Resultat Adventsspelen 2011

Arrangör: Utby Ik
Datum: 19-20 nov 2011
Plats: Friidrottens Hus
Ort: Göteborg
Tävlingsledare: Mikael Romell

Listan skapad: 2011-11-20 17:23:06


P17 (95-96 60 m Försök20/11  13:00

Heat 1
       
1Martin Andersson1995IK Ymer7,28q
2Artur Engström1996IK Ymer7,56q
3Alexander Jonsson1995IK Orient7,78q
4Milad Mohammedieh1995IF Kville7,91
5Sebastian Simoni1996Ullevi FK9,38

Heat 2
       
1Felix So1996IFK Göteborg7,45q
2Rasmus Lennartsson1996IK Orient7,56q
3Andreas Carlsson1995IK Ymer7,73q
4Tobias Jonsson1996Dals Södra FFI7,87q
5Sebastian Eliasson1995Lerum FI7,90q

P17 (95-96 60 m Försök - Sammanställning
       
1Martin Andersson1995IK Ymer7,28q
2Felix So1996IFK Göteborg7,45q
3Artur Engström1996IK Ymer7,56q
4Rasmus Lennartsson1996IK Orient7,56q
5Andreas Carlsson1995IK Ymer7,73q
6Alexander Jonsson1995IK Orient7,78q
7Tobias Jonsson1996Dals Södra FFI7,87q
8Sebastian Eliasson1995Lerum FI7,90q
9Milad Mohammedieh1995IF Kville7,91
10Sebastian Simoni1996Ullevi FK9,38

P17 (95-96 60 m Final20/11  14:20
       
1Martin Andersson1995IK Ymer7,27
2Felix So1996IFK Göteborg7,42
3Rasmus Lennartsson1996IK Orient7,50
4Artur Engström1996IK Ymer7,56
5Alexander Jonsson1995IK Orient7,74
6Tobias Jonsson1996Dals Södra FFI7,87
7Sebastian Eliasson1995Lerum FI7,89
 Andreas Carlsson1995IK YmerDNS

P17 (95-96 200 m Final20/11  15:40

Heat 1
       
1Martin Andersson1995IK Ymer23,21
2Rasmus Lennartsson1996IK Orient23,90
3Artur Engström1996IK Ymer23,92

Heat 2
       
1Felix So1996IFK Göteborg24,49
2Martin Johansen1995Aalborg Atletik og Motion24,61
3Tobias Jonsson1996Dals Södra FFI25,30

Heat 3
       
1Alexander Jonsson1995IK Orient24,94
2Sebastian Eliasson1995Lerum FI25,46
3Alexander Nilsson1995Mölndals AIK26,28

P17 (95-96 200 m Final - Sammanställning
       
1Martin Andersson1995IK Ymer23,21
2Rasmus Lennartsson1996IK Orient23,90
3Artur Engström1996IK Ymer23,92
4Felix So1996IFK Göteborg24,49
5Martin Johansen1995Aalborg Atletik og Motion24,61
6Alexander Jonsson1995IK Orient24,94
7Tobias Jonsson1996Dals Södra FFI25,30
8Sebastian Eliasson1995Lerum FI25,46
9Alexander Nilsson1995Mölndals AIK26,28

P17 (95-96 1 500 m Final20/11  13:15
       
1Gabriel Steffensen1996Sävedalens AIK4,22,53
2Jakob Ranglin Grissler1995Majornas IK4,22,67
3Edin Alisic1996Ullevi FK5,17,98

P17 (95-96 60 mh Final19/11  11:30
       
1Artur Engström1996IK Ymer8.71

P17 (95-96 Höjd Final20/11  13:30
       
1Andreas Carlsson1995IK Ymer196
2Johannes Svensson1996Stenungsunds FI181
3Linus Falck1996HUR Tidaholm178
4Martin Johansen1995Aalborg Atletik og Motion175
5Benjamin Åberg1995Hälle IF167167/2
6Daniel Gällblad1996Varbergs GIF167167/3

P17 (95-96 Stav Final19/11  11:30
       
1Andreas Carlsson1995IK Ymer430

P17 (95-96 Längd Final19/11  15:15
       
1Andreas Carlsson1995IK Ymer631
2Artur Engström1996IK Ymer607
3Martin Johansen1995Aalborg Atletik og Motion586
4Felix So1996IFK Göteborg562
5Tobias Jonsson1996Dals Södra FFI560
6Per Johansson1996Sävedalens AIK500
7Sebastian Eliasson1995Lerum FI485
 Albin Oldberg1996Sävedalens AIK

P17 (95-96 Kula Final19/11  14:10
       
1Tim Söderqvist1995Dals Södra FFI1434
2Johannes Svensson1996Stenungsunds FI1188
3Andreas Carlsson1995IK Ymer1175
4Florian Plathe1996IK Orient1166
5Sebastian Simoni1996Ullevi FK577
 Albin Oldberg1996Sävedalens AIK
 Parosh Oman1997Ullevi FK

P15 (-97) 60 m Final20/11  12:50
       
1Adrian Appelgren1997Mölndals AIK7,62
2Viktor Johansson1997Ullevi FK7,84
3Nils Eickhoff1997IK Ymer7,95
4Elias Martinsson1997Brattås CK8,03
5Sarawhut Niphonram1997Kongahälla AIK8,21
6Martin Arvidsson1997Sävedalens AIK8,23
7Eric Andreasson1997IF Kville8,64

P15 (-97) 200 m Final19/11  16:00

Heat 1
       
1Adrian Appelgren1997Mölndals AIK25,11
2Gustav Olsson1997Sävedalens AIK25,74
 Benjamin Lobo Vedel1997Aalborg Atletik og MotionDNS

Heat 2
       
1Gustav Larsson1997Mölndals AIK25,72
2Isac Larsson1997Sävedalens AIK26,06
3Elias Martinsson1997Brattås CK26,64

P15 (-97) 200 m Final - Sammanställning
       
1Adrian Appelgren1997Mölndals AIK25,11
2Gustav Larsson1997Mölndals AIK25,72
3Gustav Olsson1997Sävedalens AIK25,74
4Isac Larsson1997Sävedalens AIK26,06
5Elias Martinsson1997Brattås CK26,64
 Benjamin Lobo Vedel1997Aalborg Atletik og MotionDNS

P15 (-97) 1 000 m Final20/11  15:25
       
1Andreas Kramer1997Sävedalens AIK2,46,57
2Isac Larsson1997Sävedalens AIK2,58,62
3Gustav Olsson1997Sävedalens AIK3,01,22
4Jakob Lidman1995Hälle IF3,08,03
5Parosh Oman1997Ullevi FK4,19,63

P15 (-97) 60 mh Final19/11  11:20
       
1Gustav Larsson1997Mölndals AIK9,14
2Nils Eickhoff1997IK Ymer9,20
3Elias Martinsson1997Brattås CK9,73
4Alexander Metze1997Mölndals AIK10,14

P15 (-97) Höjd Final20/11  13:30
       
1Jonathan Gilkes1997IK Ymer172
2Elias Martinsson1997Brattås CK162
3Sarawhut Niphonram1997Kongahälla AIK142
 Benjamin Lobo Vedel1997Aalborg Atletik og Motion 

P15 (-97) Stav Final19/11  11:30
       
1Albin Fagerblom1997Falköpings AIK320
2Nils Eickhoff1997IK Ymer300

P15 (-97) Längd Final19/11  15:15
       
1Viktor Johansson1997Ullevi FK547
2Elias Martinsson1997Brattås CK544
3Adrian Appelgren1997Mölndals AIK519
4Sarawhut Niphonram1997Kongahälla AIK501
5Alexander Metze1997Mölndals AIK478
6Nils Eickhoff1997IK Ymer408
7Gabriel Haglund-Backman1998Sävedalens AIK387
 Parosh Oman1997Ullevi FK
 Albin Fagerblom1997Falköpings AIK

P15 (-97) Tresteg Final20/11  15:55
       
1Jonathan Gilkes1997IK Ymer1185
2Nils Eickhoff1997IK Ymer1121

P15 (-97) Kula Final19/11  14:10
       
1Parosh Oman1997Ullevi FK708
 Sarawhut Niphonram1997Kongahälla AIK 
 Gabriel Haglund-Backman1998Sävedalens AIK 

P14 (-98) 60 m Försök20/11  12:40

Heat 1
       
1Albin Lundin1998IK Ymer8,07q
2Arvid Malmström1998Hälle IF8,43q
3Filip Andrén1998Ullevi FK8,47q
4Gustav Eriksson1998IF Kville8,55q
5Leo Magnusson1998Sävedalens AIK8,74
6Victor Koch1998Örgryte IS8,80
7David Magni1998Mölndals AIK8,93

Heat 2
       
1Filip Schwartz1998Mölndals AIK8,28q
2Marcus Magnusson1998IK Orient8,32q
3Fredrik Ilander1998Ullevi FK8,56
4Johan Millberg1998Hälle IF8,59
5Samuel Wiik1998IF Rigor8,71
6Gustaf Bålström1998Ullevi FK8,87

Heat 3
       
1Simon Larsson1998IK Ymer8,18q
2Johannes Jonsson1998Hälle IF8,39q
3Max Heijdenberg1998Örgryte IS8,65
4Michael Vickberg1998Ullevi FK9,02
5Johan Lamm1998Mölndals AIK9,06
6Wilhelm Olbin1998Mölndals AIK9,11
7Jacob Olvik1998Ullevi FK9,59

P14 (-98) 60 m Försök - Sammanställning
       
1Albin Lundin1998IK Ymer8,07q
2Simon Larsson1998IK Ymer8,18q
3Filip Schwartz1998Mölndals AIK8,28q
4Marcus Magnusson1998IK Orient8,32q
5Johannes Jonsson1998Hälle IF8,39q
6Arvid Malmström1998Hälle IF8,43q
7Filip Andrén1998Ullevi FK8,47q
8Gustav Eriksson1998IF Kville8,55q
9Fredrik Ilander1998Ullevi FK8,56
10Johan Millberg1998Hälle IF8,59
11Max Heijdenberg1998Örgryte IS8,65
12Samuel Wiik1998IF Rigor8,71
13Leo Magnusson1998Sävedalens AIK8,74
14Victor Koch1998Örgryte IS8,80
15Gustaf Bålström1998Ullevi FK8,87
16David Magni1998Mölndals AIK8,93
17Michael Vickberg1998Ullevi FK9,02
18Johan Lamm1998Mölndals AIK9,06
19Wilhelm Olbin1998Mölndals AIK9,11
20Jacob Olvik1998Ullevi FK9,59

P14 (-98) 60 m Final20/11  14:10
       
1Simon Larsson1998IK Ymer8,11
2Marcus Magnusson1998IK Orient8,29
3Johannes Jonsson1998Hälle IF8,37
4Filip Andrén1998Ullevi FK8,47
5Arvid Malmström1998Hälle IF8,48
6Gustav Eriksson1998IF Kville8,61
 Albin Lundin1998IK YmerDQF 4.3.15.1

P14 (-98) 200 m Final19/11  16:15

Heat 1
       
1Filip Schwartz1998Mölndals AIK26,76
2Albin Lundin1998IK Ymer26,83
3Leo Magnusson1998Sävedalens AIK27,62
4Emanuel Olsson1998Hälle IF27,90

Heat 2
       
1Mauro Karlsfred1998Ullevi FK28,92
2Markus Bredberg1998Mölndals AIK29,62
3Anton Albért1998Mölndals AIK30,79

Heat 3
       
1Filip Andrén1998Ullevi FK27,83
2Michael Vickberg1998Ullevi FK29,05
3David Magni1998Mölndals AIK29,63

Heat 4
       
1Marcus Magnusson1998IK Orient27,52
2Fredrik Ilander1998Ullevi FK28,33
3Richard Heikkilä1998Mölndals AIK29,22

P14 (-98) 200 m Final - Sammanställning
       
1Filip Schwartz1998Mölndals AIK26,76
2Albin Lundin1998IK Ymer26,83
3Marcus Magnusson1998IK Orient27,52
4Leo Magnusson1998Sävedalens AIK27,62
5Filip Andrén1998Ullevi FK27,83
6Emanuel Olsson1998Hälle IF27,90
7Fredrik Ilander1998Ullevi FK28,33
8Mauro Karlsfred1998Ullevi FK28,92
9Michael Vickberg1998Ullevi FK29,05
10Richard Heikkilä1998Mölndals AIK29,22
11Markus Bredberg1998Mölndals AIK29,62
12David Magni1998Mölndals AIK29,63
13Anton Albért1998Mölndals AIK30,79

P14 (-98) 1 000 m Final20/11  15:15
       
1Leo Magnusson1998Sävedalens AIK2,58,99
2Markus Bredberg1998Mölndals AIK3,13,24
3Emil Magnusson1998Hälle IF3,13,43
4Johan Lamm1998Mölndals AIK3,13,69
5Sebastian Nilsson1998Mölndals AIK3,21,02
6Arvid Malmström1998Hälle IF3,29,83
7Jonas Persson1998IFK Göteborg3,45,79

P14 (-98) 60 mh Final19/11  11:15
       
1Filip Schwartz1998Mölndals AIK9,89
2Samuel Wiik1998IF Rigor10,36
3Richard Heikkilä1998Mölndals AIK10,85
4David Magni1998Mölndals AIK10,99
5Lukas Johansson1998IF Rigor11,05
6Axel Hjelmqvist1998IF Kville11,25
7Jacob Olvik1998Ullevi FK12,28

P14 (-98) Höjd Final20/11  11:00
       
1Simon Larsson1998IK Ymer170
2Gustav Eriksson1998IF Kville161
3Max Heijdenberg1998Örgryte IS158
4Robin Jacobsson1998Ullevi FK155
5Richard Heikkilä1998Mölndals AIK147147/1
6Johannes Jonsson1998Hälle IF147147/2
7Filip Wenander1998Örgryte IS142142/1
8Arvid Ryberg1998Örgryte IS142142/2
8Markus Bredberg1998Mölndals AIK142142/2
10Axel Hjelmqvist1998IF Kville137137/1
11Zackarias Lifmark1998Sävedalens AIK137137/2
11Linus Baeckström1998Ullevi FK137137/2
13Arvid Malmström1998Hälle IF132
 Jonas Rajaniemi1998Ullevi FK

P14 (-98) Stav Final19/11  11:30
       
1Robin Jacobsson1998Ullevi FK250
2Fredrik Ilander1998Ullevi FK240240/1
3Lukas Johansson1998IF Rigor240240/2
3Mauro Karlsfred1998Ullevi FK240240/2
5Gustaf Bålström1998Ullevi FK230
6Jacob Olvik1998Ullevi FK220

P14 (-98) Längd Final19/11  14:15
       
1Simon Larsson1998IK Ymer503
2Fredrik Ilander1998Ullevi FK463
3Johan Millberg1998Hälle IF462
4Johan Lamm1998Mölndals AIK456
5Samuel Wiik1998IF Rigor453
6Leo Magnusson1998Sävedalens AIK451
7Filip Wenander1998Örgryte IS450
8Gustaf Bålström1998Ullevi FK439
9Marcus Magnusson1998IK Orient435
10Victor Koch1998Örgryte IS414
11Markus Bredberg1998Mölndals AIK413
12Jonas Persson1998IFK Göteborg371
13Anton Albért1998Mölndals AIK329
 Anna Nedergaard1998Aalborg Atletik og Motion
 Richard Heikkilä1998Mölndals AIK
 Michael Vickberg1998Ullevi FK
 Linus Baeckström1998Ullevi FK
 Erik Axlid1998Ullevi FK

P14 (-98) Tresteg Final20/11  15:55
       
1Samuel Wiik1998IF Rigor1054
2Michael Vickberg1998Ullevi FK1027
3Gustaf Bålström1998Ullevi FK1014
4Gustav Eriksson1998IF Kville1004
5Fredrik Ilander1998Ullevi FK991
6Filip Wenander1998Örgryte IS972
7Max Heijdenberg1998Örgryte IS964
8Johan Lamm1998Mölndals AIK954
9Jonas Rajaniemi1998Ullevi FK665
 Arvid Malmström1998Hälle IF
 Filip Schwartz1998Mölndals AIK

