
Jenny Carlsson           95 Ullevi FK                   1.63
Stina Kilborn            95 Göteborgs KIK               1.58
Sofia Israelsson Busk    95 Mölndals AIK                1.57
Sara Skogman             95 Göteborgs KIK               1.56
Ragnhild Kilborn         95 Göteborgs KIK               1.50
Paulina Hermansson       95 Ullevi FK                   1.49
Sofia Hildingsson        95 Lerum Friidrott             1.48
Johanna Edlund           95 Mölndals AIK                1.47
Jenny Holm               95 Mölndals AIK                1.45
Nina Lundin              95 Göteborgs KIK               1.45
F14 Stav                 GM 2.20
Sara Skogman             95 Göteborgs KIK               2.95
Kristina Sundström       95 Sävedalens AIK              2.25
Malin Kymmer             95 Sävedalens AIK              1.90
F14 Längd                GM 4.70
Jenny Carlsson           95 Ullevi FK                   4.86
Charlotte Alatalo        95 Mölndals AIK                4.80
Eveliina Hiltunen        95 Ullevi FK                   4.74
Nina Lundin              95 Göteborgs KIK               4.72
Sara Skogman             95 Göteborgs KIK               4.71
Sofia Hildingsson        95 Lerum Friidrott             4.69
Sabine Hofmann           95 Lerum Friidrott             4.64
Paulina Hermansson       95 Ullevi FK                   4.60
Emelie Larsson           95 Mölndals AIK                4.59
Stina Kilborn            95 Göteborgs KIK               4.58
F14 Tresteg              GM 9.80
Emelie Larsson           95 Mölndals AIK                10.79
Paulina Hermansson       95 Ullevi FK                   10.78
Ronja Olsson             95 Ullevi FK                   10.76
Astrid Svensson          95 Ullevi FK                   10.24
Sofia Hildingsson        95 Lerum Friidrott              9.82
Matilda Svensson         95 Ullevi FK                    9.57
Eveliina Hiltunen        95 Ullevi FK                    9.45
Sofia Lindskogen         95 IFK Göteborg                 9.35
Josefine Hjortskog       95 Kongahälla AIK               9.09
Caroline Ekblad          95 Kongahälla AIK               9.07
F14 Kula 3.0 kg          GM 9.00
Jenny Carlsson           95 Ullevi FK                   10.85
Ronja Olsson             95 Ullevi FK                   10.47
Alessandra Wall          95 Ullevi FK                    9.93
Shilan George            95 Ullevi FK                    8.53
Sofia Hildingsson        95 Lerum Friidrott              8.40
Linnea Stevander         95 Kongahälla AIK               8.37
Sabine Hofmann           95 Lerum Friidrott              8.33
Sofie Hammar             95 Mölndals AIK                 8.26
Astrid Svensson          95 Ullevi FK                    8.22
Stina Kilborn            95 Göteborgs KIK                7.96
F14 Diskus 0.6 kg        GM 25.00
Sabine Hofmann           95 Lerum Friidrott             31.86
Sofia Hildingsson        95 Lerum Friidrott             25.09
Andrea Ågren             95 Lerum Friidrott             24.47
Sofia Lindskogen         95 IFK Göteborg                19.97
Nathalie Wanhainen       95 IFK Göteborg                16.11
F14 Slägga 3.0 kg        GM 23.00
Ronja Olsson             95 Ullevi FK                   29.56
Alessandra Wall          95 Ullevi FK                   24.31
Shilan George            95 Ullevi FK                   19.35
Sabine Hofmann           95 Lerum Friidrott             18.45
Tove Fougberg            95 Sävedalens AIK              18.31
Sofia Hildingsson        95 Lerum Friidrott             16.84
Andrea Ågren             95 Lerum Friidrott             14.05
F14 Spjut 400 gr         GM 26.00
Jenny Carlsson           95 Ullevi FK                   42.81
Ronja Olsson             95 Ullevi FK                   39.94
Sofie Hammar             95 Mölndals AIK                37.58
Sabine Hofmann           95 Lerum Friidrott             33.70
Astrid Svensson          95 Ullevi FK                   25.53