P14 (-98) Kula Final19/11  14:10
       
1Mauro Karlsfred1998Ullevi FK817
2Lukas Johansson1998IF Rigor792
3Axel Hjelmqvist1998IF Kville780
4Emanuel Olsson1998Hälle IF778
5Gabriel Haglund-Backman1998Sävedalens AIK766
6Filip Andrén1998Ullevi FK741
7Robin Jacobsson1998Ullevi FK688
8Albin Hansson1998Mölndals AIK676
9Kristian Hannon1998Ullevi FK649
 Edvin Redzepovic1998Ullevi FK
 Linus Baeckström1998Ullevi FK

P13 (-99) 60 m Försök20/11  12:30

Heat 1
       
1Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIK8,53q
2Kevin Johansson1999Mölndals AIK8,77q
3Olof Wiberg1999Ullevi FK8,88q
4Anton Bengtsson1999Ullevi FK8,92q
5Linus Bertilsson1999IFK Göteborg8,98q
6Samuel Persgården1999Kongahälla AIK8,99q
7Gabriel Jonasson1999Hälle IF9,11
8Jesper Olin1999IF Kville9,41

Heat 2
       
1Markus Lidman1999Hälle IF8,26q
2Edvin Uhlán1999Ullevi FK9,04q
3Erik Andersson1999Sävedalens AIK9,07
4William Bogeryd Andersson1999IF Kville9,08
5Mattias Söder1999Kongahälla AIK9,12
6Hugo Rosvall1999Sävedalens AIK9,26
7Elias Nilsson1999Varbergs GIF9,96

P13 (-99) 60 m Final20/11  14:05
       
1Markus Lidman1999Hälle IF8,22
2Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIK8,32
3Kevin Johansson1999Mölndals AIK8,79
4Edvin Uhlán1999Ullevi FK8,82
5Olof Wiberg1999Ullevi FK8,96
6Samuel Persgården1999Kongahälla AIK9,01
6Linus Bertilsson1999IFK Göteborg9,01
8Anton Bengtsson1999Ullevi FK9,20

P13 (-99) 200 m Final19/11  16:30

Heat 1
       
1Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIK27,66
2Isak Kristensen2000Ullevi FK28,18
3Anton Bengtsson1999Ullevi FK28,55
4Gustav Zetterlund2000KFUM Örebro Friidrott28,73

Heat 2
       
1Olof Wiberg1999Ullevi FK29,44
2Edvin Uhlán1999Ullevi FK29,66
3Samuel Persgården1999Kongahälla AIK29,86

Heat 3
       
1Ishak Suleiman Ali1999Ullevi FK30,50
2Markus Höglin1999Kongahälla AIK33,61
3Adam Bengtsson1999Mölndals AIK33,97

Heat 4
       
1Linus Bertilsson1999IFK Göteborg29,73
2Otto Hammarström1999Örgryte IS30,54
3Albin Thunberg2000Sävedalens AIK31,26
4Karl Kjellmer1999Ullevi FK31,92

Heat 5
       
1Kevin Johansson1999Mölndals AIK29,50
2William Bogeryd Andersson1999IF Kville30,15
3Magnus Pedersén1999IFK Göteborg30,64

P13 (-99) 200 m Final - Sammanställning
       
1Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIK27,66
2Isak Kristensen2000Ullevi FK28,18
3Anton Bengtsson1999Ullevi FK28,55
4Gustav Zetterlund2000KFUM Örebro Friidrott28,73
5Olof Wiberg1999Ullevi FK29,44
6Kevin Johansson1999Mölndals AIK29,50
7Edvin Uhlán1999Ullevi FK29,66
8Linus Bertilsson1999IFK Göteborg29,73
9Samuel Persgården1999Kongahälla AIK29,86
10William Bogeryd Andersson1999IF Kville30,15
11Ishak Suleiman Ali1999Ullevi FK30,50
12Otto Hammarström1999Örgryte IS30,54
13Magnus Pedersén1999IFK Göteborg30,64
14Albin Thunberg2000Sävedalens AIK31,26
15Karl Kjellmer1999Ullevi FK31,92
16Markus Höglin1999Kongahälla AIK33,61
17Adam Bengtsson1999Mölndals AIK33,97

P13 (-99) 800 m Final20/11  15:05

Heat 1
       
1Ishak Suleiman Ali1999Ullevi FK2,31,29
2William Bogeryd Andersson1999IF Kville2,46,20
3Anton Wiklund1999Sävedalens AIK2,47,89
4Markus Höglin1999Kongahälla AIK2,52,97
5Niklas Johansson1999Sävedalens AIK3,07,07
6Jesper Olin1999IF Kville3,18,52

Heat 2
       
1Anton Bengtsson1999Ullevi FK2,30,70
2Mattias Söder1999Kongahälla AIK2,31,47
3Edvin Uhlán1999Ullevi FK2,37,63
4Alec Delphin-Morton1999IF Kville2,40,12
5Marcus Lundborg1999Ullevi FK2,46,43
6Hugo Rosvall1999Sävedalens AIK2,54,51
 Linus Bertilsson1999IFK GöteborgDNS

Heat 3
       
 Benjamin Lobo Vedel1997Aalborg Atletik og MotionUT2,06,74

P13 (-99) 800 m Final - Sammanställning
       
1Anton Bengtsson1999Ullevi FK2,30,70
2Ishak Suleiman Ali1999Ullevi FK2,31,29
3Mattias Söder1999Kongahälla AIK2,31,47
4Edvin Uhlán1999Ullevi FK2,37,63
5Alec Delphin-Morton1999IF Kville2,40,12
6William Bogeryd Andersson1999IF Kville2,46,20
7Marcus Lundborg1999Ullevi FK2,46,43
8Anton Wiklund1999Sävedalens AIK2,47,89
9Markus Höglin1999Kongahälla AIK2,52,97
10Hugo Rosvall1999Sävedalens AIK2,54,51
11Niklas Johansson1999Sävedalens AIK3,07,07
12Jesper Olin1999IF Kville3,18,52
 Linus Bertilsson1999IFK GöteborgDNS
 Benjamin Lobo Vedel1997Aalborg Atletik og MotionUT2,06,74

P13 (-99) 60 mh Final19/11  11:00
       
1Robin Gustafsson1999Brattås CK10,44
2Magnus Pedersén1999IFK Göteborg11,06
3Anton Bengtsson1999Ullevi FK11,58
4Ishak Suleiman Ali1999Ullevi FK12,10
5Samuel Sahlström1999IFK Göteborg12,66
6Marcus Lundborg1999Ullevi FK12,68
7Adam Bengtsson1999Mölndals AIK12,83
8Oskar Lindberg1999IFK Göteborg13,44

P13 (-99) Höjd Final20/11  11:11
       
1Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIK156
2Magnus Pedersén1999IFK Göteborg144
3Hugo Rosvall1999Sävedalens AIK138138/1
4Otto Hammarström1999Örgryte IS138138/3+4r
5Mattias Söder1999Kongahälla AIK132132/2+2r
5Linus Bertilsson1999IFK Göteborg132132/2+2r
7Alec Delphin-Morton1999IF Kville132132/3+3r
8Gabriel Jonasson1999Hälle IF129
9Samuel Sahlström1999IFK Göteborg126126/1
10Jesper Olin1999IF Kville126126/3+1r
11Svante Wester1999Örgryte IS123123/1
12Anton Wiklund1999Sävedalens AIK123123/2+1r
 William Bogeryd Andersson1999IF Kville
 Oscar Wahlgren1999Mölndals AIK
 Alvin Grunander1999Mölndals AIK
 Edwin Almeida1999Ullevi FK

P13 (-99) Längd Final19/11  14:30
       
1Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIK515
2Markus Lidman1999Hälle IF485
3Robin Gustafsson1999Brattås CK455
4Linus Bertilsson1999IFK Göteborg449
5Magnus Pedersén1999IFK Göteborg446
6Otto Hammarström1999Örgryte IS426
7Edvin Uhlán1999Ullevi FK425
8Erik Andersson1999Sävedalens AIK424
9Oscar Salfjord1999Kongahälla AIK411
10Marcus Lundborg1999Ullevi FK406
11Karl Kjellmer1999Ullevi FK403
12William Bogeryd Andersson1999IF Kville398
13Samuel Sahlström1999IFK Göteborg387
14Oskar Lindberg1999IFK Göteborg369
15Markus Höglin1999Kongahälla AIK366
16Adam Bengtsson1999Mölndals AIK364
17Oscar Hök1999IF Kville358
18Niklas Johansson1999Sävedalens AIK345
 Morgan Granström1999IF Kville
 Samuel Persgården1999Kongahälla AIK
 Hugo Rosvall1999Sävedalens AIK
 Svante Wester1999Örgryte IS
 Elias Nilsson1999Varbergs GIF
 Oscar Wahlgren1999Mölndals AIK
 Gabriel Hansson1999Sävedalens AIK
 August Bergstrand1999Ullevi FK

P13 (-99) Tresteg Final20/11  14:20
       
1Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIK1113
2Oscar Salfjord1999Kongahälla AIK1003
3Magnus Pedersén1999IFK Göteborg991
4Ishak Suleiman Ali1999Ullevi FK970
5Alec Delphin-Morton1999IF Kville950
6Linus Bertilsson1999IFK Göteborg945
7Marcus Lundborg1999Ullevi FK929
8Erik Andersson1999Sävedalens AIK915
9Anton Bengtsson1999Ullevi FK885
10Gabriel Jonasson1999Hälle IF871
11William Bogeryd Andersson1999IF Kville856
12Jesper Olin1999IF Kville853
13Markus Höglin1999Kongahälla AIK834
14Samuel Sahlström1999IFK Göteborg833
15Niklas Johansson1999Sävedalens AIK725
 Martin Johansen1995Aalborg Atletik og Motion1292
 Oscar Hök1999IF Kville
 Otto Hammarström1999Örgryte IS
 Samuel Persgården1999Kongahälla AIK
 Hugo Rosvall1999Sävedalens AIK
 Isac Andersson1999Örgryte IS
 Alvin Grunander1999Mölndals AIK
 Gabriel Hansson1999Sävedalens AIK

P13 (-99) Kula Final19/11  12:00
       
1Axel Jeske Magnusson1999Sävedalens AIK1047
2August Bergstrand1999Ullevi FK911
3Erik Andersson1999Sävedalens AIK707
4Oscar Hök1999IF Kville671
 Otto Hammarström1999Örgryte IS
 Philip Anell1999IK Ymer
 Hugo Rosvall1999Sävedalens AIK
 Gabriel Hansson1999Sävedalens AIK

P12 (-00) 60 m Final19/11  12:00

Heat 1
       
1Joel Viktorsson2000IK Ymer8,99
2Olof Ryberg2000Örgryte IS9,03
3Simon Lanngren2000Sävedalens AIK9,74
4Albin Dangardt2000Sävedalens AIK9,86
5Melker Snövall2000Sävedalens AIK9,88
6Einar Carlsson2000Kongahälla AIK10,19
7Fredrik Åberg2001Mölndals AIK11,57P11
 Jesper Noord2000IF KvilleDNS

Heat 2
       
1Carl Bengtström2000Örgryte IS8,95
2Albin Thunberg2000Sävedalens AIK9,42
3Leonard Lenhoff2000IFK Göteborg9,68
4Jonathan Bengtsson2000Mölndals AIK9,90
5Daniel Jönsson2000IF Kville10,52
6Filip Linnér2000IFK Göteborg10,64
7Lucas Karlsson2000Kongahälla AIK10,76
8Edvin Sand2000Mölndals AIK10,86

Heat 3
       
1Todd Hector2000IFK Göteborg9,05
2Elias Taserud2000Sävedalens AIK9,10
3Anton Andersson2000Varbergs GIF9,40
4Joel Rosengren2000IFK Göteborg9,41
5Carl Malmström2000Kongahälla AIK9,92
6Adam Frison2000Mölndals AIK10,08
7Joel Gyldén2000IF Kville10,31

Heat 4
       
1Isak Kristensen2000Ullevi FK8,70
2Samuel Lestander2000IFK Göteborg9,18
3Alexander Dahlsund2000Varbergs GIF9,40
4William Falk2000Kongahälla AIK9,74
5Oscar Arvidson2000Sävedalens AIK9,81
6Jesper Hallberg2000IK Orient10,02
7Lukas Flogård2000IF Kville10,05

Heat 5
       
1Wiggo Jonåker2000Mölndals AIK8,91
2Oskar Svensson2000Ullevi FK9,16
3Markus Forberg2000Mölndals AIK9,43
4Vincent Andreasson2000IF Kville9,50
5Felix Larsen2000IFK Göteborg10,08
6Nils Eklund2000Sävedalens AIK10,09
7Jonathan Odén2000IF Kville10,16

P12 (-00) 600 m Final20/11  14:55

Heat 1
       
1Gustav Zetterlund2000KFUM Örebro Friidrott1,45,10
2William Rydin2000Lerum FI1,50,09
3Albin Thunberg2000Sävedalens AIK1,54,52
4Albin Dangardt2000Sävedalens AIK1,57,04
5Alexander Dahlsund2000Varbergs GIF1,59,31
6Adam Frison2000Mölndals AIK2,02,10

Heat 2
       
1Elias Taserud2000Sävedalens AIK1,52,49
2Oskar Svensson2000Ullevi FK1,54,64
3Martin Lamm2000Mölndals AIK1,55,10
4Samuel Lestander2000IFK Göteborg2,03,68
5Daniel Jönsson2000IF Kville2,06,53
 Joel Viktorsson2000IK YmerDNS

Heat 3
       
1Eric Källman2000IK Ymer1,56,34
2Samuel Karlén2000IK Orient2,01,16
3Melker Snövall2000Sävedalens AIK2,02,69
4Erik Boëthius2000Kongahälla AIK2,18,57
5Jonathan Odén2000IF Kville2,31,57

P12 (-00) Höjd Final19/11  14:45
       
 Todd Hector2000IFK Göteborg141
 Olof Ryberg2000Örgryte IS138
 Samuel Nyqvist2000IF Kville126
 Jona Askelund2000Mölndals AIK126
 Samuel Lestander2000IFK Göteborg126
 Joel Rosengren2000IFK Göteborg126
 Oscar Arvidson2000Sävedalens AIK123
 Alexander Dahlsund2000Varbergs GIF123
 Jesper Hallberg2000IK Orient123
 Felix Larsen2000IFK Göteborg123
 Lukas Flogård2000IF Kville119
 Hannes Skoog2000IF Kville119
 Melker Snövall2000Sävedalens AIK119
 Simon Lanngren2000Sävedalens AIK119
 Edvin Sand2000Mölndals AIK119
 Joel Gyldén2000IF Kville115
 Leonard Lenhoff2000IFK Göteborg115
 David Mårgård2000IF Kville110
 Einar Carlsson2000Kongahälla AIK110
 Albin Dangardt2000Sävedalens AIK110
 Filip Linnér2000IFK Göteborg110
 Daniel Jönsson2000IF Kville105
 Lukas Olsson2000IF Kville105
 William Falk2000Kongahälla AIK105
 Lucas Karlsson2000Kongahälla AIK105
 Jonathan Odén2000IF Kville100
 Carl Malmström2000Kongahälla AIK100
 Jesper Noord2000IF Kville
 Kevin Batti2000IFK Göteborg

P12 (-00) Stav Final19/11  11:30
       
 Jonathan Odén2000IF Kville 
 David Mårgård2000IF Kville 
 Jona Askelund2000Mölndals AIK170
 Vincent Andreasson2000IF Kville160
 Lukas Olsson2000IF Kville130

P12 (-00) Längd Final20/11  11:00
       
 Wiggo Jonåker2000Mölndals AIK446
 Todd Hector2000IFK Göteborg441
 Elias Taserud2000Sävedalens AIK422
 Olof Ryberg2000Örgryte IS412
 Carl Bengtström2000Örgryte IS409
 Samuel Lestander2000IFK Göteborg407
 Melker Snövall2000Sävedalens AIK405
 Joel Viktorsson2000IK Ymer404
 Samuel Karlén2000IK Orient399
 Oskar Svensson2000Ullevi FK394
 Joel Rosengren2000IFK Göteborg393
 Erik Boëthius2000Kongahälla AIK378
 Hannes Skoog2000IF Kville375
 Oscar Arvidson2000Sävedalens AIK375
 Albin Dangardt2000Sävedalens AIK367
 Kevin Batti2000IFK Göteborg367
 Lukas Flogård2000IF Kville365
 Simon Lanngren2000Sävedalens AIK362
 Jesper Simonsson2000IK Orient362
 Samuel Nyqvist2000IF Kville354
 Lukas Olsson2000IF Kville351
 Jona Askelund2000Mölndals AIK348
 Carl Malmström2000Kongahälla AIK348
 Daniel Jönsson2000IF Kville314
 Filip Linnér2000IFK Göteborg314
 Nils Eklund2000Sävedalens AIK313
 Jonathan Odén2000IF Kville310
 Rasmus Syrén2000Varbergs GIF285
 Joel Gyldén2000IF Kville
 Einar Carlsson2000Kongahälla AIK

P12 (-00) Tresteg Final19/11  12:30
       
 Olof Ryberg2000Örgryte IS908
 Wiggo Jonåker2000Mölndals AIK897
 Alexander Dahlsund2000Varbergs GIF885
 Elias Taserud2000Sävedalens AIK873
 Anton Andersson2000Varbergs GIF861
 Melker Snövall2000Sävedalens AIK858
 Carl Bengtström2000Örgryte IS856
 Oscar Arvidson2000Sävedalens AIK818
 Markus Forberg2000Mölndals AIK816
 Jesper Noord2000IF Kville813
 William Falk2000Kongahälla AIK809
 Albin Dangardt2000Sävedalens AIK808
 Einar Carlsson2000Kongahälla AIK803
 Simon Lanngren2000Sävedalens AIK801
 Elias Brink2001IF Kville798
 Jonathan Bengtsson2000Mölndals AIK791
 Jona Askelund2000Mölndals AIK753
 Adam Frison2000Mölndals AIK752
 Edvin Sand2000Mölndals AIK694

P12 (-00) Kula Final20/11  14:15
       
 Olof Ryberg2000Örgryte IS719
 Simon Lanngren2000Sävedalens AIK698
 Todd Hector2000IFK Göteborg683
 Samuel Nyqvist2000IF Kville662
 Jona Askelund2000Mölndals AIK655
 Kevin Batti2000IFK Göteborg635
 Samuel Karlén2000IK Orient612
 Filip Linnér2000IFK Göteborg598
 Joel Rosengren2000IFK Göteborg595
 Albin Thunberg2000Sävedalens AIK586
 Lukas Olsson2000IF Kville578
 Rasmus Syrén2000Varbergs GIF551
 Hannes Skoog2000IF Kville549
 Erik Boëthius2000Kongahälla AIK549
 Carl Malmström2000Kongahälla AIK547
 Oskar Svensson2000Ullevi FK468
 Jesper Simonsson2000IK Orient462
 Jonathan Odén2000IF Kville458
 Lukas Flogård2000IF Kville396
 Joel Gyldén2000IF Kville
 Einar Carlsson2000Kongahälla AIK
 Melker Snövall2000Sävedalens AIK
 Nils Eklund2000Sävedalens AIK
 Oscar Arvidson2000Sävedalens AIK

P11 (-01) 60 m Final19/11  11:50

Heat 1
       
1Benjamin Nygren2001Sävedalens AIK9,47
2Oliver Karlsson2001Örgryte IS9,97
3Marcus Nordlund2001IFK Göteborg10,41
4Alexander Borisch2002Kongahälla AIK10,70
5Albin Åkesson2001Sätila SK11,27
6Max Vulin2001IF Kville11,41
 Tobias Lundborg2001Majornas IKDNS

Heat 2
       
1Erik Johansson2001IFK Göteborg8,81
2Josef Wallenlind2001Mölndals AIK9,67
3Elias Brink2001IF Kville9,88
4Markus Linder2001Kongahälla AIK10,26
5Hampus Helamb2001IFK Göteborg10,34
6Simon Carlsson2001Sätila SK10,91

Heat 3
       
1Emil Persson2001IF Kville9,36
2Ture Olsson2001Majornas IK9,65
3Emil Johansson2001Kongahälla AIK9,67
4Anton Välkki2001IFK Göteborg9,96
5Olle Leibe Bergstedt2001Sätila SK10,81

Heat 4
       
1William Sander2001Majornas IK9,54
2Elliot Wallin2001Majornas IK9,58
3Karl Fyhr2001Örgryte IS9,63
4Albin Rosengren2001IFK Göteborg9,72
5Jonathan Harloff2001Örgryte IS9,81
6Tom Berensson2001IF Kville10,13
7Milan Buzadzic2001IFK Göteborg10,27
8Josef Suleiman Ali2001Ullevi FK10,35

P11 (-01) 600 m Final20/11  14:40

Heat 1
       
1Josef Wallenlind2001Mölndals AIK1,52,75
2Elias Brink2001IF Kville1,54,09
3Ture Olsson2001Majornas IK2,02,91
4Emil Johansson2001Kongahälla AIK2,12,59
5Jesper Larsson2001Ullevi FK2,25,28
6Milan Buzadzic2001IFK Göteborg2,25,43
7Olle Leibe Bergstedt2001Sätila SK2,26,82
 Tom Berensson2001IF KvilleDNS

Heat 2
       
1Benjamin Nygren2001Sävedalens AIK1,57,73
2Elias Gummesson2001Varbergs GIF1,58,23
3Rikard Cederberg2001IF Kville2,01,91
4Erik Buiten2001IF Kville2,07,30
5Fredrik Åberg2001Mölndals AIK2,14,74
6Josef Suleiman Ali2001Ullevi FK2,22,76
7Petter Leibe Bergstedt2001Sätila SK2,23,12

P11 (-01) Höjd Final19/11  12:45
       
 Marcus Nordlund2001IFK Göteborg85
 Benjamin Nygren2001Sävedalens AIK135
 Elliot Wallin2001Majornas IK126
 Erik Rolfö2001Örgryte IS120
 Emil Persson2001IF Kville113
 Oliver Karlsson2001Örgryte IS113
 Ture Olsson2001Majornas IK113
 Tom Berensson2001IF Kville109
 Anders Nyby2001Aalborg Atletik og Motion109
 Alexander Borisch2002Kongahälla AIK109
 Milan Buzadzic2001IFK Göteborg109
 Albin Rosengren2001IFK Göteborg109
 Markus Linder2001Kongahälla AIK105
 Fredrik Åberg2001Mölndals AIK105
 Erik Johansson2001IFK Göteborg105
 Petter Leibe Bergstedt2001Sätila SK100
 Hampus Helamb2001IFK Göteborg100
 Philip Ryding2001IF Kville
 Petter Rönning2001IF Kville
 Joel Fors2001IFK Göteborg
 Henrik Ambjörn2001IFK Göteborg

P11 (-01) Längd Final20/11  11:00
       
 Ture Olsson2001Majornas IK 
 Benjamin Nygren2001Sävedalens AIK417
 Erik Johansson2001IFK Göteborg416
 Karl Fyhr2001Örgryte IS381
 Elias Gummesson2001Varbergs GIF375
 Albin Rosengren2001IFK Göteborg370
 Elias Brink2001IF Kville364
 Elliot Wallin2001Majornas IK364
 Emil Persson2001IF Kville361
 William Sander2001Majornas IK347
 Elias Lindahl2001Lerum FI345
 Josef Suleiman Ali2001Ullevi FK345
 Rikard Cederberg2001IF Kville342
 Anders Nyby2001Aalborg Atletik og Motion338
 Oliver Karlsson2001Örgryte IS333
 Fredrik Åberg2001Mölndals AIK325
 Jesper Larsson2001Ullevi FK324
 Emil Johansson2001Kongahälla AIK321
 Milan Buzadzic2001IFK Göteborg319
 Hampus Helamb2001IFK Göteborg319
 Tobias Lundborg2001Majornas IK307
 Tom Berensson2001IF Kville302
 Olle Leibe Bergstedt2001Sätila SK299
 Albin Åkesson2001Sätila SK296
 Max Vulin2001IF Kville294
 William Lanndelen2001IK Ymer291
 Simon Carlsson2001Sätila SK265
 Philip Ryding2001IF Kville
 Petter Rönning2001IF Kville
 Oliver Udiljak2001IK Ymer
 Olof Morsing2001Sävedalens AIK
 Joel Fors2001IFK Göteborg
 Henrik Ambjörn2001IFK Göteborg
 Marcus Nordlund2001IFK Göteborg
 Didrik Bacher2000Kongahälla AIK

P11 (-01) Kula Final20/11  13:00
       
 Benjamin Nygren2001Sävedalens AIK860
 William Lanndelen2001IK Ymer785
 Elias Lindahl2001Lerum FI759
 Erik Johansson2001IFK Göteborg689
 Emil Persson2001IF Kville667
 Anton Välkki2001IFK Göteborg667
 Olof Morsing2001Sävedalens AIK660
 Tobias Lundborg2001Majornas IK658
 Albin Rosengren2001IFK Göteborg650
 Oliver Karlsson2001Örgryte IS649
 Albin Åkesson2001Sätila SK647
 Elliot Wallin2001Majornas IK635
 Elias Brink2001IF Kville623
 Milan Buzadzic2001IFK Göteborg618
 Hampus Helamb2001IFK Göteborg617
 Tom Berensson2001IF Kville616
 Anders Nyby2001Aalborg Atletik og Motion554
 Simon Carlsson2001Sätila SK438
 Max Vulin2001IF Kville381
 Philip Ryding2001IF Kville
 Petter Rönning2001IF Kville
 Tobias Lundborg2001Majornas IK
 Joel Fors2001IFK Göteborg
 Henrik Ambjörn2001IFK Göteborg
 Marcus Nordlund2001IFK Göteborg
 Didrik Bacher2000Kongahälla AIK

P10 (02- 60 m Final19/11  11:40

Heat 1
       
1Filip Jonsson2002IFK Göteborg9,81
2Anders Nyby2001Aalborg Atletik og Motion10,01
3Nikolaj Richter2002Aalborg Atletik og Motion10,06
4Edvin Andersson2002Varbergs GIF10,12
5Emil Johansson2002Sävedalens AIK10,39
6Axel Olausson2003IF Kville10,47
7Anton Andersson2003Örgryte IS11,92
8Allan Salih2004Ullevi FK12,06

Heat 2
       
1David Wessberg2002IFK Göteborg9,81
2Emrik Taserud2002Sävedalens AIK10,57
3Timothy Rudner2002Majornas IK10,61
4Miran Salih2002Ullevi FK10,70
5Linus Pihl2001Lerum FI11,16
6Kalle Samuelsson2003Sävedalens AIK11,19
7Arvid Fagerblom2003IK Wilske11,92

Heat 3
       
1Peter Svensson2002IF Rigor9,67
2Oscar Nilsson2002IF Rigor9,93
3Jesper Dimming2002Örgryte IS10,03
4Ville Larsson2002IFK Göteborg10,15
5Jacob Nelin2002IK Bergaström10,47
6Casper Skepp2003Sävedalens AIK10,74
7David Adolfsson2004Tingbergs AIS11,17

Heat 4
       
1Jacob Rahm2002Sävedalens AIK9,35
2Rasmus Samuelsson2002IFK Göteborg10,01
3Daniel Adolfsson2002Tingbergs AIS10,02
4Loke Carlgren2002Majornas IK10,35
5Carl Erixon2003Mölndals AIK10,49
6Mohanad Jameela2002Ullevi FK10,50
7Lukas Bertilsson2002IFK Göteborg10,50

P10 (02- 600 m Final20/11  14:30

Heat 1
       
1Nikolaj Richter2002Aalborg Atletik og Motion2,02,04
2Markus Widerberg2002Hälle IF2,03,21
3Filip Jonsson2002IFK Göteborg2,17,51
4Rasmus Samuelsson2002IFK Göteborg2,19,15
5Daniel Adolfsson2002Tingbergs AIS2,22,05
6Casper Skepp2003Sävedalens AIK2,23,78
7Allan Salih2004Ullevi FK2,34,54

Heat 2
       
1Jacob Rahm2002Sävedalens AIK2,03,26
2Ludvig Jernmark-Burrows2003Hälle IF2,13,47
3Lukas Bertilsson2002IFK Göteborg2,16,50
4Loke Carlgren2002Majornas IK2,26,08
5Daniel Bloom2002IFK Göteborg2,30,54
6David Adolfsson2004Tingbergs AIS2,32,97
7Marcus Syrén2003Varbergs GIF2,45,07

Heat 3
       
1Ville Larsson2002IFK Göteborg2,12,68
2Carl Erixon2003Mölndals AIK2,12,79
3Miran Salih2002Ullevi FK2,16,18
4Linus Borgvall2002Sävedalens AIK2,17,65
5Jacob Nelin2002IK Bergaström2,20,32
6Paban Omar2002Ullevi FK2,25,72
7Mohanad Jameela2002Ullevi FK2,29,50
8Oliver Sunnandal2003IF Rigor2,45,69

P10 (02- Längd Final20/11  11:00
       
 David Hamilton2002Örgryte IS 
 Daniel Adolfsson2002Tingbergs AIS373
 Markus Widerberg2002Hälle IF371
 Peter Svensson2002IF Rigor349
 David Wessberg2002IFK Göteborg348
 Jacob Rahm2002Sävedalens AIK345
 Oscar Nilsson2002IF Rigor345
 Filip Jonsson2002IFK Göteborg345
 Carl Erixon2003Mölndals AIK330
 Lukas Bertilsson2002IFK Göteborg327
 Ville Larsson2002IFK Göteborg326
 Ludvig Jernmark-Burrows2003Hälle IF320
 Rasmus Samuelsson2002IFK Göteborg316
 Nikolaj Richter2002Aalborg Atletik og Motion315
 Daniel Bloom2002IFK Göteborg315
 David Adolfsson2004Tingbergs AIS312
 Leon Andersson2003Majornas IK309
 Emil Johansson2002Sävedalens AIK308
 Loke Carlgren2002Majornas IK306
 Linus Borgvall2002Sävedalens AIK305
 Jacob Nelin2002IK Bergaström303
 Casper Skepp2003Sävedalens AIK302
 Miran Salih2002Ullevi FK299
 Paban Omar2002Ullevi FK294
 Victor Hering2003Majornas IK294
 Mohanad Jameela2002Ullevi FK294
 Marcus Syrén2003Varbergs GIF288
 Timothy Rudner2002Majornas IK288
 Isac Lycke2002IK Bergaström286
 Kalle Samuelsson2003Sävedalens AIK280
 Emrik Taserud2002Sävedalens AIK276
 Oliver Sunnandal2003IF Rigor260
 Pontus Lundborg2003Majornas IK255
 Anton Andersson2003Örgryte IS242
 Allan Salih2004Ullevi FK223
 William Lundström2003Sävedalens AIK
 Marcus Widerberg2002Hälle IF