Eveliina Hiltunen        95 Ullevi FK                   25.41
Ragnhild Kilborn         95 Göteborgs KIK               25.34
Paulina Hermansson       95 Ullevi FK                   24.96
Andrea Ågren             95 Lerum Friidrott             24.52
Ragnhild Kilborn         95 Göteborgs KIK               23.54
F14 Sexkamp
Jenny Carlsson           95 Ullevi FK                   5.227
Stina Kilborn            95 Göteborgs KIK               3.770
Sara Skogman             95 Göteborgs KIK               3.335
Ragnhild Kilborn         95 Göteborgs KIK               3.274
Nina Lundin              95 Göteborgs KIK               3.002
Sofia Hildingsson        95 Lerum Friidrott             2.948
F14 4x100m
F13 80m                  GM 11.00
Gabrielle Wehlander      96 Göteborgs KIK               10.70
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                10.81
Hanna Palmqvist          96 Mölndals AIK                10.88
Jill Höstman             96 Lerum Friidrott             10.91
Felicia Börjesson        96 Lerum Friidrott             11.30
Moa Lanngren             96 Sävedalens AIK              11.34
Emma Westerlund          96 Ullevi FK                   11.36
Alice Sosa-Ekeroth       96 Göteborgs KIK               11.42
Ella Carlebäck           96 Mölndals AIK                11.42
Nicole Andersson         96 Kongahälla AIK              11.50
F13 200m                 GM 28.20
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                26.45
Gabrielle Wehlander      96 Göteborgs KIK               27.24
Jill Höstman             96 Lerum Friidrott             27.34
Hanna Palmqvist          96 Mölndals AIK                27.76
Linnea Ahlstedt          96 Lerum Friidrott             29.20
Felicia Andersson        96 Göteborgs KIK               29.39
Alice Tennmark           96 Sävedalens AIK              29.40
Nicole Andersson         96 Kongahälla AIK              29.58
Linnea Nikolouzos        96 Göteborgs KIK               29.64
Ellen Sjöstrand          96 Lerum Friidrott             29.87
Moa Lanngren             96 Sävedalens AIK              29.87
F13 300m  
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                42.79
Matilda Andersson        96 Sävedalens AIK              48.13
F13 600m                 GM 1.50.00
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                1.38.75   1,33,9m
Linnea Ahlstedt          96 Lerum Friidrott             1.44.02
Linnea Nikolouzos        96 Göteborgs KIK               1.44.88
Matilda Andersson        96 Sävedalens AIK              1.47.56
Linnea Nikolouzos        96 Göteborgs KIK               1.49.24
Gabrielle Wehlander      96 Göteborgs KIK               1.50.04
Elvira Erixon            96 Mölndals AIK                1.50.09
Alva Regnell             96 Göteborgs KIK               1.51.99
Olivia Sjöland           96 Sävedalens AIK              1.52.55
Alice Stenlöf            96 Göteborgs KIK               1.53.92
F13 800m 
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                2.26.68
Matilda Anderson         96 Sävedalens AIK              2.31.50
F13 1500m                GM 5.38.00
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                4.57.18
Felicia Svensson         96 Mölndals AIK                5.12.67
Matilda Andersson        96 Sävedalens AIK              5.13.31
Linnea Nikolouzos        96 Göteborgs KIK               5.15.21
Malin Jonsson            96 Sävedalens AIK              5.21.47
Ylva Fridell             96 Mölndals AIK                5.29.03
Astrid Fridell           96 Mölndals AIK                5.33.64
Elvira Erixon            96 Mölndals AIK                5.45.46
Alva Regnell             96 Mölndals AIK                5.49.22
Gabrielle Wehlander      96 Göteborgs KIK               5.59.24
F13 2000m 
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                7.13.31
Matilda Anderson         96 Sävedalens AIK              7.26.95