P10 (02- Kula Final19/11  13:30
       
 Daniel Adolfsson2002Tingbergs AIS734
 Paban Omar2002Ullevi FK680
 Edvin Andersson2002Varbergs GIF663
 Rasmus Samuelsson2002IFK Göteborg637
 Peter Svensson2002IF Rigor599
 Mohanad Jameela2002Ullevi FK583
 Oscar Nilsson2002IF Rigor581
 Miran Salih2002Ullevi FK553
 Nikolaj Richter2002Aalborg Atletik og Motion543
 Filip Jonsson2002IFK Göteborg524
 Jacob Nelin2002IK Bergaström502
 Timothy Rudner2002Majornas IK498
 Ville Larsson2002IFK Göteborg470
 David Adolfsson2004Tingbergs AIS469
 Jesper Dimming2002Örgryte IS468
 Carl Erixon2003Mölndals AIK467
 Axel Olausson2003IF Kville456
 Linus Pihl2001Lerum FI430
 Allan Salih2004Ullevi FK303
 William Lundström2003Sävedalens AIK
 Alexandra Milucic2002Kongahäla AIK

F17 (95-96 60 m Försök19/11  13:00

Heat 1
       
1Izabelle Kjellberg1996IF Göta8,11q
2Nina Lundin1995Göteborgs Kvinnliga IK8,22q
3Ellen Widengård1995Tanums IF8,23q
4Sanna Oscarsson1996IK Ymer8,26q
5Stina Kilborn1995Göteborgs Kvinnliga IK8,30q
6Amanda Öberg1996IK Ymer8,81

Heat 2
       
1Anna Lind1995Göteborgs Kvinnliga IK8,14q
2Madeleine Björlin-Delmar1996IFK Göteborg8,19q
3Sofia Bilén1996Lerum FI8,67q
4Elin Jonsson1995IK Ymer8,98
5Sofia Sinani1996Ullevi FK12,63
 Ingrid Crapon de Caprona1997Göteborgs Kvinnliga IKDNS

F17 (95-96 60 m A-Final19/11  14:15
       
1Izabelle Kjellberg1996IF Göta8,05
2Anna Lind1995Göteborgs Kvinnliga IK8,11
3Madeleine Björlin-Delmar1996IFK Göteborg8,19
4Ellen Widengård1995Tanums IF8,24
5Sanna Oscarsson1996IK Ymer8,25
6Nina Lundin1995Göteborgs Kvinnliga IK8,25
7Stina Kilborn1995Göteborgs Kvinnliga IK8,34
8Sofia Bilén1996Lerum FI8,68

F17 (95-96 200 m Final20/11  15:55

Heat 1
       
1Stina Kilborn1995Göteborgs Kvinnliga IK26,07
2Sanna Oscarsson1996IK Ymer26,90
3Ellen Widengård1995Tanums IF26,98
4Gabrielle Whelaner1996Göteborgs Kvinnliga IK27,10

Heat 2
       
1Ragnhild Kilborn1995Göteborgs Kvinnliga IK27,35
2Matilda Andersson1996Sävedalens AIK28,78
3Sofia Bilén1996Lerum FI29,20
4Matilda Pettersson1996Hälle IF29,95

Heat 3
       
1Emilia Hammarström1996Wärnamo SK26,96
2Linnea Ahlstedt1996Lerum FI27,92
3Jacqueline Larsson1996IF Göta28,71
4Thea Widdgård1996Hälle IF28,84

Heat 4
       
1Nina Lundin1995Göteborgs Kvinnliga IK26,80
2Ellen Jonasson1996Hälle IF29,45
3Jill Höstman1996Lerum FI29,54
 Benjamin Lobo Vedel1997Aalborg Atletik og MotionUT24,67

F17 (95-96 200 m Final - Sammanställning
       
1Stina Kilborn1995Göteborgs Kvinnliga IK26,07
2Nina Lundin1995Göteborgs Kvinnliga IK26,80
3Sanna Oscarsson1996IK Ymer26,90
4Emilia Hammarström1996Wärnamo SK26,96
5Ellen Widengård1995Tanums IF26,98
6Gabrielle Whelaner1996Göteborgs Kvinnliga IK27,10
7Ragnhild Kilborn1995Göteborgs Kvinnliga IK27,35
8Linnea Ahlstedt1996Lerum FI27,92
9Jacqueline Larsson1996IF Göta28,71
10Matilda Andersson1996Sävedalens AIK28,78
11Thea Widdgård1996Hälle IF28,84
12Sofia Bilén1996Lerum FI29,20
13Ellen Jonasson1996Hälle IF29,45
14Jill Höstman1996Lerum FI29,54
15Matilda Pettersson1996Hälle IF29,95
 Benjamin Lobo Vedel1997Aalborg Atletik og MotionUT24,67

F17 (95-96 1 500 m Final19/11  13:30
       
1Matilda Andersson1996Sävedalens AIK5,26,08
2Siri Ohrankämmen1995Sävedalens AIK5,26,65
3Jill Höstman1996Lerum FI5,30,37
4Linnea Karlsson1996Varbergs GIF5,41,39

F17 (95-96 60 mh Final20/11  13:55
       
1Amanda Öberg1996IK Ymer9,41
2Gabrielle Whelaner1996Göteborgs Kvinnliga IK10,13
3Jill Höstman1996Lerum FI10,34

F17 (95-96 Höjd Final19/11  13:30
       
1Filippa Karlsson1996Varbergs GIF155
2Ellen Sander1996Lerum FI150
 Emma Wernung1996Sävedalens AIK 
 Izabelle Kjellberg1996IF Göta 
 FridaWikenstedt1996Strömstad IF 

F17 (95-96 Stav Final20/11  11:30
       
1Malin Smetana1996Lerum FI260
2Sigrid Forsberg1996Lerum FI230

F17 (95-96 Längd Final20/11  14:40
       
1Emilia Hammarström1996Wärnamo SK546
2Amanda Öberg1996IK Ymer537
3Izabelle Kjellberg1996IF Göta518
4Ragnhild Kilborn1995Göteborgs Kvinnliga IK487
5Madeleine Björlin-Delmar1996IFK Göteborg485
6Ebba Karlén1996IK Orient450
7Sofia Bilén1996Lerum FI446
 Mattilda Nordström1996IK Ymer
 Emma Wernung1996Sävedalens AIK

F17 (95-96 Kula Final19/11  15:15
       
1Emma Wernung1996Sävedalens AIK1228
2Maria Nilsson1995IK Orient1225
3Lisa Einarsson1996Eds SK1198
4Linn Bergstrand1996Ullevi FK1187
5Elin Jonsson1995IK Ymer1159
6Amanda Holmberg1998Lidköpings IS1098
7Madeleine Björlin-Delmar1996IFK Göteborg985
 Mattilda Nordström1996IK Ymer
 Sara Kuutti1995Tingbergs AIS
 Sofia Sinani1996Ullevi FK

F15 (-97) 60 m Försök19/11  12:45

Heat 1
       
1Louise Liljeblad1997Varbergs GIF8,26q
2Karin Ytterberg1997IK Ymer8,61q
3Joanna Turkalj1997Göteborgs Kvinnliga IK8,88
4Cecilia Wolmesjö1997Mölndals AIK9,15
5Chiamaka Chidi1997Ullevi FK9,66
6Sofia Björk1997Mölndals AIK9,95

Heat 2
       
1Fanny Sandberg1997Mölndals AIK8,50q
2Matilda Andersson1997Varbergs GIF8,75q
3Louise Johansson1997Göteborgs Kvinnliga IK8,86q
4Moa Augustsson1997Mölndals AIK8,93
5Elina Lanndalen1997IK Ymer8,98
6Emelina Farmängen1997IF Rigor9,31

Heat 3
       
1Maria Valenzuela1997Ullevi FK8,05q
2Filippa Öljemark1997Mölndals AIK8,39q
3Ingrid De Caprona1997Göteborgs Kvinnliga IK8,71q
4Rebecka Sellberg1997Mölndals AIK8,94
5My Bertilsson1997IFK Göteborg9,15
6Marina Dimitreva1997Mölndals AIK9,78

F15 (-97) 60 m A-Final19/11  14:10
       
1Maria Valenzuela1997Ullevi FK8,11
2Louise Liljeblad1997Varbergs GIF8,16
3Filippa Öljemark1997Mölndals AIK8,37
4Fanny Sandberg1997Mölndals AIK8,55
5Ingrid De Caprona1997Göteborgs Kvinnliga IK8,67
6Karin Ytterberg1997IK Ymer8,69
7Matilda Andersson1997Varbergs GIF8,83
8Louise Johansson1997Göteborgs Kvinnliga IK8,98

F15 (-97) 200 m Final20/11  16:35

Heat 1
       
1Ebba Svantsson1997Istrum SK27,06
2Agnes Bengtsson1997Sävedalens AIK27,64
3Sofia Eklund1997Mölndals AIK27,86
4Kristin Walkhede1997Mölndals AIK30,80

Heat 2
       
1Ingrid de Caprona1997Göteborgs Kvinnliga IK29,19
2Ida Augustsson1997Mölndals AIK29,39
3Joanna Turkalj1997Göteborgs Kvinnliga IK29,75
4Cecilia Wolmesjö1997Mölndals AIK32,15

Heat 3
       
1Maria Valenzuela1997Ullevi FK26,85
2Julia Törnblad1997Mölndals AIK29,36
3Louise Johansson1997Göteborgs Kvinnliga IK29,55
4Marina Dimitreva1997Mölndals AIK32,89

Heat 4
       
1Filippa Öljemark1997Mölndals AIK27,71
2Rebecka Sellberg1997Mölndals AIK28,33
3Elina Lanndalen1997IK Ymer30,18
4Emelina Farmängen1997IF Rigor32,11

Heat 5
       
1Fanny Sandberg1997Mölndals AIK28,21
2Dellie Carlson1997Mölndals AIK28,88
3Klara Mellqvist1997Sävedalens AIK29,98
4Iman Kadi1997Ullevi FK30,56

F15 (-97) 200 m Final - Sammanställning
       
1Maria Valenzuela1997Ullevi FK26,85
2Ebba Svantsson1997Istrum SK27,06
3Agnes Bengtsson1997Sävedalens AIK27,64
4Filippa Öljemark1997Mölndals AIK27,71
5Sofia Eklund1997Mölndals AIK27,86
6Fanny Sandberg1997Mölndals AIK28,21
7Rebecka Sellberg1997Mölndals AIK28,33
8Dellie Carlson1997Mölndals AIK28,88
9Ingrid de Caprona1997Göteborgs Kvinnliga IK29,19
10Julia Törnblad1997Mölndals AIK29,36
11Ida Augustsson1997Mölndals AIK29,39
12Louise Johansson1997Göteborgs Kvinnliga IK29,55
13Joanna Turkalj1997Göteborgs Kvinnliga IK29,75
14Klara Mellqvist1997Sävedalens AIK29,98
15Elina Lanndalen1997IK Ymer30,18
16Iman Kadi1997Ullevi FK30,56
17Kristin Walkhede1997Mölndals AIK30,80
18Emelina Farmängen1997IF Rigor32,11
19Cecilia Wolmesjö1997Mölndals AIK32,15
20Marina Dimitreva1997Mölndals AIK32,89

F15 (-97) 1 000 m Final19/11  15:30
       
1Elin Svensson1997Ullevi FK3,11,51
2Mathilda Rydin1997Sävedalens AIK3,11,60
3Rebecka Sellberg1997Mölndals AIK3,18,46
4Klara Mellqvist1997Sävedalens AIK3,19,03
5Dellie Carlson1997Mölndals AIK3,19,57
6Alexandra Brackmann1997IF Rigor3,21,27
7Moa Ellmarker1997IK Orient3,21,98
8Emma Andersson1997SK Graal3,29,98
 Chiamaka Chidi1997Ullevi FKDNF

F15 (-97) 60 mh Final20/11  11:30
       
1Fanny Sandberg1997Mölndals AIK9,57
2Agnes Bengtsson1997Sävedalens AIK9,71
3Sanna Lundqvist1997IK Ymer9,72
4Karin Ytterberg1997IK Ymer9,78
5Ida Augustsson1997Mölndals AIK10,21
6Dagny Olofsson Hoffman1997Lerum FI10,22
7Dellie Carlson1997Mölndals AIK10,29

F15 (-97) Höjd Final19/11  11:00
       
1Sanna Lundqvist1997IK Ymer163
2Agnes Bengtsson1997Sävedalens AIK160
3Frida Hansson1997Stenungsunds FI155
4Elina Lanndalen1997IK Ymer145
5Sofia Björk1997Mölndals AIK125

F15 (-97) Stav Final20/11  11:30
       
1Nellie Fransson1997Lerum FI270

F15 (-97) Längd Final20/11  14:40
       
1Louise Liljeblad1997Varbergs GIF506
2Sanna Lundqvist1997IK Ymer469
3Ebba Svantsson1997Istrum SK462
4Amanda Mellby1997Varbergs GIF461
5Clara Cullberg1997Mölndals AIK452
6Kristin Olofsson Hoffman1997Lerum FI448
7Iman Kadi1997Ullevi FK438
8Louise Johansson1997Göteborgs Kvinnliga IK435
9Elina Lanndalen1997IK Ymer414
10Elin Johansson1997Kongahälla AIK398
11Cecilia Wolmesjö1997Mölndals AIK371
12Ida Augustsson1997Mölndals AIK364
13My Bertilsson1997IFK Göteborg363
14Marina Dimitreva1997Mölndals AIK348
15Josefin Svensson1997IK Ymer324
16Chiamaka Chidi1997Ullevi FK300
 Viktoria Kemborn1997Stenungsunds FI
 Linnea Tebelius1997Lerum FI
 Moa Augustsson1997Mölndals AIK
 Amanda Lindman1997Mölndals AIK
 Klara Mellqvist1997Sävedalens AIK

F15 (-97) Tresteg Final19/11  16:00
       
1Matilda Andersson1997Varbergs GIF1040
2Frida Hansson1997Stenungsunds FI1036
3Dagny Olofsson Hoffman1997Lerum FI1020
4Kristin Olofsson Hoffman1997Lerum FI0966
5Iman Kadi1997Ullevi FK0901
6My Bertilsson1997IFK Göteborg0796
7Sofia Björk1997Mölndals AIK0791

F15 (-97) Kula Final20/11  12:15
       
1Ebba Olsson1997Brattås CK1257
2Karin Ytterberg1997IK Ymer1028(1021)
3Elvira Nilsson1997Varbergs GIF1028(0970)
4Elin Johansson1997Kongahälla AIK0912
5Amanda Mellby1997Varbergs GIF0901
6Chiamaka Chidi1997Ullevi FK0655
7My Bertilsson1997IFK Göteborg0578
 Johanna Palm1997Sävedalens AIK
 Linnea Tebelius1997Lerum FI

F14 (-98) 60 m Försök19/11  12:30

Heat 1
       
1Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK8,44q
2Stina Ahlbertz1998Göteborgs Kvinnliga IK8,59
3Anna Larsson1998Varbergs GIF8,61
4Sara Elewi1998Ullevi FK9,05
5Matilda Blomstrand1998Wärnamo SK9,10
6Annie Fingal1998Sävedalens AIK9,53
7Jovanna Pekic1998IFK Göteborg9,58
8Fanny Hultén1998IF Rigor9,88

Heat 2
       
1Lisa Björklund1998Göteborgs Kvinnliga IK8,26q
2Tess Hertz-Saebbö1998Göteborgs Kvinnliga IK8,36q
3Linnéa Johansson1998IK Ymer8,47
4Elin Steene1998IK Orient8,94
5Rebecca Pettersson1998Ullevi FK9,02
6Elsa Kayser1998IF Rigor9,17
 Lærke Nilsson1998Aalborg Atletik og MotionDNS

Heat 3
       
1Lisa Warfvinge1998Varbergs GIF8,17q
2Miranda Uttgren1998Tanums IF8,38q
3Sofia Lindwall1998Göteborgs Kvinnliga IK8,52
4Ida Bengtsson1998Falkenbergs IK8,82
5Alva Hilmersson1998IF Rigor8,93
6Elin Störholt1998Mölndals AIK9,35
7Wilma Svirins1998IFK Göteborg9,81

Heat 4
       
1Josefin Persson1998Sävedalens AIK8,34q
2Ellen Stübner1998Göteborgs Kvinnliga IK8,38q
3Amanda Holmberg1998Lidköpings IS8,41q
4Evelina Olsson1998IK Orient8,84
5Sofia Stolpe1998IF Rigor8,92
6Isabelle Melin1998IF Kville9,11
7Vilma Smedberg1998Ullevi FK9,36

F14 (-98) 60 m A-Final19/11  13:50
       
1Lisa Warfvinge1998Varbergs GIF8,15
2Lisa Björklund1998Göteborgs Kvinnliga IK8,25
3Tess Hertz-Saebbö1998Göteborgs Kvinnliga IK8,26
4Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK8,36
5Miranda Uttgren1998Tanums IF8,41
6Josefin Persson1998Sävedalens AIK8,41
7Ellen Stübner1998Göteborgs Kvinnliga IK8,47
8Amanda Holmberg1998Lidköpings IS8,60

F14 (-98) 200 m Final20/11  16:10

Heat 1
       
1Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK27,30
2Miranda Uttgren1998Tanums IF27,50
3Tess Hertz-Saebbö1998Göteborgs Kvinnliga IK27,83
4Lisa Warfvinge1998Varbergs GIF27,97

Heat 2
       
1Josefin Persson1998Sävedalens AIK27,19
2Lisa Björklund1998Göteborgs Kvinnliga IK28,44
3Amanda Lindahl1998Lerum FI28,74
4Emelie Rantzov1998IK Ymer29,18

Heat 3
       
1Stina Ahlbertz1998Göteborgs Kvinnliga IK28,32
2Ellinor Söderberg1998Mölndals AIK28,64
3Anna Nedergaard1998Aalborg Atletik og Motion29,81
 Sara Overgaard1998IF KvilleDQF 4.2.9

Heat 4
       
1Ellen Stübner1998Göteborgs Kvinnliga IK27,86
2Lisa Åhlström1998Mölndals AIK29,54
3Isabelle Melin1998IF Kville30,93
4Elsa Kayser1998IF Rigor31,61

Heat 5
       
1Moa Kjellsson1998IK Orient29,14
2Alva Hilmersson1998IF Rigor30,42
3Anna Bengtsson1998Sävedalens AIK31,07
4Lovisa Wallman1998Varbergs GIF32,58

Heat 6
       
1Linnéa Johansson1998IK Ymer27,77
2Amanda Holmberg1998Lidköpings IS28,26
3Prescilia Bakuba1998Ullevi FK29,53
4Moa Carlsson1998Sävedalens AIK30,68

Heat 7
       
1Rebecca Pettersson1998Ullevi FK30,38
2Jovanna Pekic1998IFK Göteborg33,26
3Fanny Hultén1998IF Rigor33,46
4Nora Berglin1998Mölndals AIK34,21

Heat 8
       
1Ida Bengtsson1998Falkenbergs IK28,62
2Sofia Stolpe1998IF Rigor29,68
3Lisa Hedbäck1998Göteborgs Kvinnliga IK35,01

F14 (-98) 200 m Final - Sammanställning
       
1Josefin Persson1998Sävedalens AIK27,19
2Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK27,30
3Miranda Uttgren1998Tanums IF27,50
4Linnéa Johansson1998IK Ymer27,77
5Tess Hertz-Saebbö1998Göteborgs Kvinnliga IK27,83
6Ellen Stübner1998Göteborgs Kvinnliga IK27,86
7Lisa Warfvinge1998Varbergs GIF27,97
8Amanda Holmberg1998Lidköpings IS28,26
9Stina Ahlbertz1998Göteborgs Kvinnliga IK28,32
10Lisa Björklund1998Göteborgs Kvinnliga IK28,44
11Ida Bengtsson1998Falkenbergs IK28,62
12Ellinor Söderberg1998Mölndals AIK28,64
13Amanda Lindahl1998Lerum FI28,74
14Moa Kjellsson1998IK Orient29,14
15Emelie Rantzov1998IK Ymer29,18
16Prescilia Bakuba1998Ullevi FK29,53
17Lisa Åhlström1998Mölndals AIK29,54
18Sofia Stolpe1998IF Rigor29,68
19Anna Nedergaard1998Aalborg Atletik og Motion29,81
20Rebecca Pettersson1998Ullevi FK30,38
21Alva Hilmersson1998IF Rigor30,42
22Moa Carlsson1998Sävedalens AIK30,68
23Isabelle Melin1998IF Kville30,93
24Anna Bengtsson1998Sävedalens AIK31,07
25Elsa Kayser1998IF Rigor31,61
26Lovisa Wallman1998Varbergs GIF32,58
27Jovanna Pekic1998IFK Göteborg33,26
28Fanny Hultén1998IF Rigor33,46
29Nora Berglin1998Mölndals AIK34,21
30Lisa Hedbäck1998Göteborgs Kvinnliga IK35,01
 Sara Overgaard1998IF KvilleDQF 4.2.9

F14 (-98) 1 000 m Final19/11  15:45

Heat 1
       
1Josefin Persson1998Sävedalens AIK3,15,52
2Alice Greberg1998Mölndals AIK3,20,84
3Anna Bengtsson1998Sävedalens AIK3,22,40
4Sara Overgaard1998IF Kville3,22,49
5Saga Backteman1998Lerum FI3,30,56
6Ellen Stübner1998Göteborgs Kvinnliga IK3,36,66
 Sandra Vallin1998Brattås CKDNF

Heat 2
       
1Moa Carlsson1998Sävedalens AIK3,18,35
2Isabelle Melin1998IF Kville3,24,68
3Felicia Buiten1998IF Kville3,30,03
4Nora Berglin1998Mölndals AIK3,34,31
5Sara Molnar1998Mölndals AIK3,35,66
6Carolina Madsen1998Göteborgs Kvinnliga IK3,48,82
 Michelle Vickberg1998Ullevi FKDNF

F14 (-98) 1 000 m Final - Sammanställning
       
1Josefin Persson1998Sävedalens AIK3,15,52
2Moa Carlsson1998Sävedalens AIK3,18,35
3Alice Greberg1998Mölndals AIK3,20,84
4Anna Bengtsson1998Sävedalens AIK3,22,40
5Sara Overgaard1998IF Kville3,22,49
6Isabelle Melin1998IF Kville3,24,68
7Felicia Buiten1998IF Kville3,30,03
8Saga Backteman1998Lerum FI3,30,56
9Nora Berglin1998Mölndals AIK3,34,31
10Sara Molnar1998Mölndals AIK3,35,66
11Ellen Stübner1998Göteborgs Kvinnliga IK3,36,66
12Carolina Madsen1998Göteborgs Kvinnliga IK3,48,82
 Sandra Vallin1998Brattås CKDNF
 Michelle Vickberg1998Ullevi FKDNF

F14 (-98) 60 mh Försök20/11  11:30

Heat 1
       
1Tess Hertz-Saebbö1998Göteborgs Kvinnliga IK9,37q
2Amanda Holmberg1998Lidköpings IS9,50q
3Emelie Rantzov1998IK Ymer9,96q
4Josefin Persson1998Sävedalens AIK10,38q
5Sara Overgaard1998IF Kville11,12q
6Sara Molnar1998Mölndals AIK11,62q
 Prescilia Bakuba1998Ullevi FKDNS

Heat 2
       
1Lisa Björklund1998Göteborgs Kvinnliga IK10,05q
2Felicia Buiten1998IF Kville11,77q
3Annie Fingal1998Sävedalens AIK11,86
4Sara Elewi1998Ullevi FK12,34
5Elin Steene1998IK Orient12,37
6Alice Greberg1998Mölndals AIK12,42
7Carolina Madsen1998Göteborgs Kvinnliga IK12,52
8Nora Berglin1998Mölndals AIK12,58

F14 (-98) 60 mh Försök - Sammanställning
       
1Tess Hertz-Saebbö1998Göteborgs Kvinnliga IK9,37q
2Amanda Holmberg1998Lidköpings IS9,50q
3Emelie Rantzov1998IK Ymer9,96q
4Lisa Björklund1998Göteborgs Kvinnliga IK10,05q
5Josefin Persson1998Sävedalens AIK10,38q
6Sara Overgaard1998IF Kville11,12q
7Sara Molnar1998Mölndals AIK11,62q
8Felicia Buiten1998IF Kville11,77q
9Annie Fingal1998Sävedalens AIK11,86
10Sara Elewi1998Ullevi FK12,34
11Elin Steene1998IK Orient12,37
12Alice Greberg1998Mölndals AIK12,42
13Carolina Madsen1998Göteborgs Kvinnliga IK12,52
14Nora Berglin1998Mölndals AIK12,58
 Prescilia Bakuba1998Ullevi FKDNS

F14 (-98) 60 mh Final20/11  13:40
       
1Tess Hertz-Saebbö1998Göteborgs Kvinnliga IK9,40
2Amanda Holmberg1998Lidköpings IS9,46
3Emelie Rantzov1998IK Ymer10,36
4Sara Overgaard1998IF Kville11,08
5Annie Fingal1998Sävedalens AIK11,63
6Sara Molnar1998Mölndals AIK11,64
7Felicia Buiten1998IF Kville11,69
 Lisa Björklund1998Göteborgs Kvinnliga IKDNF

F14 (-98) Höjd Final19/11  11:00
       
1Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK161
2Amanda Holmberg1998Lidköpings IS154
3Sofia Lindwall1998Göteborgs Kvinnliga IK151
4Linn Sander1998Lerum FI148148/2
5Ida Bengtsson1998Falkenbergs IK148148/3
6Miranda Sundberg1998IK Ymer145
7Tess Hertz-Saebbö1998Göteborgs Kvinnliga IK140140/1
8Anna Nedergaard1998Aalborg Atletik og Motion140140/1+1r
9Elin Störholt1998Mölndals AIK140140/2
10Julia Pettersson1998Ullevi FK140140/2+2r
11Stina Ahlbertz1998Göteborgs Kvinnliga IK135135/1
12Elin Steene1998IK Orient135135/1+2r
13Cecilia Jönsson1998IF Kville135135/2
13Sofia Stolpe1998IF Rigor135135/2
15Evelina Olsson1998IK Orient135135/3
16Anna Larsson1998Varbergs GIF130130/1
17Felicia Buiten1998IF Kville130130/3
17Annie Fingal1998Sävedalens AIK130130/3
 Judith Wagersten1998Falkenbergs IK
 Rakel Burgén1998IFK Göteborg
 Elsa Lilljegren1998Göteborgs Kvinnliga IK
 Frida Udd1998Göteborgs Kvinnliga IK

F14 (-98) Stav Final20/11  11:30
       
1Felicia Buiten1998IF Kville140
 Annie Fingal1998Sävedalens AIK 

F14 (-98) Längd Final20/11  12:30
       
1Lærke Nilsson1998Aalborg Atletik og Motion500
2Ida Bengtsson1998Falkenbergs IK495
3Tess Hertz-Saebbö1998Göteborgs Kvinnliga IK490
4Josefin Persson1998Sävedalens AIK484
5Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK462
6Stina Ahlbertz1998Göteborgs Kvinnliga IK459
7Anna Larsson1998Varbergs GIF451
8Sofia Lindwall1998Göteborgs Kvinnliga IK450
9Amanda Holmberg1998Lidköpings IS448
10Elin Steene1998IK Orient447
11Emelie Rantzov1998IK Ymer442
12Moa Kjellsson1998IK Orient439
13Ellen Stübner1998Göteborgs Kvinnliga IK436
14Elin Störholt1998Mölndals AIK408(403)
15Anna Nedergaard1998Aalborg Atletik og Motion408(390)
16Lovisa Wallman1998Varbergs GIF404
17Isabelle Melin1998IF Kville403
18Vilja Ågren1998Göteborgs Kvinnliga IK399
19Carolina Madsen1998Göteborgs Kvinnliga IK395
20Lisa Björklund1998Göteborgs Kvinnliga IK393
21Rebecca Pettersson1998Ullevi FK392
22Sofia Stolpe1998IF Rigor391
23Sara Elewi1998Ullevi FK389(381)
24Cecilia Jönsson1998IF Kville389(379)
25Saga Backteman1998Lerum FI374
26Felicia Buiten1998IF Kville367
27Emilia Andersson1998Varbergs GIF365
28Sara Overgaard1998IF Kville359
29Elsa Kayser1998IF Rigor348
30Lisa Hedbäck1998Göteborgs Kvinnliga IK337
31Vilma Smedberg1998Ullevi FK330
32Emily Strand1998Mölndals AIK327
 Sara Sjögren1998Stenungsunds FI
 Agnes Ingvarsson1999Varbergs GIF
 Jennifer Rudberg1998IK Ymer
 Sarah Besker1998Sävedalens AIK
 Wilma Svirins1998IFK Göteborg
 Michelle Vickberg1998Ullevi FK
 Lisa Warfvinge1998Varbergs GIF

F14 (-98) Tresteg Final19/11  14:10
       
1Sofia Lindwall1998Göteborgs Kvinnliga IK992986
2Prescilia Bakuba1998Ullevi FK992943
3Josefin Persson1998Sävedalens AIK922
4Anna Nedergaard1998Aalborg Atletik og Motion909
5Sandra Vallin1998Brattås CK908
6Matilda Blomstrand1998Wärnamo SK900
7Felicia Buiten1998IF Kville886
8Cecilia Jönsson1998IF Kville828
9Isabelle Melin1998IF Kville802
10Carolina Madsen1998Göteborgs Kvinnliga IK791
 Sara Sjögren1998Stenungsunds FI
 Judith Wagersten1998Falkenbergs IK
 Sara Elewi1998Ullevi FK
 Elsa Lilljegren1998Göteborgs Kvinnliga IK

F14 (-98) Kula Final20/11  15:05
       
1Amanda Holmberg1998Lidköpings IS1067
2Emma Söderström1998Göteborgs Kvinnliga IK951
3Josefin Persson1998Sävedalens AIK857
4Alva Hilmersson1998IF Rigor809(804)
5Emilia Andersson1998Varbergs GIF809(740)
6Ida Bengtsson1998Falkenbergs IK778
7Lovisa Wallman1998Varbergs GIF767
8Anna Bengtsson1998Sävedalens AIK739
9Julia Pettersson1998Ullevi FK688
10Isabelle Melin1998IF Kville666
11Fanny Hultén1998IF Rigor654
12Emily Strand1998Mölndals AIK582
13Jovanna Pekic1998IFK Göteborg580
14Maja Nyberg1998Varbergs GIF571
 Sara Sjögren1998Stenungsunds FI
 Agnes Ingvarsson1999Varbergs GIF
 Jennifer Rudberg1998IK Ymer

F13 (-99) 60 m Försök19/11  12:10

Heat 1
       
1Moa Rylander1999Mölndals AIK8,36q
2Laura von Schedvin1999IK Ymer8,55q
3Sara Pettersson1999Hälle IF8,82q
4Rebecca Strand1999Örgryte IS8,98
5Ellinor Kleiven1999Sävedalens AIK9,02
6Lizzie Hager1999Lerum FI9,37
7Beatrice Brink1999IF Kville9,66
8Julia Öst1999Sätila SK10,83

Heat 2
       
1Miranda Widdgård1999Hälle IF8,48q
2Wilma Eriksson1999IK Ymer8,77q
3Sofia Olsson1999Sävedalens AIK8,92q
4Matilda Fogelberg1999Örgryte IS9,20
5Olivia Ahl Orrbén1999Lidköpings IS9,42
6Elvira Adolfsson1999Örgryte IS9,53
7Julia Kristiansson1999Tingbergs AIS9,91
8Tilda Nordin1999IF Kville10,16

Heat 3
       
1Madeleine Söderlund1999Lerum FI8,52q
2Lisa Petrusson1999Göteborgs Kvinnliga IK8,57q
3Tilde Rosell1999Ullevi FK8,69q
4Alice Johansson1999IF Rigor8,78q
5Tilda Berensson1999IF Kville8,86q
6Anna Widerberg1999Hälle IF9,19
7Lana Klaric-Lundh1999Göteborgs Kvinnliga IK9,23
8Tilda Oldberg1999Sävedalens AIK9,25