F13 60m häck 76 cm       GM 10.50
Jill Höstman             96 Lerum Friidrott              9.71
Kajsa Eriksson           96 Sävedalens AIK              10.24
Gabrielle Wehlander      96 Göteborgs KIK               10.31
Hanna Palmqvist          96 Mölndals AIK                10.41
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                10.41
Ellen Sjöstrand          96 Lerum Friidrott             10.57
Emma Westerlund          96 Ullevi FK                   10.59
Linnea Ahlstedt          96 Lerum Friidrott             10.64
Felicia Börjesson        96 Lerum Friidrott             10.71
Emma Wernung             96 Sävedalens AIK              11.36
F13 300m häck 76 cm
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                47.99
F13 1500m hinder
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                5.25.71
Matilda Andersson        96 Sävedalens AIK              5.50.23
F13 Höjd                 GM 1.43
Jill Höstman             96 Lerum Friidrott             1.60
Emma Wernung             96 Sävedalens AIK              1.54
Gabrielle Wehlander      96 Göteborgs KIK               1.50
Felicia Börjesson        96 Lerum Friidrott             1.49
Linnea Ahlstedt          96 Lerum Friidrott             1.48
Emma Westerlund          96 Ullevi FK                   1.46
Anna Dahlsjö             96 Mölndals AIK                1.45
Ellen Ekholm             96 Lerum Friidrott             1.43
Ellen Sander             96 Lerum Friidrott             1.42
Elin Palmaer-Karlsson    96 IFK Göteborg                1.42
F13 Stav                 GM 1.90
Malin Antonsson          96 Örgryte IS                  2.35
Malin Smetana            96 Lerum Friidrott             2.35
F13 Längd zon            GM 4.75
Gabrielle Wehlander      96 Göteborgs KIK               4.95
Felicia Andersson        96 Göteborgs KIK               4.91
Hanna Palmqvist          96 Mölndals AIK                4.90
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                4.79
Jill Höstman             96 Lerum Friidrott             4.76
Hanna Bengtsson          96 Sävedalens AIK              4.64
Linnea Ahlstedt          96 Lerum Friidrott             4.63
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                4.57
Alice Sosa-Ekeroth       96 Göteborgs KIK               4.49
Sofia Bilén              96 Lerum Friidrott             4.48
F13 Tresteg zon          GM 9.75
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                10.48
Emma Westerlund          96 Ullevi FK                   10.21
Hanna Bengtsson          96 Sävedalens AIK              10.17
Linnea Ahlstedt          96 Lerum Friidrott             10.01
Alva Regnell             96 Göteborgs KIK                9.86
Alice Tennmark           96 Sävedalens AIK               9.51
Ellen Sjöstrand          96 Lerum Friidrott              9.41
Ulrika Pedersén          96 IFK Göteborg                 9.39
Ellen Sander             96 Lerum Friidrott              9.27
Emma Wernung             96 Sävedalens AIK               9.25
F13 Kula 2.0 kg          GM 10.40
Emma Wernung             96 Sävedalens AIK              12.36
Alice Sosa-Ekeroth       96 Göteborgs KIK               11.39
Linn Hessler             96 Majornas IK                 11.08
Hanna Bengtsson          96 Sävedalens AIK              10.78
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                 9.71
Matilda Siling           96 Mölndals AIK                 9.44
Tilda Kihlman            96 Mölndals AIK                 9.44
Gabrielle Wehlander      96 Göteborgs KIK                9.30
Sofia Bilén              96 Lerum Friidrott              9.09
Erika Dahl               96 Mölndals AIK                 8.82
F13 Diskus 0.6 kg        GM 22.00
Linn Hessler             96 Majornas IK                 31.61
Ellen Sjöstrand          96 Lerum Friidrott             27.38
Felicia Börjesson        96 Lerum Friidrott             27.10