Heat 4
       
1Hanna Bergqvist1999IK Ymer8,73q
2Alva Murtoniemi Gräbel1999Örgryte IS8,92q
3Sif Poulsen1999IF Rigor9,06
4Maria Runneberger1999Sävedalens AIK9,29
5Emilia Johansson1999Ullevi FK9,39
6Kajsa Högberg1999IF Rigor9,45
7Alyssa Senor1999Ullevi FK9,62
8Hanna Menonen1999Göteborgs Kvinnliga IK10,01

Heat 5
       
1Frida Johansson1999Mölndals AIK8,55q
2Lina Jehander1999Göteborgs Kvinnliga IK8,72q
3Emma Hamilton1999Örgryte IS8,83q
4Caroline Nilsson1999Göteborgs Kvinnliga IK8,95
5Isa Rönneblad1999IF Rigor9,31
6Emma Magnusson1999Mölndals AIK9,59
7Hedvig Norlén1999IFK Göteborg9,70

F13 (-99) 60 m Försök - Sammanställning
       
1Moa Rylander1999Mölndals AIK8,36q
2Miranda Widdgård1999Hälle IF8,48q
3Madeleine Söderlund1999Lerum FI8,52q
4Laura von Schedvin1999IK Ymer8,55q
5Frida Johansson1999Mölndals AIK8,55q
6Lisa Petrusson1999Göteborgs Kvinnliga IK8,57q
7Tilde Rosell1999Ullevi FK8,69q
8Lina Jehander1999Göteborgs Kvinnliga IK8,72q
9Hanna Bergqvist1999IK Ymer8,73q
10Wilma Eriksson1999IK Ymer8,77q
11Alice Johansson1999IF Rigor8,78q
12Sara Pettersson1999Hälle IF8,82q
13Emma Hamilton1999Örgryte IS8,83q
14Tilda Berensson1999IF Kville8,86q
15Sofia Olsson1999Sävedalens AIK8,92q
16Alva Murtoniemi Gräbel1999Örgryte IS8,92q
17Caroline Nilsson1999Göteborgs Kvinnliga IK8,95
18Rebecca Strand1999Örgryte IS8,98
19Ellinor Kleiven1999Sävedalens AIK9,02
20Sif Poulsen1999IF Rigor9,06
21Anna Widerberg1999Hälle IF9,19
22Matilda Fogelberg1999Örgryte IS9,20
23Lana Klaric-Lundh1999Göteborgs Kvinnliga IK9,23
24Tilda Oldberg1999Sävedalens AIK9,25
25Maria Runneberger1999Sävedalens AIK9,29
26Isa Rönneblad1999IF Rigor9,31
27Lizzie Hager1999Lerum FI9,37
28Emilia Johansson1999Ullevi FK9,39
29Olivia Ahl Orrbén1999Lidköpings IS9,42
30Kajsa Högberg1999IF Rigor9,45
31Elvira Adolfsson1999Örgryte IS9,53
32Emma Magnusson1999Mölndals AIK9,59
33Alyssa Senor1999Ullevi FK9,62
34Beatrice Brink1999IF Kville9,66
35Hedvig Norlén1999IFK Göteborg9,70
36Julia Kristiansson1999Tingbergs AIS9,91
37Hanna Menonen1999Göteborgs Kvinnliga IK10,01
38Tilda Nordin1999IF Kville10,16
39Julia Öst1999Sätila SK10,83

F13 (-99) 60 m A-Final19/11  14:00

Heat A
       
1Moa Rylander1999Mölndals AIK8,22
2Miranda Widdgård1999Hälle IF8,34
3Frida Johansson1999Mölndals AIK8,49
4Laura von Schedvin1999IK Ymer8,55
5Madeleine Söderlund1999Lerum FI8,57
6Lisa Petrusson1999Göteborgs Kvinnliga IK8,59
7Lina Jehander1999Göteborgs Kvinnliga IK8,64
8Tilde Rosell1999Ullevi FK8,77

Heat B
       
1Wilma Eriksson1999IK Ymer8,79
2Emma Hamilton1999Örgryte IS8,81
3Alice Johansson1999IF Rigor8,84
4Hanna Bergqvist1999IK Ymer8,85
5Alva Murtoniemi Gräbel1999Örgryte IS8,87
6Sara Pettersson1999Hälle IF8,99
7Sofia Olsson1999Sävedalens AIK9,09
 Tilda Berensson1999IF KvilleDNS

F13 (-99) 200 m Final20/11  16:50

Heat 1
       
1Madeleine Söderlund1999Lerum FI28,03
2Lina Jehander1999Göteborgs Kvinnliga IK28,37
3Alma Kilpeläinen1999Ljungby FIK28,61
4Ellinor Kleiven1999Sävedalens AIK30,37

Heat 2
       
1Frida Johansson1999Mölndals AIK29,28
2Vilma Snygg1999IK Ymer29,86
3Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IK30,44
4Erika Alkstrand1999IK Ymer31,75

Heat 3
       
1Laura von Schedvin1999IK Ymer28,81
2Sara Pettersson1999Hälle IF29,52
3Matilda Fogelberg1999Örgryte IS30,92
4Vera Leo2000Mölndals AIK34,00

Heat 4
       
1Miranda Widdgård1999Hälle IF28,29
2Emma Hamilton1999Örgryte IS29,85
3Sara Gunnarsson1999Mölndals AIK30,89
4Lana Klaric-Lundh1999Göteborgs Kvinnliga IK31,54

Heat 5
       
1Hanna Bergqvist1999IK Ymer29,51
2Caroline Nilsson1999Göteborgs Kvinnliga IK29,60
3Filippa Moum1999Hälle IF30,82
4Isa Rönneblad1999IF Rigor31,66

Heat 6
       
1Moa Rylander1999Mölndals AIK28,35
2Lina Toremark1999Örgryte IS29,74
3Alice Kjellander2000Sävedalens AIK30,66
 Johanna Andersson1999Lerum FIDNS

Heat 7
       
1Lisa Petrusson1999Göteborgs Kvinnliga IK29,23
2Linnéa Wijk2000Lerum FI31,12
3Beatrice Brink1999IF Kville31,52
4Stina Nyström1999Örgryte IS34,16

Heat 8
       
1Alice Johansson1999IF Rigor29,73
2Rebecca Strand1999Örgryte IS30,97
3Emma Magnusson1999Mölndals AIK31,52
4Alyssa Senor1999Ullevi FK33,35

Heat 9
       
1Anna Widerberg1999Hälle IF30,52
2Nathalie Eriksson1999IK Ymer32,57
 Maria Runneberger1999Sävedalens AIKDNS

F13 (-99) 200 m Final - Sammanställning
       
1Madeleine Söderlund1999Lerum FI28,03
2Miranda Widdgård1999Hälle IF28,29
3Moa Rylander1999Mölndals AIK28,35
4Lina Jehander1999Göteborgs Kvinnliga IK28,37
5Alma Kilpeläinen1999Ljungby FIK28,61
6Laura von Schedvin1999IK Ymer28,81
7Lisa Petrusson1999Göteborgs Kvinnliga IK29,23
8Frida Johansson1999Mölndals AIK29,28
9Hanna Bergqvist1999IK Ymer29,51
10Sara Pettersson1999Hälle IF29,52
11Caroline Nilsson1999Göteborgs Kvinnliga IK29,60
12Alice Johansson1999IF Rigor29,73
13Lina Toremark1999Örgryte IS29,74
14Emma Hamilton1999Örgryte IS29,85
15Vilma Snygg1999IK Ymer29,86
16Ellinor Kleiven1999Sävedalens AIK30,37
17Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IK30,44
18Anna Widerberg1999Hälle IF30,52
19Alice Kjellander2000Sävedalens AIK30,66
20Filippa Moum1999Hälle IF30,82
21Sara Gunnarsson1999Mölndals AIK30,89
22Matilda Fogelberg1999Örgryte IS30,92
23Rebecca Strand1999Örgryte IS30,97
24Linnéa Wijk2000Lerum FI31,12
25Beatrice Brink1999IF Kville31,52
26Emma Magnusson1999Mölndals AIK31,52
27Lana Klaric-Lundh1999Göteborgs Kvinnliga IK31,54
28Isa Rönneblad1999IF Rigor31,66
29Erika Alkstrand1999IK Ymer31,75
30Nathalie Eriksson1999IK Ymer32,57
31Alyssa Senor1999Ullevi FK33,35
32Vera Leo2000Mölndals AIK34,00
33Stina Nyström1999Örgryte IS34,16
 Johanna Andersson1999Lerum FIDNS
 Maria Runneberger1999Sävedalens AIKDNS

F13 (-99) 800 m Final19/11  15:15

Heat 1
       
1Beatrice Brink1999IF Kville2,33,95
2Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IK2,35,74
3Sara Gunnarsson1999Mölndals AIK2,38,10
4Cornelia Storm Karlén1999Lidköpings IS2,47,16
5Stella Andersson1999Göteborgs Kvinnliga IK2,47,41
6Frida Johansson1999Mölndals AIK2,47,67
7Stina Nyström1999Örgryte IS3,02,86

Heat 2
       
1Emma Magnusson1999Mölndals AIK2,35,81
2Tova Lindström1999Brattås CK2,52,64
3Sofia Olsson1999Sävedalens AIK3,01,40
4Emma Johansson1999Göteborgs Kvinnliga IK3,07,59
5Evelina Hall1999Mölndals AIK3,17,34
6Julia Öst1999Sätila SK3,19,95

F13 (-99) 800 m Final - Sammanställning
       
1Beatrice Brink1999IF Kville2,33,95
2Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IK2,35,74
3Emma Magnusson1999Mölndals AIK2,35,81
4Sara Gunnarsson1999Mölndals AIK2,38,10
5Cornelia Storm Karlén1999Lidköpings IS2,47,16
6Stella Andersson1999Göteborgs Kvinnliga IK2,47,41
7Frida Johansson1999Mölndals AIK2,47,67
8Tova Lindström1999Brattås CK2,52,64
9Sofia Olsson1999Sävedalens AIK3,01,40
10Stina Nyström1999Örgryte IS3,02,86
11Emma Johansson1999Göteborgs Kvinnliga IK3,07,59
12Evelina Hall1999Mölndals AIK3,17,34
13Julia Öst1999Sätila SK3,19,95

F13 (-99) 60 mh Försök20/11  11:00

Heat 1
       
1Sara Gunnarsson1999Mölndals AIK11,38q
2Isa Rönneblad1999IF Rigor11,39q
3Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IK11,48q
4Evelina Hall1999Mölndals AIK12,61q
 Nanna Murholm2001Aalborg Atletik og MotionDNS
 Alyssa Senor1999Ullevi FKDNS
 Wilma Eriksson1999IK YmerDNF

Heat 2
       
1Alma Kilpeläinen1999Ljungby FIK10,02q
2Madeleine Söderlund1999Lerum FI11,14q
3Miranda Widdgård1999Hälle IF11,23q
4Emma Magnusson1999Mölndals AIK11,84q
5Astrid Woxenius1999Sävedalens AIK12,62
6Nathalie Eriksson1999IK Ymer13,21
 Emma Sofie Pedersen2001Aalborg Atletik og MotionDNS

F13 (-99) 60 mh Final20/11  13:30
       
1Alma Kilpeläinen1999Ljungby FIK9,83
2Miranda Widdgård1999Hälle IF10,64
3Isa Rönneblad1999IF Rigor11,26
4Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IK11,34
5Sara Gunnarsson1999Mölndals AIK11,46
6Emma Magnusson1999Mölndals AIK11,88
7Evelina Hall1999Mölndals AIK12,82
 Madeleine Söderlund1999Lerum FIDNF

F13 (-99) Höjd Final19/11  14:45
       
1Alice Johansson1999IF Rigor141
2Sif Poulsen1999IF Rigor138
3Olivia Ahl Orrbén1999Lidköpings IS135135/2
4Maria Runneberger1999Sävedalens AIK135135/3
5Frida Johansson1999Mölndals AIK132
6Sara Gunnarsson1999Mölndals AIK129
7Isabell Hulthén1999Brattås CK126126/1
8Julia Kristiansson1999Tingbergs AIS126126/3
9Tilda Nordin1999IF Kville123123/1
10Wilma Eriksson1999IK Ymer123123/1 +1r
11Cornelia Storm Karlén1999Lidköpings IS120
12Stina Nyström1999Örgryte IS115
 Astrid Lees1999Brattås CK
 Kajsa Högberg1999IF Rigor
 Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IK
 Sofia Walter1999Göteborgs Kvinnliga IK

F13 (-99) Stav Final20/11  11:30
       
1Tilda Berensson1999IF Kville200

F13 (-99) Längd Final20/11  12:30
       
1Alma Kilpeläinen1999Ljungby FIK482
2Moa Rylander1999Mölndals AIK480
3Miranda Widdgård1999Hälle IF470
4Johanna Andersson1999Lerum FI469
5Alva Murtoniemi Gräbel1999Örgryte IS467
6Laura von Schedvin1999IK Ymer466
7Lisa Petrusson1999Göteborgs Kvinnliga IK448
8Frida Johansson1999Mölndals AIK441
9Hanna Bergqvist1999IK Ymer436
10Sif Poulsen1999IF Rigor435
11Isa Rönneblad1999IF Rigor433
12Vilma Snygg1999IK Ymer429
13Sara Gunnarsson1999Mölndals AIK426
14Filippa Moum1999Hälle IF424
15Tilda Oldberg1999Sävedalens AIK422
16Lana Klaric-Lundh1999Göteborgs Kvinnliga IK420
17Matilda Fogelberg1999Örgryte IS416
18Lina Toremark1999Örgryte IS412
19Elin Liljeblad1999Varbergs GIF411
20Rebecca Strand1999Örgryte IS409
21Julia Kristiansson1999Tingbergs AIS408
22Alice Johansson1999IF Rigor406
23Caroline Nilsson1999Göteborgs Kvinnliga IK404(400)
24Sara Pettersson1999Hälle IF404(385)
25Lina Jehander1999Göteborgs Kvinnliga IK402
26Anna Widerberg1999Hälle IF400
27Emilia Johansson1999Ullevi FK392
28Emma Nilsson1999Mölndals AIK390
29Maria Runneberger1999Sävedalens AIK389(382)
30Emma Magnusson1999Mölndals AIK389(378)
31Elvira Adolfsson1999Örgryte IS387
32Ellinor Kleiven1999Sävedalens AIK386
33Erika Alkstrand1999IK Ymer384
34Astrid Woxenius1999Sävedalens AIK378
35Andrea Johansson1999IK Ymer375
36Wilma Nilsson1999Örgryte IS371
37Agnes Ingvarsson1999Varbergs GIF370
38Alyssa Senor1999Ullevi FK357
39Beatrice Brink1999IF Kville351
40Alva Lind1999Göteborgs Kvinnliga IK348
41Stina Nyström1999Örgryte IS343
42Nathalie Eriksson1999IK Ymer331
43Hanna Sandberg1999Göteborgs Kvinnliga IK324
 Emma Hamilton1999Örgryte IS
 Sofia Walter1999Göteborgs Kvinnliga IK
 Emma Johansson1999Göteborgs Kvinnliga IK

F13 (-99) Tresteg Final19/11  11:00
       
1Fatime Kone1999Ullevi FK1033
2Sif Poulsen1999IF Rigor943
3Tilda Oldberg1999Sävedalens AIK940
4Maria Runneberger1999Sävedalens AIK903
5Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IK895
6Lizzie Hager1999Lerum FI883
7Lina Toremark1999Örgryte IS882
8Emma Nilsson1999Mölndals AIK874
9Isa Rönneblad1999IF Rigor873
10Sara Gunnarsson1999Mölndals AIK865
11Olivia Ahl Orrbén1999Lidköpings IS863
12Emma Johansson1999Göteborgs Kvinnliga IK848
13Tova Lindström1999Brattås CK847
14Emma Magnusson1999Mölndals AIK837
15Elvira Adolfsson1999Örgryte IS833
16Kajsa Högberg1999IF Rigor811
17Tilda Nordin1999IF Kville781
18Alva Lind1999Göteborgs Kvinnliga IK778
 Tilda Berensson1999IF Kville
 Agnes Lycke2000IK Bergaström
 Moa Rylander1999Mölndals AIK
 Anna Kuutti1999Tingbergs AIS
 Alyssa Senor1999Ullevi FK

F13 (-99) Kula Final20/11  15:55
       
1Wilma Eriksson1999IK Ymer1012
2Johanna Andersson1999Lerum FI908
3Tilda Oldberg1999Sävedalens AIK882
4Maria Runneberger1999Sävedalens AIK845
5Andrea Johansson1999IK Ymer844
6Agnes Ingvarsson1999Varbergs GIF824
7Hanna Sandberg1999Göteborgs Kvinnliga IK797
7Lana Klaric-Lundh1999Göteborgs Kvinnliga IK797
9Hedvig Norlén1999IFK Göteborg789
10Elin Liljeblad1999Varbergs GIF781
11Anna Påsse1999Göteborgs Kvinnliga IK749
12Hanna Bergqvist1999IK Ymer713
13Alva Lind1999Göteborgs Kvinnliga IK694
14Isa Rönneblad1999IF Rigor687
15Hanna Menonen1999Göteborgs Kvinnliga IK559
16Astrid Woxenius1999Sävedalens AIK533
 Emma Johansson1999Göteborgs Kvinnliga IK

F12 (-00) 60 m Final20/11  11:40

Heat 1
       
1Hedda Jagstedt2000Göteborgs Kvinnliga IK8,90
2Nathalie Richter2000Aalborg Atletik og Motion9,03
3Alexandra Pekic2000IFK Göteborg9,39
4Saga Norin2000Kongahälla AIK9,41
5Ebba Molinder2000Mölndals AIK9,56
6Elin Bengtsson2000Falkenbergs IK9,80
7Elin Eriksson2000IF Kville9,98
8Emmy Alvius2000Sätila SK11,02

Heat 2
       
1Linnéa Wijk2000Lerum FI9,03
2Alice Kjellander2000Sävedalens AIK9,33
3Olivia Lindström2000Örgryte IS9,49
4Katja Gudmand-Hoyer2000Mölndals AIK9,57
5Linn Hertz-Saebbö2000Göteborgs Kvinnliga IK9,62
6Clara Augustsson2000IK Ymer9,84
7Vera Leo2000Mölndals AIK9,97
8Linnea Wahlbeck2000Sätila SK10,93

Heat 3
       
1Henriette Schnack2000Aalborg Atletik og Motion9,04
2Julia Björkman2000IF Kville9,27
3Ella Melin2000Örgryte IS9,45
4Agnes Lycke2000IK Bergaström9,53
5Alexandra Schill2000Mölndals AIK9,79
6Sabina Ört2000Sätila SK10,41
7Nora Rocksén2000Göteborgs Kvinnliga IK10,74
8Anna Davoodi2000Mölndals AIK10,97

Heat 4
       
1Wilma Källquist2000Örgryte IS9,08
2Elsa Palm2000Sävedalens AIK9,37
3Tilde Huldt2000Göteborgs Kvinnliga IK9,61
4Vilma Hansson2000Mölndals AIK10,16
5Malena Ljungqvist-Thoen2000Göteborgs Kvinnliga IK10,62
6Miranda Wahlbeck2000Sätila SK10,88
7Helena Hogedal2000Kongahälla AIK11,07
8Matilda Fröberg2000IF Rigor11,10

Heat 5
       
1Mathilde Pritzel Nielsen2000Aalborg Atletik og Motion8,51
2Julia Johansson2000IK Bergaström9,03
3Evelina Bengtsson2000Falkenbergs IK9,52
4Jessica Hedqvist2000IF Rigor9,54
5Josefin Ahlgren Vennklev2000Örgryte IS9,86
6Ella Zackrisson2000Göteborgs Kvinnliga IK10,02
7Sofia Dotevall2000Mölndals AIK10,60
8Sol Rojas2000Ullevi FK10,85

Heat 6
       
1Elin Fredriksson2000IF Kville8,92
2Cornelia Rutgersson2000Brattås CK9,44
3Elsa Strömer2000Sävedalens AIK9,71
4Nathalie Nyström2000Örgryte IS9,76
5Fiona Clancy2000Göteborgs Kvinnliga IK10,36
6Sandra Olofsson2000Mölndals AIK10,47
7Åsa Fagergren2000Kongahälla AIK10,51

Heat 7
       
1Madeleine Winberg2000Mölndals AIK9,13
2Olivia Melby2000Varbergs GIF9,38
3Andrea Jarlhage2000IFK Göteborg9,50
4Embla Ingelman-Sundberg2000Majornas IK9,57
5Ebba Jernmark-Burrows2000Hälle IF9,58
6Linnea Bengtsson2000Falkenbergs IK10,67
7Filippa Petersson2000Sätila SK11,41
8Lina Johansson2000Sätila SK11,72

F12 (-00) 600 m Final19/11  15:00

Heat 1
       
1Alice Kjellander2000Sävedalens AIK1,55,39
2Elin Eriksson2000IF Kville2,04,31
3Klara Leijon2000IK Ymer2,09,70
4Ebba Molinder2000Mölndals AIK2,11,16
5Linnéa Hovtun2000Örgryte IS2,11,45
6Miranda Wahlbeck2000Sätila SK2,21,12

Heat 2
       
1Elsa Palm2000Sävedalens AIK1,49,65
2Tilda Elvljung2000IK Ymer1,51,13
3Sara Dahlén2000Lerum FI2,01,09
4Ebba Jernmark-Burrows2000Hälle IF2,08,52
5Emma Kling2000IF Kville2,12,29
6Matilda Fröberg2000IF Rigor2,13,41

Heat 3
       
1Ella Zackrisson2000Göteborgs Kvinnliga IK1,59,10
2Sofie Eriksson2000Sävedalens AIK2,00,43
3Embla Ingelman-Sundberg2000Majornas IK2,16,14
4Linnéa Andersson2000Mölndals AIK2,18,13
5Sol Rojas2000Ullevi FK2,25,75
6Elina Hanson2000Göteborgs Kvinnliga IK2,37,30

Heat 4
       
1Astrid Ekström2000Göteborgs Kvinnliga IK2,05,70
2Linn Hertz-Saebbö2000Göteborgs Kvinnliga IK2,05,74
3Tova Olausson2000IK Ymer2,08,44
4Vilma Hansson2000Mölndals AIK2,14,06
5Sabina Ört2000Sätila SK2,19,71
6Filippa Petersson2000Sätila SK2,35,78

Heat 5
       
1Nathalie Richter2000Aalborg Atletik og Motion1,49,11
2Alexandra Pekic2000IFK Göteborg2,01,95
3Matilda Ekenberg2000Sävedalens AIK2,10,57
4Tilde Huldt2000Göteborgs Kvinnliga IK2,12,34
5Amanda Mullins2000Mölndals AIK2,17,96
6Sofia Dotevall2000Mölndals AIK2,27,22

F12 (-00) Höjd Final20/11  14:55
       
 Ella Darrell2001Lerum FI 
 Jennie Levinsson2000IK Ymer135
 Elin Fredriksson2000IF Kville132
 Mathilde Pritzel Nielsen2000Aalborg Atletik og Motion132
 Katja Gudmand-Hoyer2000Mölndals AIK132
 Ella Zackrisson2000Göteborgs Kvinnliga IK132
 Elsa Palm2000Sävedalens AIK129
 Elna Nilsson2000Brattås CK129
 Linnéa Hovtun2000Örgryte IS126
 Evelina Bengtsson2000Falkenbergs IK126
 Olivia Melby2000Varbergs GIF120
 Sofia Dotevall2000Mölndals AIK120
 Elin Bengtsson2000Falkenbergs IK120
 Embla Ingelman-Sundberg2000Majornas IK120
 Louise Karlsson2000Örgryte IS115
 Alice Kjellander2000Sävedalens AIK115
 Matilda Ekenberg2000Sävedalens AIK115
 Ebba Molinder2000Mölndals AIK115
 Vilma Hansson2000Mölndals AIK115
 Malin Guldbrand2000Mölndals AIK115
 Cornelia Rutgersson2000Brattås CK115
 Sabina Ört2000Sätila SK115
 Madeleine Winberg2000Mölndals AIK115
 Andrea Jarlhage2000IFK Göteborg115
 Linn Hertz-Saebbö2000Göteborgs Kvinnliga IK115
 Jessica Hedqvist2000IF Rigor115
 Malin Holm2000Mölndals AIK110
 Moa Persson2000IFK Göteborg110
 Nora Rocksén2000Göteborgs Kvinnliga IK110
 Malena Ljungqvist-Thoen2000Göteborgs Kvinnliga IK110
 Elin Eriksson2000IF Kville105
 Nathalie Lemark2000IF Kville105
 Alexandra Schill2000Mölndals AIK105
 Sandra Olofsson2000Mölndals AIK105
 Linnea Wahlbeck2000Sätila SK105
 Matilda Fröberg2000IF Rigor100
 Linnea Bengtsson2000Falkenbergs IK100
 Emmy Alvius2000Sätila SK100
 Elsa Wemmert2000IF Kville
 Nathalie Nyström2000Örgryte IS
 Elin Larsson2000Varbergs GIF
 Anna Grundin2000Mölndals AIK
 Anna Davoodi2000Mölndals AIK
 Julia Holmqvist2000IFK Göteborg

F12 (-00) Stav Final20/11  11:30
       
1Matilda Ekenberg2000Sävedalens AIK170
2Nathalie Lemark2000IF Kville150
 Elin Eriksson2000IF Kville 
 Clara Augustsson2000IK Ymer 

F12 (-00) Längd Final19/11  11:00
       
 Hedda Jagstedt2000Göteborgs Kvinnliga IK453
 Julia Johansson2000IK Bergaström436
 Mathilde Pritzel Nielsen2000Aalborg Atletik og Motion420
 Elin Fredriksson2000IF Kville416
 Julia Björkman2000IF Kville414
 Henriette Schnack2000Aalborg Atletik og Motion412
 Alice Kjellander2000Sävedalens AIK409
 Olivia Melby2000Varbergs GIF408
 Nathalie Richter2000Aalborg Atletik og Motion407
 Matilda Ekenberg2000Sävedalens AIK405
 Elsa Wemmert2000IF Kville403
 Johanna Sköldborg2000IF Kville399
 Ebba Molinder2000Mölndals AIK397
 Katja Gudmand-Hoyer2000Mölndals AIK397
 Wilma Källquist2000Örgryte IS396
 Linn Hertz-Saebbö2000Göteborgs Kvinnliga IK395
 Ebba Jernmark-Burrows2000Hälle IF388
 Elsa Palm2000Sävedalens AIK388
 Alexandra Pekic2000IFK Göteborg387
 Astrid Ekström2000Göteborgs Kvinnliga IK384
 Elsa Strömer2000Sävedalens AIK383
 Cornelia Rutgersson2000Brattås CK381
 Embla Ingelman-Sundberg2000Majornas IK381
 Saga Norin2000Kongahälla AIK377
 Elin Thorsson2000IF Kville375
 Elin Skarin2000Ullevi FK371
 Tilde Huldt2000Göteborgs Kvinnliga IK369
 Olivia Lindström2000Örgryte IS366
 Linnéa Andersson2000Mölndals AIK358
 Ida Björk2000Mölndals AIK358
 Linnea Petzold2000IFK Göteborg358
 Alexandra Schill2000Mölndals AIK356
 Nicole Helminski2000IF Rigor355
 Elina Hanson2000Göteborgs Kvinnliga IK351
 Josefin Ahlgren Vennklev2000Örgryte IS350
 Linnéa Hovtun2000Örgryte IS345
 Miranda Wahlbeck2000Sätila SK345
 Emma Kling2000IF Kville343
 Elin Eriksson2000IF Kville341
 Sofia Dotevall2000Mölndals AIK341
 Amanda Mullins2000Mölndals AIK340
 Louise Karlsson2000Örgryte IS339
 Clara Augustsson2000IK Ymer336
 Linnea Wahlbeck2000Sätila SK334
 Sabina Ört2000Sätila SK332
 Siri Runge2000IF Kville324
 Sandra Olofsson2000Mölndals AIK318
 Fiona Clancy2000Göteborgs Kvinnliga IK318
 Ella Melin2000Örgryte IS317
 Nathalie Lemark2000IF Kville313
 Andrea Kjellgren Szmida2000Mölndals AIK308
 Matilda Fröberg2000IF Rigor303
 Sol Rojas2000Ullevi FK288
 Moa Persson2000IFK Göteborg287
 Filippa Petersson2000Sätila SK286
 Emmy Alvius2000Sätila SK250
 Lina Johansson2000Sätila SK197
 Nathalie Nyström2000Örgryte IS
 Julia Johansson2000IK Bergaström
 Elin Larsson2000Varbergs GIF
 Ella Van de Voort2000Örgryte IS
 Alva Vastersson2000Varbergs GIF
 Julia Holmqvist2000IFK Göteborg

F12 (-00) Tresteg Final20/11  12:30
       
 Elin Fredriksson2000IF Kville913
 Malin Guldbrand2000Mölndals AIK895
 Henriette Schnack2000Aalborg Atletik og Motion878
 Nathalie Richter2000Aalborg Atletik og Motion877
 Julia Björkman2000IF Kville874
 Jessica Hedqvist2000IF Rigor853
 Embla Ingelman-Sundberg2000Majornas IK848
 Alice Kjellander2000Sävedalens AIK824
 Elsa Wemmert2000IF Kville821
 Alexandra Pekic2000IFK Göteborg820
 Matilda Ekenberg2000Sävedalens AIK807
 Elin Bengtsson2000Falkenbergs IK806
 Agnes Lycke2000IK Bergaström802
 Elsa Palm2000Sävedalens AIK800
 Ebba Molinder2000Mölndals AIK794
 Alexandra Schill2000Mölndals AIK792
 Nicole Helminski2000IF Rigor750
 Linnéa Andersson2000Mölndals AIK743
 Elin Eriksson2000IF Kville730
 Sofia Dotevall2000Mölndals AIK722
 Nora Rocksén2000Göteborgs Kvinnliga IK712
 Moa Persson2000IFK Göteborg695
 Nathalie Nyström2000Örgryte IS
 Katja Gudmand-Hoyer2000Mölndals AIK

F12 (-00) Kula Final19/11  16:00
       
 Elsa Palm2000Sävedalens AIK898
 Johanna Sköldborg2000IF Kville872
 Elina Sjöwall2000Varbergs GIF783
 Alva Vastersson2000Varbergs GIF776
 Mathilde Pritzel Nielsen2000Aalborg Atletik og Motion743
 Henriette Schnack2000Aalborg Atletik og Motion734
 Embla Ingelman-Sundberg2000Majornas IK733
 Elin Fredriksson2000IF Kville729
 Matilda Ekenberg2000Sävedalens AIK710
 Katja Gudmand-Hoyer2000Mölndals AIK706
 Sofia Dotevall2000Mölndals AIK688
 Hedda Jagstedt2000Göteborgs Kvinnliga IK668
 Emma Kling2000IF Kville636
 Ella Melin2000Örgryte IS636
 Linnea Petzold2000IFK Göteborg613
 Ida Björk2000Mölndals AIK609
 Elina Hanson2000Göteborgs Kvinnliga IK585
 Elin Eriksson2000IF Kville578
 Julia Johansson2000IK Bergaström575
 Ebba Molinder2000Mölndals AIK573
 Tilde Huldt2000Göteborgs Kvinnliga IK553
 Helena Krneta2000IFK Göteborg552
 Miranda Wahlbeck2000Sätila SK545
 Sandra Olofsson2000Mölndals AIK538
 Andrea Kjellgren Szmida2000Mölndals AIK538
 Lina Johansson2000Sätila SK536
 Fiona Clancy2000Göteborgs Kvinnliga IK530
 Nathalie Lemark2000IF Kville515
 Matilda Fröberg2000IF Rigor469
 Olivia Lindström2000Örgryte IS462
 Moa Persson2000IFK Göteborg437
 Siri Runge2000IF Kville
 Clara Augustsson2000IK Ymer
 Julia Johansson2000IK Bergaström
 Julia Holmqvist2000IFK Göteborg
 Linn Hertz-Saebbö2000Göteborgs Kvinnliga IK
 Flora Wingfors2001Majornas IK