Sigrid Forsberg          96 Lerum Friidrott             24.12
Emma Wernung             96 Sävedalens AIK              23.55
Sofia Bilén              96 Lerum Friidrott             21.65
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                20.94
Linnea Ahlstedt          96 Lerum Friidrott             19.73
Ellen Sjöstrand          96 Lerum Friidrott             19.35
F13 Slägga 2.0 kg        GM 23.00
Evelina Friberg          96 Ullevi FK                   31.26
Ellen Sjöstrand          96 Lerum Friidrott             28.37
Linn Hessler             96 Majornas IK                 28.23
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                27.05
Linnea Ahlstedt          96 Lerum Friidrott             24.66
Sigrid Forsberg          96 Lerum Friidrott             23.40
Emma Wernung             96 Sävedalens AIK              22.10
Felicia Börjesson        96 Lerum Friidrott             18.12
F13 Spjut 400 gr         GM 24.00
Alice Sosa-Ekeroth       96 Göteborgs KIK               31.40
Emma Wernung             96 Sävedalens AIK              31.30
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                29.24
Emma Westerlund          96 Ullevi FK                   27.66
Linn Hessler             96 Majornas IK                 27.36
Felicia Börjesson        96 Lerum Friidrott             27.04
Erika Dahl               96 Mölndals AIK                20.92
Freja Pettersson         96 Ullevi FK                   19.98
Linnea Ahlstedt          96 Lerum Friidrott             18.88
Elin Palmaer-Karlsson    96 IFK Göteborg                18.46
F13 Boll 300 gr
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                33.48
Elin Palmaer Karlsson    96 IFK Göteborg                32.43
Jill Höstman             96 Lerum Friidrott             25.73
Felicia Börjesson        96 Lerum Friidrott             25.58
Malin Smetana            96 Lerum Friidrott             25.40
Emma Wernung             96 Sävedalens AIK              24.58
Ellen Sjöstrand          96 Lerum Friidrott             24.04
F13 Femkamp
Madeleine Björlin Delmar 96 IFK Göteborg                4.535
Jill Höstman             96 Lerum Friidrott             4.450
Linnea Ahlstedt          96 Lerum Friidrott             3.920
Felicia Börjesson        96 Lerum Friidrott             3.651
Elin Palmaer Karlsson    96 IFK Göteborg                3.496
Ellen Sjöstrand          96 Lerum Friidrott             3.387
Malin Smetana            96 Lerum Friidrott             3.322
Sara Munbeen             96 Ullevi FK                   3.078
F13 4x80m
Lerum Friidrott             lag 1                       43.03
Göteborgs Kvinnliga IK                                  43.19
Mölndals AIK                lag 3                       45.47
Lerum Friidrott             lag 2                       45.51
Mölndals AIK                lag 1                       46.71
Ullevi FK                                               47.14
Mölndals AIK                lag 4                       48.70
Majornas IK                                             49.29
F13 3x600m
Sävedalens AIK              lag 1                       5.26.35
Lerum Fridrott                                          5.41.75
Mölndals AIK                lag 1                       5.42.05
Mölndals AIK                lag 2                       5.55.01
Sävedalens AIK              lag 2                       5.57.11
Majornas IK                                             6.10.97
Sävedalens AIK              lag 3                       6.32.97
F12 80m
Sofia Eklund             97 Mölndals AIK                10.76
Emmie Johansson          97 Kongahälla AIK              11.03
Fanny Sandberg           97 Mölndals AIK                11.50
Anna Skarin              97 Ullevi FK                   11.59
Anna Myrman              97 Göteborgs KIK               11.62
Maria Valenzuela         97 Ullevi FK                   11.65