F11 (-01) 60 m Final20/11  12:00

Heat 1
       
1Felicia Leinonen2001IK Bergaström9,33
2Hilda Gyldén2001IF Kville9,38
3Elvira Carlén2001Lerum FI9,48
4Alma Ericsso2001IK Ymer10,01
5Alexandra Gullberg2001Sävedalens AIK10,03
6Ebba Sundelin2001Sävedalens AIK10,12
7Line Söderpalm2001Örgryte IS10,18
8Ida Jørgensen2001Aalborg Atletik og Motion10,32

Heat 2
       
1Melissa Mansouri2001IFK Göteborg9,60
2Sofia Overgaard2001IF Kville9,92
3Linnea Löfqvist2001Sävedalens AIK10,30
4Emma Sofie Pedersen2001Aalborg Atletik og Motion10,36
5Annie Lundin2001Örgryte IS10,48
6Kajsa Tidje2001Lerum FI10,60
7Elin Hellqvist2001Sävedalens AIK10,81

Heat 3
       
1Julia Wennersten2001IK Ymer8,77
2Elina Bergman2001Brattås CK8,92
3Filippa Söderström2001Göteborgs Kvinnliga IK9,56
4Wilma Nielsen2001Sävedalens AIK9,67
5Linnea Pihl2001Lerum FI10,04
6Tilde Olsson Silverbäck2001IFK Göteborg10,15
7Celine Ullström2001Örgryte IS10,58

Heat 4
       
1Klara Matsson2001Örgryte IS9,50
2Julia Nielsen2001Sävedalens AIK9,82
3Corinne Wessman2001IK Ymer9,87
4Ella Darrell2001Lerum FI10,18
5Ofelia Ericsson2001IK Bergaström10,19
6Sana Salih2001Ullevi FK10,62
7Karolina Ilic2001IF Kville11,03

Heat 5
       
1Tove Lind2001Sävedalens AIK9,60
2Elina Kilpeläinen2001Ljungby FIK9,93
3Ronja Bökmark2001Lerum FI9,94
4Nanna Murholm2001Aalborg Atletik og Motion10,45
5Annie Johansson2001Varbergs GIF10,59
6Elvira Larsson2001Ullevi FK10,85
7Matilda Karlsson2001Kongahälla AIK10,92

F11 (-01) 600 m Final19/11  14:45

Heat 1
       
1Julia Nielsen2001Sävedalens AIK1,53,95
2Wilma Nielsen2001Sävedalens AIK1,54,41
3Sofia Overgaard2001IF Kville2,07,75
4Ella Darrell2001Lerum FI2,11,71
5Emma Friberg2001IK Bergaström2,12,88
6Celine Ullström2001Örgryte IS2,25,54
7Tilda Erixon2001Mölndals AIK2,29,17

Heat 2
       
1Elvira Carlén2001Lerum FI2,02,24
2Ida Jørgensen2001Aalborg Atletik og Motion2,09,59
3Gaël De Coninck2001IFK Göteborg2,11,59
4Filippa Söderström2001Göteborgs Kvinnliga IK2,12,24
5Tove Lind2001Sävedalens AIK2,12,28
6Ofelia Ericsson2001IK Bergaström2,20,10
7Line Söderpalm2001Örgryte IS2,21,18

Heat 3
       
1Alexandra Gullberg2001Sävedalens AIK2,01,84
2Klara Matsson2001Örgryte IS2,05,80
3Linnea Pihl2001Lerum FI2,13,80
4Alma Ericsso2001IK Ymer2,15,94
5Ebba Sundelin2001Sävedalens AIK2,19,58
6Sana Salih2001Ullevi FK2,27,79
7Meja Eneljung2001IFK Göteborg2,35,30

F11 (-01) Höjd Final20/11  13:00
       
 Sana Salih2001Ullevi FK95
 Elina Bergman2001Brattås CK142
 Elvira Carlén2001Lerum FI136
 Julia Wennersten2001IK Ymer136
 Hilda Gyldén2001IF Kville124
 Filippa Söderström2001Göteborgs Kvinnliga IK121
 Sofia Overgaard2001IF Kville118
 Alexandra Gullberg2001Sävedalens AIK118
 Elina Kilpeläinen2001Ljungby FIK115
 Kajsa Tidje2001Lerum FI115
 Corinne Wessman2001IK Ymer115
 Elin Hellqvist2001Sävedalens AIK115
 Melissa Mansouri2001IFK Göteborg115
 Ebba Sundelin2001Sävedalens AIK115
 Annie Lundin2001Örgryte IS110
 Sara Swerin2001Lerum FI110
 Ella Darrell2001Lerum FI110
 Karolina Ilic2001IF Kville105
 Nanna Murholm2001Aalborg Atletik og Motion105
 Melina Karlsson2001Lerum FI105
 Ronja Bökmark2001Lerum FI105
 Julia Nielsen2001Sävedalens AIK105
 Wilma Nielsen2001Sävedalens AIK105
 Ida Bäckman2002Varbergs GIF100
 Ofelia Ericsson2001IK Bergaström100
 Annie Johansson2001Varbergs GIF100
 Cindy Darrell2002Lerum FI100
 Linnea Löfqvist2001Sävedalens AIK100
 Ida Jørgensen2001Aalborg Atletik og Motion
 Emma Sofie Pedersen2001Aalborg Atletik og Motion
 Emilia Sjökvist-Wiinikka2001Sävedalens AIK
 Tilda Erixon2001Mölndals AIK
 Meja Eneljung2001IFK Göteborg
 Tilde Olsson Silverbäck2001IFK Göteborg
 Gaël De Coninck2001IFK Göteborg

F11 (-01) Längd Final19/11  12:30
       
 Elvira Carlén2001Lerum FI408
 Filippa Söderström2001Göteborgs Kvinnliga IK380
 Klara-Lina Birgersson2001Kongahälla AIK380
 Sofia Overgaard2001IF Kville373
 Alexandra Gullberg2001Sävedalens AIK372
 Julia Nielsen2001Sävedalens AIK366
 Molly Broback2001Sävedalens AIK364
 Melina Karlsson2001Lerum FI363
 Tove Lind2001Sävedalens AIK362
 Sara Swerin2001Lerum FI358
 Hilda Gyldén2001IF Kville355
 Melissa Mansouri2001IFK Göteborg346
 Ella Darrell2001Lerum FI345
 Felicia Leinonen2001IK Bergaström343
 Wilma Nielsen2001Sävedalens AIK338
 Ebba Hager2001Lerum FI333
 Ellinor Björklund2001Sävedalens AIK332
 Alma Ericsso2001IK Ymer325
 Ebba Sundelin2001Sävedalens AIK325
 Nanna Murholm2001Aalborg Atletik og Motion324
 Emma Friberg2001IK Bergaström318
 Linnea Löfqvist2001Sävedalens AIK308
 Line Söderpalm2001Örgryte IS304
 Ella Breitholtz2000Sävedalens AIK304
 Sana Salih2001Ullevi FK301
 Linnea Pihl2001Lerum FI298
 Ofelia Ericsson2001IK Bergaström295
 Rebecca Wesström2001Mölndals AIK295
 Kajsa Tidje2001Lerum FI294
 Ida Jørgensen2001Aalborg Atletik og Motion290
 Elvira Larsson2001Ullevi FK290
 Meja Eneljung2001IFK Göteborg289
 Albina Olausson2001IF Kville282
 Celine Ullström2001Örgryte IS279
 Emma Sofie Pedersen2001Aalborg Atletik og Motion265
 Annie Lundin2001Örgryte IS
 Emilia Sjökvist-Wiinikka2001Sävedalens AIK
 Emma Friberg2001IK Bergaström
 Tilde Olsson Silverbäck2001IFK Göteborg
 Gaël De Coninck2001IFK Göteborg
 Hedda Regnell2001Göteborgs Kvinnliga IK
 Nike Thanner2001Örgryte IS

F11 (-01) Kula Final19/11  11:00
       
1Molly Broback2001Sävedalens AIK783
2Klara-Lina Birgersson2001Kongahälla AIK676
3Sara Swerin2001Lerum FI642
4Albina Olausson2001IF Kville586
5Ella Darrell2001Lerum FI583
6Melina Karlsson2001Lerum FI566
7Hilda Gyldén2001IF Kville560
8Ebba Hager2001Lerum FI557
9Ellinor Björklund2001Sävedalens AIK495
10Linnea Pihl2001Lerum FI488
11Karolina Ilic2001IF Kville478
12Nanna Murholm2001Aalborg Atletik og Motion475
13Elvira Larsson2001Ullevi FK461
14Meja Eneljung2001IFK Göteborg451
15Ella Breitholtz2000Sävedalens AIK433
16Tilda Erixon2001Mölndals AIK428
17Felicia Leinonen2001IK Bergaström424
18Emma Sofie Pedersen2001Aalborg Atletik og Motion411
19Rebecca Wesström2001Mölndals AIK393
20Kajsa Tidje2001Lerum FI358
 Ronja Bökmark2001Lerum FI
 Emilia Sjökvist-Wiinikka2001Sävedalens AIK
 Melissa Mansouri2001IFK Göteborg

F10 (02- 60 m Final20/11  12:15

Heat 1
       
1Elsa Björk2002Göteborgs Kvinnliga IK9,82
2Frida Malmström2002Kongahälla AIK9,85
3Alva Strandberg2002IFK Göteborg10,32
4Tess Gustafsson2002Mölndals AIK10,56
5Ida Bäckman2002Varbergs GIF10,89
6Frida Nilsson2002IF Rigor11,50
7Klara Börjesson Knutzen2003Majornas IK12,38
8Irma Bergius2003Majornas IK12,42

Heat 2
       
1Ida Elvesson2002Varbergs GIF9,87
2Johanna Stübner2002Göteborgs Kvinnliga IK10,49
3Frida Eriksson Jerkhag2003IF Rigor10,54
4Ebba Rössberger2002Sävedalens AIK10,68
5Elin Daman2002Majornas IK11,10
6Alva Bengtström2003Mölndals AIK11,22
7Sofia Björkman2003IF Kville11,22
8Leah Flygare2002IFK Göteborg11,61

Heat 3
       
1Sofie Hammarström2003Örgryte IS9,76
2Ida Bengtsson2002IF Rigor10,27
3Nora Lindahl2004Lerum FI10,67
4Monia Kristiansson2002Tingbergs AIS10,69
5Elin Gustafsson2002Majornas IK10,82
6Sonia Clancy2002Göteborgs Kvinnliga IK11,00
 Elin Björk2002IFK GöteborgDNS
 Alexandra Milucic2002Kongahäla AIKDNS

Heat 4
       
1Cindy Darrell2002Lerum FI9,70
2Sandra Mannerstråle2002IF Kville9,70
3Ebba Follin2002Mölndals AIK10,06
4Cajsa Augustsson2002IK Ymer10,59
5Nellie Nygren2003Sävedalens AIK10,87
6Klara Larsson2003Majornas IK11,07
7Alicia Dahlsund2002Varbergs GIF11,57
8Idalia Friman2003IF Rigor11,60

F10 (02- 600 m Final19/11  14:30

Heat 1
       
1Elsa Björk2002Göteborgs Kvinnliga IK2,04,49
2Vanna Darrell2003Lerum FI2,17,80
3Elin Björk2002IFK Göteborg2,18,95
4Emmy Haraldsson2003IF Rigor2,20,39
5Ebba Rössberger2002Sävedalens AIK2,20,53
6Johanna Stübner2002Göteborgs Kvinnliga IK2,22,35
7Klara Larsson2003Majornas IK2,23,53
8Linnéa Andersson2003Ljungby FIK2,30,35
 Felicia Nordahl Vieira2003Sävedalens AIKDNS

Heat 2
       
1Julie-Ella Berlin2003Sävedalens AIK2,14,01
2Cindy Darrell2002Lerum FI2,16,69
3Ebba Follin2002Mölndals AIK2,19,98
4Nellie Nygren2003Sävedalens AIK2,24,81
5Ida Bengtsson2002IF Rigor2,24,94
6Frida Eriksson Jerkhag2003IF Rigor2,35,65
7Idalia Friman2003IF Rigor2,35,94
8Felicia Brink2004IF Kville2,40,29
9Amanda Nilsson2003IF Rigor2,40,43
10Rakel Hanson2003Göteborgs Kvinnliga IK3,03,09

F10 (02- Längd Final19/11  12:45
       
 Isac Lycke2002IK Bergaström 
 Olivia Hjort2003Göteborgs Kvinnliga IK 
 Cindy Darrell2002Lerum FI388
 Nathalie Nyström2000Örgryte IS356
 Elsa Björk2002Göteborgs Kvinnliga IK349
 Vanna Darrell2003Lerum FI342
 Sofie Hammarström2003Örgryte IS331
 Alva Strandberg2002IFK Göteborg323
 Cajsa Augustsson2002IK Ymer322
 Johanna Stübner2002Göteborgs Kvinnliga IK320
 Ebba Follin2002Mölndals AIK315
 Monia Kristiansson2002Tingbergs AIS312
 Tess Gustafsson2002Mölndals AIK312
 Julie-Ella Berlin2003Sävedalens AIK309
 Ida Bengtsson2002IF Rigor306
 Sofia Björkman2003IF Kville303
 Frida Eriksson Jerkhag2003IF Rigor297
 Elin Björk2002IFK Göteborg297
 Nellie Nygren2003Sävedalens AIK295
 Frida Malmström2002Kongahälla AIK295
 Ebba Rössberger2002Sävedalens AIK282
 Alva Bengtström2003Mölndals AIK279
 Sonia Clancy2002Göteborgs Kvinnliga IK275
 Alicia Dahlsund2002Varbergs GIF271
 Klara Larsson2003Majornas IK271
 Felicia Nordahl Vieira2003Sävedalens AIK267
 Cajsa-Stina Strand2004Örgryte IS263
 Rakel Hanson2003Göteborgs Kvinnliga IK262
 Emmy Haraldsson2003IF Rigor257
 Bianca Nikadon2002Majornas IK255
 Elin Daman2002Majornas IK254
 Nora Huldt2003Göteborgs Kvinnliga IK249
 Felicia Brink2004IF Kville248
 Amanda Nilsson2003IF Rigor244
 Irma Bergius2003Majornas IK239
 Leah Flygare2002IFK Göteborg233

F10 (02- Kula Final20/11  11:00
       
 Monia Kristiansson2002Tingbergs AIS625
 Cindy Darrell2002Lerum FI610
 Cajsa Augustsson2002IK Ymer592
 Ida Bengtsson2002IF Rigor505
 Bianca Nikadon2002Majornas IK496
 Alexandra Milucic2002Kongahäla AIK472
 Johanna Stübner2002Göteborgs Kvinnliga IK468
 Elsa Björk2002Göteborgs Kvinnliga IK451
 Elin Gustafsson2002Majornas IK441
 Frida Malmström2002Kongahälla AIK432
 Frida Eriksson Jerkhag2003IF Rigor417
 Frida Nilsson2002IF Rigor415
 Alicia Dahlsund2002Varbergs GIF391
 Klara Börjesson Knutzen2003Majornas IK290
 Leah Flygare2002IFK Göteborg275
 Alva Olsson2002Brattås CK
 Elin Björk2002IFK Göteborg
 Olivia Hjort2003Göteborgs Kvinnliga IK


© Arena 2.0, RunPro Systems