Clara Kullberg           97 Mölndals AIK                11.79
Mikaela Berglind M       97 Ullevi FK                   11.99
Julia Jednell            97 Göteborgs KIK               12.01
Nellie Carlsson          97 Lerum Friidrott             12.01
F12 200m
Sofia Eklund             97 Mölndals AIK                26.88
Emmie Johansson          97 Kongahälla AIK              29.62
Anna Myrman              97 Göteborgs KIK               30.39
Maria Valenzuela         97 Ullevi FK                   29.14
Josefin Persson          98 Sävedalens AIK              29.71
Beatrice Kämäräinen      98 Lerum Friidrott             30.77
Moa Carlsson             98 Sävedalens AIK              31.21
Fanny Sandberg           97 Mölndals AIK                31.22
Sarah Besker             98 Sävedalens AIK              31.29
Alice Venndahl           97 Göteborgs KIK               31.41
F12 600m
Sofia Eklund             97 Mölndals AIK                1.40.56
Klara Mellqvist          97 Sävedalens AIK              1.45.11
Moa Carlsson             98 Sävedalens AIK              1.50.43
Josefin Persson          98 Sävedalens AIK              1.53.52
Stina Ahlbertz           98 Göteborgs KIK               1.55.54
Beatrice Kämäräinen      98 Lerum Friidrott             1.55.64
Alice Håkansson          97 Göteborgs KIK               1.55.98
Mathilda Rydin           97 Sävedalens AIK              1.56.97
Clara Kullberg           97 Mölndals AIK                1.57.80
Petra Pagil              97 Ullevi FK                   1.58.09
F12 1500m
Klara Mellqvist          97 Sävedalens AIK              5.03.06
Alice Persson            97 Mölndals AIK                5.32.28
Moa Carlsson             98 Sävedalens AIK              5.45.26
Mathilda Rydin           97 Sävedalens AIK              5.50.02
Frida Gustafsson         97 Sävedalens AIK              5.50.56
Elin Johansson           97 Kongahälla AIK              6.05.37
F12 60m häck 76 cm
Clara Kullberg           97 Mölndals AIK                10.63
Dagny Olofsson Hoffman   97 Lerum Friidrott             11.29
Fanny Sandberg           97 Mölndals AIK                11.51
Nellie Fransson          97 Lerum Friidrott             11.86
Alice Venndahl           97 Göteborgs KIK               12.04
Klara Mellqvist          97 Sävedalens AIK              12.10
Alice Håkansson          97 Göteborgs KIK               12.13
Alice Persson            97 Mölndals AIK                12.17
Maria Valenzuela         97 Ullevi FK                   12.33
Dellie Carlson           97 Mölndals AIK                12.43
F12 Höjd
Fanny Sandberg           97 Mölndals AIK                1.48
Alicia Flyrin            97 Mölndals AIK                1.43
Maria Valenzuela         97 Ullevi FK                   1.39
Clara Kullberg           97 Mölndals AIK                1.36
Elin Svensson            97 Ullevi FK                   1.34
Dellie Carlson           97 Mölndals AIK                1.34
Maria Runneberger        99 Sävedalens AIK              1.32
Emma Söderström          98 Göteborgs KIK               1.31
Alice Venndahl           97 Göteborgs KIK               1.30
Daniela Ramirez-Ekholm   98 IF Kville                   1.30
Fanny Lantto             97 Ullevi FK                   1.30
Beatrice Kämäräinen      98 Lerum Friidrott             1.30
F12 Stav
Nelly Fransson           97 Lerum Friidrott             1.85
F12 Längd zon
Emmie Johansson          97 Kongahälla AIK              4.75
Fanny Sandberg           97 Mölndals AIK                4.62
Clara Kullberg           97 Mölndals AIK                4.59
Alice Venndahl           97 Göteborgs KIK               4.50
Louise Johansson         97 Göteborgs KIK               4.49
Alva Gustafsson          97 Mölndals AIK                4.43
Fanny Sandberg           97 Mölndals AIK                4.35
Klara Mellqvist          97 Sävedalens AIK              4.29
Mikaela Berglind M       97 Ullevi FK                   4.28
Maria Valenzuela         97 Ullevi FK                   4.22
F12 Tresteg zon
Emmie Johansson          97 Kongahälla AIK              9.42
Dagny Olofsson Hoffman   97 Lerum Friidrott             9.07
Anna Skarin              97 Ullevi FK                   8.90
Nelly Fransson           97 Lerum Friidrott             8.40
Caitlin van Abeleen      97 Lerum Friidrott             8.14
Amanda Lindahl           98 Lerum Friidrott             8.09
Alice Lind               97 Lerum Friidrott             8.07
Julia Kanerva            98 Lerum Friidrott             7.84
Julia Björk              97 Lerum Friidrott             7.74
Amanda Björk             97 Lerum Friidrott             7.69
F12 Kula 2.0 kg
Emelie Johansson         97 Göteborgs KIK               9.12
Elin Svensson            97 Ullevi FK                   9.09
Elin Johansson           97 Kongahälla AIK              9.09
Anna Skarin              97 Ullevi FK                   8.51
Emma Söderström          98 Göteborgs KIK               8.34
Nellie Fransson          97 Lerum Friidrott             8.33
Fanny Leandersson        97 Majornas IK                 7.93
Nicole Fankl             98 Ullevi FK                   7.84
Emmie Johansson          97 Kongahälla AIK              7.81
Josefin Persson          98 Sävedalens AIK              7.76
F12 Diskus 0.6 kg
Nellie Fransson          97 Lerum Friidrott             25.33
Julia Kanerva            98 Lerum Friidrott             18.64
Elin Glad                97 Sävedalens AIK              17.46
Caroline Burn            97 Lerum Friidrott             17.44
Dagny Olofsson Hoffman   97 Lerum Friidrott             17.29
Alice Lind               97 Lerum Friidrott             16.53
Julia Björk              97 Lerum Friidrott             16.32
Amanda Lindahl           98 Lerum Friidrott             16.20
Stina Dahlgren           97 Lerum Friidrott             16.12
Amanda Björk             97 Lerum Friidrott             15.64
F12 Slägga 2.0 kg
Mathilda Rydin           97 Sävedalens AIK              17.21
Amanda Lindahl           98 Lerum Friidrott             15.43
F12 Spjut 400 gr
Maria Valenzuela         97 Ullevi FK                   29.14
Elin Johansson           97 Kongahälla AIK              22.00
Mathilda Rydin           97 Sävedalens AIK              21.80
Sofia Eklund             97 Mölndals AIK                18.88
Anna Skarin              97 Ullevi FK                   17.84
Linn Mattsson            99 Lerum Friidrott             17.80
Dagny Olofsson Hoffman   97 Lerum Friidrott             17.42
Agnes Bengtsson          97 Sävedalens AIK              15.48
Amanda Lindahl           98 Lerum Friidrott             15.12
Nellie Fransson          97 Lerum Friidrott             14.89
F12 Boll 300g
Mathilda Rydin           97 Sävedalens AIK              32.37
Nellie Fransson          97 Lerum Friidrott             31.25
Elin Johansson           97 Kongahälla AIK              28.60
Clara Kullberg           97 Mölndals AIK                27.14
Maria José Valenzuela    97 Ullevi FK                   27.05
Alva Gustafsson          97 Mölndals AIK                26.13
Dagny Olofsson Hoffman   97 Lerum Friidrott             24.75
Malin Olsén              97 Mölndals AIK                23.75
Amanda Björk             97 Lerum Friidrott             21.24
F12 Femkamp
Clara Kullberg           97 Mölndals AIK                3.959
Fanny Sandberg           97 Mölndals AIK                3.430
Nellie Fransson          97 Lerum Friidrott             3.371
Maria José Valenzuela    97 Ullevi FK                   3.256
Alva Gustafsson          97 Mölndals AIK                3.167
Malin Hönsvik            97 Lerum Friidrott             2.293
Julia Björk              97 Lerum Friidrott             2.237
Ida Augustsson           97 Mölndals AIK                2.130
Caitlin van Abeelen      97 Lerum Friidrott             2.013
Amanda Björk             97 Lerum Friidrott             1.928
* = Ej svensk medborgare